Vandenis Ir Mergelė

Vandenio suderinamumas su Mergele meilėje, gyvenime, sekso, bendravimo, draugystės ir pasitikėjimo srityse. Vandenis x

Vandenis ir MergelėSeksualinis ir intymumo suderinamumas

Tai jokiu būdu nėra lengvi seksualiniai santykiai ir, jei jų gimimo diagramos nesuteikia tvirtos paramos, Mergelė ir Vandenis retai bus pakankamai patrauklūs vienas kitam, kad apskritai pradėtų seksualinius santykius. Jų prigimtis labai sunkiai palaiko vienas kitą, jie abu yra intelektualūs, bet visiškai skirtingi, ir tikriausiai sugadins bet kokią gerų seksualinių santykių galimybę, viską pergalvodami, kiekvienas savo kryptimi.koks yra Vandenio Zodiako ženklas

Vandeniai tikrai laikosi savo spontaniškumo, bet kas pasakys, ką iš tikrųjų reiškia spontaniškumas? Jie racionalūs, kai kalbama apie seksą, ir vis dėlto spontaniški? Tai skamba keistai, ar ne? Tiesa ta, kad jie pasirenka, kada būti spontaniški, o jų intelektinė jėga dažnai suteikia jiems spontaniškumo įvaizdį, nes jie rezultatą pamatė greičiau nei kiti, ne tokie spontaniški žmonės. Tai gali sugadinti jų seksualinį gyvenimą, nes Mergelė yra vienas iš tų žmonių ir paprastai ilgai ir sunkiai galvos apie seksualinių santykių pradžią.

Perteklinis mąstymas yra tikras Vandenio išjungimas, nors jie taip pat tai daro greičiau, o Mergelės analizė jiems retai atrodys kaip nors seksuali. Droviai, mąsliai, jautriai Mergelei bus sunku suprasti savo nuogą, keistą ir dažnai per greitą Vandenio partnerį. Beveik neabejotina, kad nė vienam iš jų neužteks kantrybės kurti seksualinį gyvenimą su žmogumi, kuris taip skiriasi nuo to, ko jiems reikia.

vienas %

Vandenis ir MergelėPasitikėk

Jų racionali prigimtis dažniausiai sieja juos į pasitikėjimo kupinus santykius, nes jiems abiem atrodo kvaila meluoti ar nepasitikėti savo partneriu. Nors Mergelė gali būti kieta pasitikėjimo atžvilgiu, Vandeniui net ir Mergelei akivaizdu, kad nepasitikėjimas niekur nenuves. Vis dėlto yra didelė tikimybė, kad jie išsiskirs net tada, kai pirmasis jų kontaktas bus aistringas ir stiprus, nes jie gali tiesiog pradėti jausti, kad jiems abiem reikia kitokio. Jei jie nori išlaikyti abipusį pasitikėjimą, jie turi palaikyti naujus santykius ir priimti vienas kitą tokį, koks yra.

penkiasdešimt %

Vandenis ir MergelėBendravimas ir intelektas

Mergelę valdo Merkurijus ir ji turi kintamą savybę, kuri suteikia jai kintamą, judančią ir prisitaikančią prigimtį. Daugumoje situacijų Vandeniui nekyla problemų susidoroti su Merkurijumi, ir jam tikrai patiks ši prisitaikanti Mergelės savybė. Kaip fiksuotas ženklas, Vandenis paprastai yra nusistovėjęs savo keliuose ir su tuo gali būti sunku susidoroti tiems, kurie taip nori paaukoti savo laimę, pavyzdžiui, Mergelei. Jų bendravimas dažniausiai turėtų būti geras, o temos panašios. Jie domėsis daugeliu dalykų ir paprastai jaudinasi dėl panašių detalių.

Tačiau jie priklauso labiausiai skirtingiems elementams iš visų – Žemei ir Orui. Kaip Žemės ženklas, Mergelė gali būti labai lėta, per daug kruopšti ir retai pakankamai įkvėpta, kad Vandenis net pajustų poreikį su jais pasidalinti savo idėjomis. Kita vertus, savo partneriui Mergelei Vandenis gali atrodyti nerealūs ar net pamišę.

