Vietos kosmoso astrologija jūsų namuose

Data: 2020-11-09

Visą mūsų požiūrį į tikrovę ir gyvenimo aplinkybes apibrėžia kasdienių įpročių pasaulis. Tai pristato Mėnulis , jo padėtis, orumas ir aspektai gimimo diagramoje. Kadangi Mėnulis yra aiškus namų, kuriuose gyvename, rodiklis, Astrologija yra galingas įrankis, padedantis mums maitinti tam tikras planetų linijas ir padėti energijai tekėti pagal mūsų sukurtą rutiną. Šią temą jau aptarėme savo tinklaraštyje ir šį kartą norime jai įsipareigoti praktiškiau.Ar žuvys ir jautis gerai dera

Savo linijų radimas


1 žingsnis. Pirmiausia sukurkite savo miesto, kuriame gyvenate, horizonto diagramą. Tai speciali diagrama, kurioje naudojamos planetų projekcijos mažesniame Žemės planetos paviršiaus plote ir kalbama apie mūsų subjektyvų jausmą ir ryšį su mūsų įžeminimu tam tikru spinduliu. Atminkite, kad ši diagrama turi būti tinkamai nukreipta, kad atitiktų pasaulio šalis, ir, atsižvelgiant į jūsų programinę įrangą, gali tekti ją apversti, kad jos vakarinė pusė būtų kairėje, o rytinė – dešinėje. Kai turėsite šią diagramą, nubrėžkite spalvingas linijas kiekvienai planetai per diagramos centrą ir link priešingo zodiako apskritimo galo.


2 žingsnis. Paimkite savo buto ar namo schemą teisingomis proporcijomis. Centras bus rastas, kai padarysite stačiakampį, kuriame yra tolimiausi kampai, ir nubrėžiate įstrižaines, kad susikryžiuotų kelius. Priklausomai nuo schemos, centras gali būti net ne jūsų namuose. Nustatykite kompasą buto centre ir schemos centre ir kuo tiksliau nubrėžkite pasaulio puses.


Baigę nustatykite horizonto diagramos centrą savo namų centre, perdenkite šiaurę su šiaure ir pažiūrėkite, kur yra planetų linijos, kad galėtumėte patenkinti jų poreikius po vieną. Poveikis stipriausias yra maždaug 10 centimetrų kiekvienoje linijos pusėje, tačiau nepakenks uždengti didesnį plotą naudingiems nustatymams, kuriuos norite pabrėžti, arba problemoms, kurias norite išspręsti su kaupu.

Pagrindai


Horizonto diagrama dažniausiai pateikia informaciją apie tai, kaip mes suvokiame tam tikrą sritį pasąmonės plotmėje. Tai parodo, kaip jaučiamės ir ką sukeliame pojūčiais, kuriuos išgyvena mūsų širdis tam tikruose keliuose ir tam tikrose pozicijose ne tik namuose, bet ir mieste, kuriame gyvename. Tai suteikia mums galimybę rasti tinkamą vietą , išplėsti kai kuriuos sudėtingus aspektus ir pamatyti juos iš naujos perspektyvos bei pakeisti emocines kliūtis ir kliūtis per mūsų įpročių pasaulį ir paprastą požiūrį. Mums reikia laiko, kad prisitaikytume ir priimtume pokyčius, kuriuos įgyvendiname savo rutinoje, todėl būkite kantrūs ir stebėkite, kaip keičiasi jūsų emocijos. Geriausia procesą eiti lėtai, kad galėtumėte apšviesti vidinius pokyčius ir juos po vieną metabolizuoti. Tai pakelia savimonę į visiškai naują lygmenį ir padeda mums suprasti, kaip stipriai galime daryti įtaką savo gyvenimui, naudodamiesi kasdienine aplinka.


Jūsų namų centras idealiu atveju turėtų būti tuščias ir visada švarus. Tai jūsų potencialo vieta ir visko, kas jį supa, sėkla. Deja, tai ne visada ta vieta, kurią galime paveikti, ypač kai ji yra storoje sienoje arba tualete. Tokie nustatymai reikalauja ypatingo dėmesio, nes kalba apie karmines skolas ir įsitraukimą į reikalus, kuriuos mums per daug neštis. Čia pastatyta siena nurodo ribas, kurias reikia nustatyti, kad gyvenimas toliau tekėtų švelniai, ir suteikia ypatingą akcentą Saturnas savo diagramoje.

