Liūtas Zodiako ženklas Liūtas Horoskopas

Liūto astrologijos informacija x

Elementas: Ugnissvarstyklės patinas ir liūtas patelė

Kokybė: Jis tai padarė

Kor.: Auksinė, oranžinė, balta, raudona

Diena: sekmadienis

Valdančioji planeta: Saulė

Geriausias suderinamumas: Avinas, Šaulys

Geriausiai tinka santuokai ir partnerystei: Akvariumas

Rūšiuoti numerius: 1, 4, 10, 13, 19, 22Atitinkamas laikotarpis: liepos 23 – rugpjūčio 23 d


Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Liūto bruožai

Stiprūs argumentai: Kūrybingas, aistringas, dosnus, šiltas, linksmas, humoristinis

Trūkumai: Arogantiškas, užsispyręs, savanaudis, tinginys, nelankstus

Leo mėgsta: Teatras, atostogos, žavėjimasis, brangūs daiktai, ryškios spalvos, linksmybės su draugais

Liūtas nemėgsta: Būti ignoruojamam, susidūrus su sunkia realybe, su juo nesielgta kaip su karaliumi

Žmonės, gimę po Liūto ženklu, gimsta lyderiais. Jie yra dramatiški, kūrybingi, pasitikintys savimi, dominuojantys ir jiems be galo sunku atsispirti. Jie gali pasiekti viską, ko nori, tiek darbe, tiek leisdami laiką su šeima ir draugais.

Liūtas yra ugnies ženklas, o tai reiškia, kad jis myli gyvenimą ir laukia linksmybių. Kaip ir kiti ugnies ženklai – Šaulys ir Avinas, Liūtas taip pat geba pasitelkti protą sprendžiant sudėtingiausias problemas ir dažniausiai imasi iniciatyvos spręsti įvairias sudėtingas situacijas.

Saulės valdomas Liūtas garbina Saulę visomis jos formomis, o tai taip pat yra metaforinė jų ego būsenos išraiška. Tai gali būti gerai, nes Liūtai lengvai ieško to, ko jiems reikia. Tačiau, kita vertus, gali kilti problemų, kai jie ignoruoja kitų problemas ir poreikius, siekdami įgyvendinti savo norus.

Liūtas turi specifinę jėgą ir „džiunglių karaliaus“ statusą. Jis dažnai turi daug draugų, nes yra labai dosnus ir ištikimas. Pasitikintys savimi ir patrauklūs, gebantys suvienyti įvairias žmonių grupes įvairiomis galimybėmis.

Problemų pradeda kilti, kai per daug didžiuojiesi savo pasiekimais. Šis Zodiako ženklas taip pat gali būti arogantiškas, tingus ir nelankstus, nes mano, kad kas nors visada sutvarkys jo netvarką. Sveikas humoro jausmas gali palengvinti bendravimą su kitais žmonėmis.


Meilė ir seksas Liūte

Šis ugnies ženklas yra aistringas ir nuoširdus savo jausmuose. Kalbant apie seksą, Liūtas gali būti azartiškas, linksmas ir labai energingas. Jiems nėra aiškių ir apibrėžtų ribų tarp sekso ir meilės. Partnerius jis renkasi tada, kai jam leidžiama užimti lyderio poziciją santykiuose, bet tuo pačiu būti nepriklausomam. Po Liūto ženklu gimę žmonės nori savęs nesąmoningų partnerių, kurie yra tame pačiame intelektualiniame lygyje kaip jie patys. Liūtai yra linksmi, ištikimi ir labai dosnūs savo partneriams.


Draugystė ir šeima Liūte

Dosniausias zodiako ženklas Liūtas yra ištikimas ir ištikimas draugas. Labai stengsitės padėti kitiems, net jei tai atims daug laiko ir energijos. Tvirtas ir patikimas, jis gali patraukti beveik kiekvieno dėmesį. Nuolankūs ir grakštūs Liūtai mėgsta organizuoti vakarėlius ir renginius. Retai būsite vienas, nes bendravimas yra antra prigimtis. Liūtas savo artimiausius draugus renkasi dėl gebėjimo neatsilikti nuo energijos, stipraus orumo jausmo ir atsidavimo individualioms vertybėms.

Ožiaragio patinas ir vėžiu patelė

Kalbant apie šeimą, darykite viską, kad ją apsaugotumėte. Jis yra ištikimas ir išdidus, todėl visada yra su šeima gerais ir blogais laikais.