Labiausiai su vėžiu suderinami požymiai

Geriausias būdas Mergelei ir Vandeniui funkcionuoti ir būti patenkintiems savo santykiais – žiūrėti vienas į kitą pakankamai rimtai. Mergelei atkreipus dėmesį į smulkmenas, įmanomas bet koks planas, kad Vandenio protas atgytų. Jų bendravimas gali būti sudėtingas, o užuojautos trūkumas, dėl kurio Vandeniai kenčia, Mergelei kartais pakenks, tačiau jie vis tiek turi puikią galimybę sujungti savo protus ir suformuoti universalų intelektą, galintį sukurti bet ką.

40 %

Vandenis ir MergelėEmocijos

Emocinius kalnelius Vandenis mielai siūlo Mergelė tikriausiai niekins. Jei jie įsimylėtų, jiems teks nuolat kovoti už laisvę ir rutiną. Mergelė yra sveikatos ir mūsų kasdienybės požymis, o jo atstovus dažnai gali apsėsti kiekvienas valgymas ar kiekvienas patikrinimas pas gydytoją. Vandenis daugeliu atvejų bet kokia kaina vengs gydytojų, o tai, kad jie išaukština Neptūną, dažniausiai nukreips juos į visokią alternatyvią mediciną, o ne į bet ką įprasto, kurio Mergelė galėtų laikytis.Visas emocinis jų santykių pasaulis gali nulemti Mergelės nerimą dėl savo neatsakingo Vandenio partnerio ir dėkingumo trūkumo, kurį jie gali gauti mainais. Tiesą sakant, Vandeniais paprastai taip rūpintis nereikia. Tai sudėtingi emociniai santykiai, nes Mergelės nerimas žemina Vandenio asmenybę, o geriausi ketinimai gali turėti žalingų pasekmių.

Didžiausia Mergelės ir Vandenio santykių problema yra ta, kad jie abu labai pasikliauja savo racionaliu protu. Tai nepalieka vietos gundymo, meilės ir pasitenkinimo džiaugsmui, ir paprastai jiems abiem reikia partnerio, turinčio daugiau šilumos, gyvybės ar emocijų, kad jie abu būtų laimingesni.

moteris tauras ir vyras Svarstyklės

35 %

Vandenis ir MergelėVertybės

Mergelė ir Vandenis labiausiai vertins intelektą ir aiškų protą. Tai nereiškia, kad jiems atrodys protingi tie patys žmonės, veiksmai ar mintys ir jie dažnai gali turėti priešingą nuomonę apie ką nors iš savo aplinkos. Vis dėlto jie galėtų motyvuoti vienas kitą plėtoti savo intelektines stiprybes ir išlaikyti šį turtą, jei kiti dalykai jų santykiuose nėra tokie geri. Kiti dalykai, kuriuos jie vertina, tikrai nėra panašūs ir nors Mergelė visada rinktųsi praktiškumą, Vandeniai rinktųsi nežinomą ir nelabai suprantamą realybę.

30 %

Vandenis ir MergelėBendra veikla

Bet kurio menininko, turinčio puikų protą, kūryba galėtų juos sujungti ir jie galėtų lengvai susidomėti panašiomis parodomis, galerijomis ir pjesėmis. Jų skonis daugumoje dalykų gali būti beveik vienodas, nes tas pats dėmesys detalėms Mergelė labai brangina, kai kuriuos žmones paverčia puikiais savo menu ir tuo Vandenius žavi. Tačiau Mergelė yra per daug atsargi ir nuspėjama, todėl dažniausiai joms bus sunku prisitaikyti prie pernelyg jaudinančio, nenuspėjamo Vandenio pasaulio.

25 %

Santrauka

Mergelė gali atstovauti viską, nuo ko bėga Vandenis – praktišką, susirūpinusią dėl sveikatos ir žemiškų dalykų, iki žemės, valymo apsėstą maniaką. Įsivaizduokite, kokie neįtikėtinai neatsakingi, chaotiški ir nerealūs Vandeniai jiems atrodo. Stipriausias jų susitikimo taškas yra jų racionalumas ir bendravimas, ir tai gali būti panaudota norint įveikti daugybę problemų, kurias sukelia jų skirtumai. Deja, daugeliu atvejų jiems neužteks chemijos užmegzti santykius, jau nekalbant apie galimybę išlikti seksualiai patenkintuose santykiuose. labai ilgai. Jei jie žiūrės vienas į kitą rimtai, jie gali kartu sukurti neįtikėtinų dalykų, nes jų puikūs protai susilieja.

30 %