Vėžys Ir Vandenis

Vėžio suderinamumas su Vandeniu meilėje, gyvenime, sekse, bendraujant, draugystėje ir pasitikėjimu. Vėžys x

Vėžys ir VandenisSeksualinis ir intymumo suderinamumas

Vėžio ir Vandenio seksualiniai santykiai gali sukelti stresą abiem partneriams. nors Vėžys yra laikomas jautriausiu zodiako ženklu, valdomas Mėnulio, jie gali būti gana grubūs ir nutolę, kai jaučia poreikį nusistatyti tvirtas ribas. Kita vertus, Vandenis yra žinomas kaip novatorius, kažkas, kas daro pokyčius, tačiau iš tikrųjų jie yra fiksuotas ženklas, gražiai nusiteikęs ir kaip paradoksas – nepakeičiamas.kurie yra suderinami su mergele

Kai jie užsiima seksualine veikla, Vėžys gali patirti tokį stresą, kad jiems teks nustatyti šias ribas, o Vandenis negalės atlikti reikiamų pokyčių, kad būtų švelnesnis savo Vėžiu sergančiam partneriui. Vandeniuose yra per daug energijos, kurią reikia pagrįsti fizine veikla, įskaitant seksą. Vėžys to nelabai supranta ir yra įsitikinęs, kad seksualiniuose santykiuose su mylimu žmogumi reikia dalytis tik emocijomis.

Jei Vandenis ras būdą, kaip sulėtinti tempą ir nieko neprimesti savo partneriui, o Vėžys leis savo racionaliam protui užvaldyti tam tikrą laiką, kurį jie praleidžia kartu, jie gali pasidalinti jaudinančia seksualine patirtimi. Vėžys įneš emocijų ir švelnumo į jų seksualinį gyvenimą, o Vandenis niekada neleis nuobodžiai rutinai užvaldyti. Jei jie nusileis eksperimentuodami ir emociniais mainais, jie netgi galėtų pradėti linksmintis.

vienas %

Vėžys ir VandenisPasitikėk

Vėžys dažniausiai yra ištikimas ir sąžiningas, išskyrus situacijas, kai bijo agresyvios mylimo žmogaus reakcijos arba stipriai įskaudinti. Su Vandeniu jie gali jausti stresą, kad dalintųsi dalykais, o tai gali sukelti abipusę problemą, kai kalbama apie pasitikėjimą. Liberali Vandenio prigimtis Vėžiui gali atrodyti beprotiška, o jų partnerio nuoširdumas dėl jų beprotybės nepadės vidinio nepasitikėjimo dėl galimų savo veiksmų jausmo. Jiems tai sudėtingas dalykas, nes nė vienas nenori meluoti, bet vis tiek atrodo, kad jie nepasitiki ateitimi, kurią gali pasidalinti.

35 %

Vėžys ir VandenisBendravimas ir intelektas

Vėžys ir Vandenis sugeba suvienyti jėgas intelektualinėje veikloje. Vėžio protas yra pakankamai jautrus, kad atkreiptų dėmesį į smulkmenas ir tarpusavio santykius, kai Vandeniui to padaryti nepavyksta. Jie galėtų įgyvendinti didžiules idėjas, ypač tas, kurioms norint tapti tikrovėmis, reikia daug žmonių.

Tačiau jiems gali kilti sunkumų kalbėti vienas su kitu tuo pačiu tonu ar suprasti vienas kitą. Vėžius valdo Mėnulis, greičiausias dangaus kūnas danguje, tačiau jie neskuba atpažinti, kas slepiasi už Vandenio žodžių. Vandeniui sunku išreikšti savo vidinę būseną, ir Vėžiui tai sunku suprasti.

Geriausia jų santykių pradžia garantuota, jei Vandenis savo Vėžiu sergantį partnerį pamatys kaip keistą žmogų, kurį reikia ištirti. Tai suteiks jiems pakankamai erdvės gerai pažinti vienas kitą, o tai gali turėti įtakos visoms kitoms jų santykių sritims. Jei taip atsitiks, Vandenis elgsis su Vėžiui reikalingomis keistomis veiklomis taip, lyg jos būtų visai neįprastos. Juk ne kiekvienas gali išgerti rytinę kavą visiškoje tyloje su savo partneriu ir mėgautis šia tyla tiek, kiek gali šie partneriai.