Pirmieji žingsniai


Prieš pradėdami dirbti su savo linijomis, išvalykite namus nuo sugedusių, nebeveikiančių ar be tikslo. Nors grožis slypi tame, kas sulaužyta ir suklijuota, galbūt tai nėra ta energija, kurią norite išsaugoti. Sekite jausmą ir žinokite jį, jei nuspręsite laikytis tokių dalykų. Kai kuriose vietose gali atsirasti disfunkcija, atsirasti skylių sienose, išblukti spalvos arba nutekėti vanduo. Jiems reikia nuolatinio jūsų dėmesio. Čia patogu išlikti užsispyrusiam ir laikytis savo pozicijos, kai linijai reikia regeneracijos ir kad ji retkarčiais bebūtų sunku ar sudėtinga.

koks zodiako ženklas gegužės 31 d


Terasos ir sodai, jei tokių turite, atveria mūsų perspektyvą, bet atlieka mažesnį vaidmenį nustatant linijas jūsų namuose. Pirmiausia stebėkite vidinį pasaulį, o vėliau papildykite išorinį pasaulį. Įsitikinkite, kad jūsų namuose kasdien yra pakankamai vėdinimo, gryno oro ir šviesos. Nors galite džiaugtis jaukia, pavėsinga vieta, saulės šviesa yra labai svarbi jūsų gyvybinei energijai, todėl ją reikia įsileisti bent ryto valandomis, kai atsibundate. Nors tai priklauso bendros informacijos sričiai, tai taip pat yra jūsų astrologinio požiūrio dalis, nes kiekvienas iš mūsų kūrybinį potencialą ir džiaugsmą randame šiose srityse. Saulė ir mums visada reikia daugiau šviesos kasdieniame gyvenime. Oro srautas yra susijęs su Oro ženklai ir jie nėra tokie dosnūs Saulei. Praktiškas kasdienis judviejų ryšys leidžia protui susijungti su jūsų autentišku vidiniu kūrybiškumo ir asmeninės jėgos šaltiniu – Saule, vienu mažu žingsneliu didina sąmoningumą ir išlaisvina jus nuo nesveikos kitų žmonių įtakos jūsų minčių ir minčių srautui. jūsų pasitikėjimas.
Jūsų linijų energizavimas turėtų prasidėti keičiant naštą planetos , tuos, kurie griūva ar kenkia, jūsų aštuntas namas liniuote, kad jų simbolikai būtų daugiau erdvės sveikai vystytis. Gana dažnai šios linijos yra apleistos arba perpildytos, todėl nenustebkite, jei Jupiteris linija atsidūrė šiukšliadėžėje, kai tai yra aštuntasis jūsų namų valdovas arba jūsų nukritusios saulės linija eina toli nuo apšvietimo ar langų ir tiesiai į tualetą. Dalykai, kurių negalime paveikti, iki šiol vis tiek gali būti pataisyti ir išgydyti, todėl tiesiog priimkite dabartinius nustatymus ir atraskite būdus, kaip atlikti nedidelius pakeitimus, kurie pakeis. Laikui bėgant neišvengiamai atsivers naujos galimybės, nes įstrigusios praeities energijos vėl pradės tekėti, o kai kurie mazgai bus švelniai atrišami.

Stiprus astrologijos vaidmuo


Mes paskelbsime straipsnių rinkinį, kuriame aprašoma kiekviena planetos linija specifiniu tonu. Kiekvienas iš jų turi būti gerbiamas abiejose jūsų namų pusėse, spalvos ar kitos simbolikos, atitinkančios jo poreikius. Pagalvokite apie šias sritis kaip apie mažus altorius, kurie padeda gerbti jūsų dalis, kurias reikia išgydyti ir pakeisti. Turėkite omenyje, kad kiekvienas iš jų reikalauja dėmesio, ir visiškai normalu, kad kai kurie iš jų yra tušti, nepavalgę, perpildyti arba užsikimšę. Netvarkingos ir tamsos vietos rodo dalykus, kurių norime vengti, ir dalykus, kurie lengvai išeina nuo mūsų kontrolės.


Kiekvienus namus galima laikyti gyvu, pulsuojančiu organizmu, kuris laikui bėgant kinta. Kai kurie jūsų poreikiai yra sveiki ir tinkami, kiti gali sukelti problemų, kurių verčiau vengtumėte. Tai yra tiesioginis nesąmoningų poreikių ir aplinkybių, kurias sukuriame savo Sielos kelyje, atspindys iš įsitikinimų ir perspektyvų, kurios gali būti klaidingos ir pasenusios mūsų protėvių linijoje. Galbūt jūs galite pasirinkti savo gyvenimą išsamiai ir, jei Astrologija per ją atneš laisvę Vandenis vaidmenį, tai atrodo puikus būdas pradėti naudotis jo praktine nauda. Nors ir neįmanoma rasti tobulos aplinkos, pastebėsite, kad net ir nedideli pokyčiai laikui bėgant paveikia jūsų vidinį pasaulį.


Mėgaukitės procesu, išsilaisvinkite nuo visko, ko jums nebereikia, ir mes suteiksime daugiau informacijos po kelių savaičių.

su kokiu ženklu šaulys labiausiai dera