Vandenio zodiako ženklo horoskopas

Vandenio astrologijos informacija x

Elementas: OrasKokybė: Nuolatinis

Spalva: Mėlyna, žalia-mėlyna, pilka, juoda

Diena: sekmadienis

Regentas: Uranas

Didesnis suderinamumas su: Dvyniai, Svarstyklės

Geriausias partneris santuokai ir partnerystei: Liūtas

Laimingi skaičiai: 4, 8, 13, 17, 22, 26Gimimo rangas: sausio 20 – vasario 18 d


Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Vandenio bruožai

Stiprybės: Progresyvus, originalus, nepriklausomas, humanitarinis

Trūkumai: Vengia reikšti savo emocijas, temperamentingas, bekompromisis, nutolęs

Avinui patinka: Linksmas laikas su draugais, pagalba kitiems, kova už priežastis, intelektualūs pokalbiai, geras klausytojas

Avinas nemėgsta: Apribojimai, sulaužyti pažadai, buvimas vienam, nuobodžios situacijos, žmonės, kurie nesutinka su tavo idėjomis

Vandeniai yra drovūs ir tylūs, tačiau tuo pat metu gali būti ekscentriški ir energingi. Tačiau abiem atvejais jie yra mąstytojai ir labai intelektualūs bei mėgsta padėti kitiems. Jie sugeba matyti abi situacijos puses be išankstinio nusistatymo, o tai leidžia spręsti problemas.

Nors jie gali lengvai prisitaikyti prie juos supančios energijos, Vandeniams labai reikia laiko vienam ir nuo viso to atsitraukti, kad pasikrautų energijos. Po šiuo ženklu gimę žmonės pasaulį mato kaip galimybių kupiną vietą.

Vandenis yra oro ženklas, todėl jie visada naudojasi savo protu. Jei nėra psichinės stimuliacijos, jie nuobodžiauja ir praranda motyvaciją daryti viską, ką gali.

Uranas, valdančioji Vandenio planeta, yra drovus, staigus ir kartais agresyvus, tačiau tai taip pat suteikia Vandeniui vizionieriaus galią. Jie gali numatyti ateitį ir tiksliai žinoti, ką nori veikti per ateinančius penkerius ar dešimt metų.

Uranas taip pat suteikia jiems galią greitai ir lengvai transformuotis, todėl jie yra žinomi kaip mąstytojai, progresyvūs ir humanistai. Jie gerai jaučiasi grupėse ar bendruomenėse, todėl nuolat siekia apsupti save žmonėmis. Didžiausia Vandenio problema – jaustis ribotam ar suvaržytam. Dėl laisvės ir lygybės visiems troškimo jie visada sieks žodžio ir judėjimo laisvės. Vandeniai garsėja kaip šalti ir intensyvūs žmonės, tačiau tai tik jų gynybos mechanizmas nuo ankstyvo intymumo. Jiems reikia laiko pasitikėti žmonėmis ir išreikšti savo emocijas sveikais būdais.


Vandenis Meilė ir seksas

Intelektualus stimuliavimas yra pats didžiausias afrodiziakas. Niekas Vandenį traukia labiau nei įdomus pokalbis. Atvirumas, bendravimas, vaizduotė ir noras rizikuoti – tai savybės, kurios gerai apibūdina šį ženklą. Sąžiningumas ir sąžiningumas yra esminės savybės kiekvienam, norinčiam ilgalaikių santykių su šiuo dinamišku žmogumi. Kai jie įsimyli, jie yra ištikimi, atsidavę ir visai nevaldantys; jie suteikia laisvę savo partneriams ir laiko juos lygiais.


Vandenio šeima ir draugai

Nors Vandeniai yra komunikabilūs, jiems reikia laiko suartėti su žmonėmis. Atsižvelgiant į tai, kad tai itin jautrūs žmonės, artumas jiems reiškia pažeidžiamumą.

koks zodiako ženklas gegužės 15 d

Dėl jų elgesio skubumo ir tvirtų pažiūrų jiems kyla iššūkis. Vandenis dėl mylimo žmogaus padarytų bet ką, taip pat paaukotų save.

Jūsų draugystė turėtų turėti šias tris savybes: kūrybiškumą, intelektą ir sąžiningumą.

Kalbant apie šeimą, jūsų lūkesčiai yra tokie patys kaip ir savo draugams. Nors ir jaučia atsakomybę prieš artimuosius, nepalaikys su jais ryšių, jei nebus patenkinti jų lūkesčiai.