Karjera ir pinigai Liūte

Liūtai kupini entuziazmo ir energijos, yra linkę visada būti užsiėmę, kad ir kas nutiktų aplinkui. Jie yra ambicingi, kūrybingi ir optimistiški. Nusprendę atsiduoti savo darbdaviui, dėl jo padarys bet ką. Tačiau geriausia situacija jiems yra tada, kai jie yra patys sau viršininkai.

Jiems idealiai tinka darbai, leidžiantys pasireikšti meniniam talentui, pavyzdžiui, aktorystė ir pramogos apskritai. Tokios profesijos kaip vadyba, išsilavinimas ir politika taip pat yra geros Liūto pasirinkimo galimybės. Viskas, kas suteikia jiems vadovaujančias pareigas, natūraliai tinka.

Liūtas mėgsta būti modernių ir madingų dalykų apsuptyje. Pinigai jam ateina lengvai. Pinigus reikia išleisti, o kalbant apie šį Zodiako ženklą – tikrai taip. Itin dosnus Liūtas atiduos paskutinį centą, kad padėtų draugui. Jiems darbo netrūksta. Tiesą sakant, jie turi daugiau darbo, nei gali dirbti.

Kaip pritraukti vyrą liūtą

Vyrai Liūtai nori, kad su jais santykiuose būtų elgiamasi kaip su karaliais. Kai suprasite, kad tai yra būtinybė, o ne tik viena iš narciziškų Liūto savybių, galėsite jį suvilioti.

Jūsų raginimas veikti turėtų būti didelis ir dramatiškas. Užpildykite jį susižavėjimu, meile, atsidavimu ir pagarba ir tikrai galėsite jį suvilioti.

ką reiškia tauro ženklas

Vyrai, gimę po astrologiniu Liūto ženklu, visada yra dosnūs ir apipildys jus gėlėmis ir dovanomis. Tačiau jei norite jį suvilioti, turėsite įrodyti, kad esate verta jo karališko elgesio. Liūtas mėgsta komplimentus dėl savo išvaizdos. Nors atrodo pasitikintis savimi, jam reikia daug dėmesio ir daug pagyrimų. Vieni geriausių Liūto bruožų yra tai, kad jis yra romantiškas, aistringas, bet taip pat traukia moteris, dėl kurių jis atrodo gerai.

Žmonės, gimę po Liūto ženklu, yra žinomi kaip amžini viengungiai, kurie visada yra medžioklėje. Liūtas nori, kad jo gyvenimas būtų kupinas nuotykių ir švenčių. Jis linkęs atsidurti dėmesio centre, todėl galite konkuruoti su daugybe jo gerbėjų. Svarbiausia suvilioti Liūtą yra įsitikinti, kad jį dievinate taip, kaip jis mėgsta būti dievinamas.

Kai reikia išlaikyti savo vyrą Liūtą šalia savęs, reikia atsiminti tik vieną taisyklę: elkitės su juo kaip su karaliumi ir jis bus jūsų amžinai.

Kaip pritraukti moterį Liūtą

Liūto asmenybę sudaro ir teigiami, ir neigiami bruožai. Liūto ženklo moterys yra labai šiltos ir skatinamos troškimo būti mylimomis ir žavėtis. Žmonės, gimę po Liūto Zodiako ženklu, mėgsta būti dėmesio centre.

Jei norite suvilioti Liūtą, teks dažnai ją girti ir vaišinti prabangiais ir gražiais gyvenimo dalykais. Ji vertina romantiškus vyrus ir tikisi būti jų pasaulio centru.

Norint pasimatyti su Liūto ženklo moterimi, reikia pripažinti jos trūkumus ir pagirti už jos savybes. Ji nemėgsta varžytis dėl meilės ir tikisi, kad su ja bus elgiamasi kaip su karaliene.

Seksas su Liūto ženklo moterimi bus aistringas, tačiau vargu ar ji susidomės jokiais iškrypėliais žaidimais. Moteris, gimusi po Liūto ženklu, gyvenime vertina smulkmenas, todėl visada galite nuvežti ją į meno muziejų ar prabangų restoraną. Įsigykite gėlių ar kitų dovanų, kad ji jaustųsi ypatinga. Jei ji mano, kad esate godus pinigų, ji gali prarasti susidomėjimą jumis.

Moteris Liūtas gali būti šiek tiek valdinga, todėl leiskite jai jaustis valdomai. Jei sugebėsite priversti ją pasijusti karaliene, patirsite gilią meilę, kurią lydės aistringas seksas.

Suderinami ženklai, į kuriuos Liūtas turėtų atsižvelgti: Avinas , Dvyniai , Svaras , Šaulys