55 %

Vėžys ir VandenisEmocijos

Netradicinė Vandenio prigimtis trukdo Vėžiui būti ramioje aplinkoje, ir tai jiems bus sunkiausia susitaikyti. Tą namų, jaukų jausmą, kurio Vėžiui reikia, gali labai sutrikdyti maištingas Vandenio ženklas. Jie atneš streso ir per daug informacijos į savo gyvenimą bei greitį, kurio negali įveikti subtili gilios empatijos būsena, su kuria Vėžys turi gyventi kasdien.Tai, kaip jie rodo meilę, yra labai skirtingi, tačiau tai gali būti nuostabiai sutelkta į savo vaikus ir šeimą, kurią jie sukuria, jei jie pasiekia šį tašką. Zodiake nėra nė vieno ženklo, nulemto tokiam šeimyniniam gyvenimui kaip Vėžys. Santykiuose su Vandeniais jie perimtų didžiąją dalį kasdienės veiklos ir pareigų. Mainais jų vaikai gautų vaikystę be ribų ir laisvo pasirinkimo gyvenimą, kurio negali duoti jokia kita pora. Tai yra jų skirtumo ir tolerancijos, kurią jie turi sukurti, kad išliktų kartu, pasekmė.

Kai jie įsimylės, jie neskubės nutraukti savo santykių. Vandeniai priims tai kaip savotišką iššūkį ir supras stabilumą bei meilę, kurią jie gauna iš šio partnerio. Vėžys supras, kad jie niekada nebuvo taip laisvi, kad iš tikrųjų būtų savimi, užuot gyvenę simbioziniuose santykiuose, į kuriuos lengvai įsitraukia. Kai jie užmezgs tvirtą ryšį, jiems abiem bus labai sunku jį paleisti.

penkiasdešimt %

Vėžys ir VandenisVertybės

Vėžys žinias vertina beveik taip pat, kaip Vandenis informaciją. Tai puikus ryšys tarp jų pasaulių ir, jei jis bus puoselėjamas, to gali pakakti, kad jų neišskirtų kitos vertybės, kurių jie laikosi. Vėžys vertina stabilumą, intymumą ir šeimą, o Vandenis – savo laisvę, intelektą ir naujas technologijas. Tarp jų pasaulių yra skirtumų, kurių gali atrodyti neįmanoma įveikti, bet jei jie laikysis meilės atstumams ir kelionėms arba mokytųsi kartu, jie galėtų lengvai įveikti faktą, kad jų vertybės kituose dalykuose labai skiriasi.

10 %

Vėžys ir VandenisBendra veikla

Kol Vėžys norės likti namuose, iškylauti į parką ar baldų parduotuvę, Vandeniai ieškos aukščiausio dangoraižio, norės naujo nešiojamojo kompiuterio ir skaitys viską, kas papuola į rankas. Pagrindinė veikla, kuri galėtų juos iš tikrųjų sujungti, yra kelionės. Nors Vėžys atrodo jaukus ir nepajudinamas, tai ne visai tiesa. Dėl to, kad tai yra Jupiterio išaukštinimo ženklas, jie norės keliauti toli. Vandeniai visada norės lipti į lėktuvą ir būtų puiku, jei jie galėtų parašiutu nusileisti į vietą, kur Vėžys saugiai nusileistų Boeing 747.

25 %

Santrauka

Galima sakyti, kad Vėžys ir Vandenis daugeliu atvejų nėra jūsų įprasta laiminga pora. Jų santykiai gali būti per daug įtempti Vėžiu sergančiam partneriui, o intymumo trūkumas greičiausiai juos išskirs. Tačiau ryšys tarp jų iš tikrųjų gali būti nuostabus, kai randamas, ir, jei taip atsitiks, jie gali atverti vienas kitam tokias įdomias naujas perspektyvas. Jie abu nori išmokti naujų dalykų ir galėtų nukeliauti toli, jei namuose būtų sukurtas tvirtas pagrindas, todėl Vėžys gali likti ramus.

ar dvyniai ir skorpionas sutaria

Kad ši pora judėtų teigiama linkme, Vandenis turi suprasti, koks neįprastas yra jų partneris, ir smagiai praleisti laiką pamėginti eksperimentuoti, kaip būti namuose. Vėžys turės perimti pagrindines pareigas, kad išlaikytų idėją apie savo namus kaip bazę, iš kurios galėtų judėti kur nori. Galiausiai Vėžys gali atrasti neįtikėtiną laisvės džiaugsmą, o Vandenis – artumą. Jei šie partneriai gali tylėti kartu, gurkšnodami rytinę kavą, tai daugeliu atvejų yra pirmas žingsnis į sėkmę.

31 %