Vadovaujanti Jupiterio šviesa Skorpione

Data: 2017-10-12

Praradus sėkmę, tikėjimas bus rastas.Ženklas Skorpionas visada kalba apie tai, su kuo reikia susidurti ir kurį reikia paleisti, apie skausmingą apendiksą, be kurio galime išsiversti, ir apie visus tuos dalykus, kuriuos išmetėme į šiukšlių dėžę arba laikome per sunkiais tvarkyti. Tai yra mūsų giliausių baimių ir giliausių troškimų laukas, nurodantis ryšį tarp agresijos ir seksualumo, praradimo ir sadistinių ar mazochistinių polinkių ir visų tų dalykų, kurie mus traukia taip, tarsi būtume šalia savo asmeninės juodosios skylės. Neįmanoma atsispirti pagundoms, kurias į mūsų pasaulį atneša Skorpiono ženklas, nes jos toli peržengia karmą. Jie pasisako už neišvengiamybes, į kurias reikia paisyti šiame gyvenime, tokios pat tikros kaip pati mirtis.


Valdymas Jupiteris tokiame ženkle šiek tiek glumina, nes kalbama apie angelus, žvelgiančius per mūsų petį, saugančius mus karo ir pavojų metu, ir visas tas vizijas, kurias norime įgyvendinti. Tai sutelks dėmesį į mūsų trukdančius įpročius, mus stabdančius įsitikinimus ir neigiamą požiūrį į kitus žmones ir gyvenimą, kuris neleis mums judėti. Jupiterio vaidmuo kaip ir yra naudingas, tačiau Skorpione jis kartkartėmis parodo savo tamsiąją pusę, primindamas apie lūkesčius, kurie nebuvo realūs, religijas ar gilų misijos jausmą, kurį reikia keisti, ir išdavystes, kurios paliko. mes giliai sužeisti.

Puolę angelai


Geriausias būdas suprasti Jupiterį Skorpione yra nukritusio angelo vaizdas, kurio sparnai sulenkti į kokoną, negalintis paleisti, prasibrauti ir rasti būdą vėl skristi. Visi mūsų žemiški ryšiai bus suabejoti, o pagrindinė mūsų kryptis bus dvasios išlaisvinimas, atleidimas ir būdai, kuriuos mūsų Sielos gali rasti atsinaujinti ir vystytis. Gilūs procesai lems materializaciją tik tuo atveju, jei būsime pasiruošę atsisakyti modelių, dėl kurių esame sustingę. Daugelis žmonių kreipsis į psichologiją, sapnų analizę ir regresinę terapiją, bandydami atrasti savo giliausius motyvus ir galios branduolį.


Kiekvienam iš mūsų transformuodamiesi sužinosime, kad mūsų galimybės yra daug didesnės nei tos, kurių tikėjomės. Širdies plotis tampa tuo, už ką kovojame, pasyviai perkeldami savo požiūrį iš manipuliavimo, pykčio ar net agonijos į konstruktyvų judėjimą ir priėmimą. Gyvenimo ir aplinkybių neišvengiamumas skatina mūsų įsitikinimus ir verčia suabejoti savo tikėjimu Dievu, Visata ir sinchroniškumu, kuris kasdien tampa vis akivaizdesnis. Angelas mūsų širdyje turės galimybę apimti baimes, neigiamas emocijas ir pyktį, pasiduoti liūdesiui verkti, ištirpdyti judėjimą varžančias sienas ir išskleisti sparnus, kurie nuves mus ten, kur norime.

Šviesa tunelio gale


Valdantis ženklą Šaulys Jupiteris kalba apie viltį, kurią visi jaučiame susidūrę su ankstesniu jos ženklu. Tai, kad šie du susijungs, atneš vilties spindulį į tamsiausius mūsų pasaulio taškus ir taip pat paskandins tuos nerealius vaizdus tamsiose tikrovėse. Nors galime suprasti, kaip mums pasisekė išlikti gyviems savo gyvenime, tačiau taip pat turėsime susidurti su sugadintomis, supuvusiomis savo prigimties dalimis, kurios neleidžia mums susisiekti su kitais. Neišvengiamai Jupiteris Skorpione yra šviesa bet kurio tunelio gale ir trauks mus per tamsius procesus tik tam, kad mūsų širdis būtų didesnė, o siela šviesesnė.

Magnetinė galia ir mūsų apsaugos skydas


Visos Motinos Gamtos jėgos yra supakuotos priešpriešoje Jautis ir Skorpionas, dažniausiai pasireiškiantis savo magnetine ir magiška Žemės centro šlove – Skorpiono ženkle. Kai Jupiteris atneša savo plotį ir keliauja į šį ženklą, tai primena paprastų žmonių stiprybę. Tai moko mus, kad mes visi turime galią sukurti bet ką ir viską savo gyvenime laikyti naudingu, kad ir kaip tai iš pradžių atrodytų skaudu ar neteisinga. Pokyčių tikslo jausmas pagyvins ir pakeis visą mūsų egzistavimą kitais metais, atverdamas mūsų širdis tamsiausioms žinioms, atskleistoms baimėms, kai sužinosime, kad esame saugūs visose savo širdies srityse.

Net jei mes skubame ir klupiame į pavojų, jei laikysimės švelnumo ir meilės, galime atrasti, kad tikroji galia daryti įtaką bet kuriai šio pasaulio aplinkybei slypi mūsų pačių emociniame pasaulyje. Valydami ir regeneruodami turime pripažinti savo skausmo mastą ir išgydyti žaizdas, užuot bėgę nuo jų. Turėdami galimybę augti ir plėstis giliausiose savo širdies sferose, turime stebėti šį laiką kaip galimybę įgyvendinti visus savo troškimus, jei esame pakankamai atviri, kad apimtume visus savo šešėlius.Labiausiai paveikti: Skorpionas , Šaulys ir Vėžys