Vandenio karjera ir pinigai

Vandeniai yra tie, kurie įneša entuziazmo į savo darbą ir turi nepaprastą sugebėjimą išnaudoti savo vaizduotę verslo tikslais. Su šiuo zodiako ženklu puikiai derės karjera, kuri yra tobulėjanti ir konceptuali. Jų puikus intelektas kartu su noru dalytis savo talentais įkvepia daugelį, kurie dalijasi darbo aplinka su jais. Vandenis – vizionierius, mėgstantis įsitraukti į veiklą, kurios tikslas – padaryti žmoniją geresnę.

Kalbant apie pinigus, šis zodiako ženklas turi talentą išlaikyti pusiausvyrą tarp išlaidų ir taupymo. Dauguma Vandenių puikiai prisitaiko prie savo mados pojūčio ir nebijo to parodyti. Neretai galima pamatyti Vandenį, apsirengusį sunkiais ryškių spalvų kostiumais.

Šiam ženklui puikiai tinka aktorystės, mokymo, rašymo, fotografijos ar pilotavimo karjera. Tobula aplinka Vandeniui yra ta, kuri suteikia laisvę spręsti problemas nesilaikant griežtų nurodymų. Vandeniai yra netradicinio tipo ir, jei jiems bus suteikta galimybė parodyti savo talentą, jie nueis labai toli.

Kaip pritraukti vyrą Vandenį

Turite žinoti visas teigiamas ir neigiamas po Vandenio ženklu gimusio vyro savybes, jei norite jį suvilioti. Vyrai Vandeniai yra nenuspėjami, protingi, bendraujantys, nepriklausomi ir puikiai bendraujantys. Kai kurie neigiami šio ženklo bruožai yra jų užsispyrimas, neryžtingumas, nelankstumas, nepasitikėjimas savimi. Jei norite suvilioti vyrą Vandenį, turėsite būti patenkinti šiais veiksniais. Jei prieisite prie jo per daug emocionaliai, jis niekada net negalvos jus nuvesti su savimi į lovą.

Vyras Vandenis dažniausiai gyvena savo mintyse, todėl jam reikia kompanijos, su kuria galėtų pasikalbėti apie savo minčių eigą. Taigi, jei norite jį suvilioti, pirmiausia turėsite tapti jo draugu. Dauguma jų santykių prasideda kaip draugystė, o vėliau perauga į kažką rimtesnio. Tai reiškia, kad vyras Vandenis niekada neįsitrauks į meilės santykius su žmogumi, su kuriuo nedraugauja. Būkite kantrūs ir viską laikykite platoniškai, kol būsite pasiruošę žengti pirmąjį didelį žingsnį. Gerbkite jų laisvės poreikį, individualumą ir norą padaryti pasaulį geresnį.

Kaip pritraukti Vandenio moterį

Vandenio asmenybė yra nepriklausoma, paslaptinga, laisvos dvasios ir ekscentriška. Vandenio moteris turi unikalų humoro jausmą ir labai praktišką požiūrį į gyvenimą. Tačiau nuoseklumo stoka – nuolatinė moterų, gimusių po Vandenio ženklu, problema. Vandenio ženklo moteris trokšta romantikos ir gerų pokalbių, nors kartais atrodo šalta ir tolima. Ji yra puiki seksualinė partnerė, bet tik tuo atveju, jei ji yra įsitikinusi, kad jus domina ne tik seksas vieną naktį.

Jei norite suvilioti moterį, gimusią po Vandenio žvaigžde, turėsite apeliuoti į daugybę jos asmenybės bruožų. Vandenio moterys yra linkusios į žmones, kurie išsiskiria iš kitų, todėl jei norite atkreipti jos dėmesį, svarbu išsiskirti iš jos pažįstamų žmonių. Vandenio moteris yra seksualinė partnerė, turinti daug vaizduotės, mėgstanti dažnai išbandyti naujus dalykus. Bet kuriuo atveju norite įsitikinti, kad ji žino, kad ji jums yra daugiau nei tik seksualinė partnerė.

Blogiausia klaida, kurią galite padaryti bandydami suvilioti Vandenio ženklo moterį – būti reikliam ir agresyviam. Suteikite jai daug laisvės, nes ji yra labai nepriklausoma asmenybė, kuri netoleruos jokios jos kontrolės. Norėdami atkreipti jo dėmesį, turite parodyti jam, kad esate atsipalaidavęs ir ramus žmogus. Vandenio ženklo moteriai nejauku žmonės, kurie atvirai kalba apie savo emocijas, todėl ji vengia emocingų temų, o apeliuoja į savo intelektą.

Į suderinamus ženklus Vandenis turėtų atsižvelgti: Avinas , Dvyniai , Svaras Y Šaulys