Vairuokite savo troškimus

Data: 2017-10-01

Yra visuotinė tiesa, su kuria mes visi gimėme – troškimas. Jis matomas kiaurai Neptūnas kiekvieno žmogaus diagramoje ir ta magiška vieta, į kurią kai kurie iš mūsų bėga, o kai kurie iš mūsų bėga, priklausomai nuo neįmanomų pasirinkimų ar neįmanomo gyvenimo būdo baimės, kurią suvokiame savo kasdienėje egzistencijoje. Per savo gyvenimą sutiksite tiek daug žmonių, nusivylusių gyvenimu, nes negali gauti to, ko blogai trokšta, o ši vidinė nuolatinio praradimo ir nesugebėjimo pasireikšti būsena laikui bėgant atima pasididžiavimą, pasitikėjimą, įkvėpimą ir motyvaciją. Laimei, yra tų, kurie nešiojasi šviesos fakelą viduje, nors gali būti gyvenimiškai nutolę nuo savo pasireiškimo ir svajonių šalies, kurioje nori gyventi.žuvų vyras, įsimylėjęs vėžiu sergančią moterį

Lūkesčiai


Kaip astrologė, sutikau daug žmonių, kurie atėjo prie mano durų su ta pačia veido išraiška, laukdami, kol pasakysiu ką nors didingo, neįtikėtino ir amžiams pakeisiančio jų gyvenimus. Labai retais atvejais turėjau progą paaiškinti, kad jų gyvenimas nėra apibrėžiamas judesiais danguje, o tiesiog sinchronizuojamas su jais, ir tikrai ne tai, ką nuspėja priešais esantis žmogus. Daugeliu atvejų lūkesčiai vis tiek spindės jų akyse, ir net kai nėra pasakyta nė vieno spėjimo, jie jį suras, paprašys ir išraus keisčiausiais žodžiais, kuriuos pasirinks išgirsti.


Jei atidžiai stebėsite aplinką, susidursite su panašia situacija. Aplinkiniai apie savo problemas kalbės pasyviu tonu, nepasirengę pokyčiams, kurie juos išlaisvintų. Jie tikisi, kad kažkas ar kažkas suteiks jiems priemonių, reikalingų pasireiškimui, kad dangus nuskaidrėtų, kad būtų galima pagaminti, ar bet kokį kitą dalyką, kurį galite įsivaizduoti. Perkeldami tiek daug savo skausmingų išgyvenimų į Dievą, kitus ar planetas, jie iš tikrųjų nustumia savo atsakomybę, iš baimės ar tiesiog nuovargio nepasirengę susitvarkyti su savo istorijos dalimi.

Kodėl atsisakome imtis veiksmų?


Galėtume diskutuoti apie savo auklėjimo priežastį, kodėl taip lengvai savo gyvenimus atiduodame į kitų žmonių rankas arba į likimo rankas, bet tikriausiai ne dėl to atėjome į šią svetainę. Mūsų modeliai yra įrašyti giliai mūsų būtyje ir vis dėlto laisva valia Uranas jokiu būdu neturėtų būti atmesta. Baimė mus sulaiko Saturnas ir Marsas , mūsų įpročiai ir situacijos, kurios išmokė mus, kad negalime laimėti, kad ir ką darytume, neigiami įsitikinimai, kurie mums buvo pasakyta ir įtvirtinti, ir mūsų įrodymai, randami kartojant dalykus, kurių niekada nebandėme pakeisti iš esmės. Trumpai tariant, jei žodį „ne“ girdėjome per daug kartų, girdėsime jį savo galvoje per visą savo gyvenimą ir nuo to priklausys ir mūsų aplinkybės.

Pasirinkimo laisvė


Tikrasis išsivadavimas ateina, kai suprantame, kad iš tikrųjų GALIME pasirinkti, kur eis mūsų gyvenimas. Nors fizinės aplinkybės gali būti kažkas, ko negalime paveikti, o kiti žmonės lieka atsakingi už savo sprendimus, mūsų komforto būsena ir gebėjimas priimti tai, kas ateina, yra mūsų pačių atsakomybė. Taip pat nuo mūsų priklauso parodyti iniciatyvą spręsti savo bėdas, vesti save link gyvenimo, kurio norime, šaltakraujiškai ir karts nuo karto pasiruošusiems rizikuoti. Vieno sveiko Marso užduotis mūsų diagramoje yra mūsų žinojimas, kad mes jau laimėjome ir kad niekas mūsų nesulaiko, išskyrus mūsų pačių šešėlius. Neigiamos emocijos yra tik signalai, kad mums reikia pokyčių, ir tol, kol jas palaidosime giliai savo pasąmonės pasaulyje, jos grįš ir persekios mus per varginančius santykius.


Tačiau didžioji tiesa, kurią mes visi turime pripažinti bendraudami su kitais, yra tai, kad kiekvienas žmogus planetoje jau daro viską, ką gali. Didelės viltys, reikalavimai ir lūkesčiai šiuo požiūriu yra pasenę. Jie tik atspindi mūsų nesugebėjimą iš tikrųjų užmegzti ryšį su kitu žmogumi ir pamatyti, kad jie yra pakankamai geri tokie, kokie yra, nors galbūt ne mūsų asmeninei egzistencijos plotmei. Mes gyvensime skirtingose ​​sąmoningumo ir sąmonės plotmėse, turėsime skirtingus siekius ir norus, o kartu net ir beprotiškai įsimylėję negalėsime dalytis keliais.

Avino moters ir Mergelės vyro suderinamumas


Vis dėlto mūsų kelias vertas branginimo, o mūsų progresas – mūsų pačių pasirinkimas, sprendimas ir atsakomybė. Griebkite vairą šiandien ir padarykite ką nors, kad pakeistumėte tą vienintelį dalyką, kuris slegia jūsų sielą. Kartais būna sunku, bet turi jėgų tai pasiekti, antraip nebūtum gimęs su širdyje degančiu troškimu.