Vėžys Ir Vėžys

Vėžio suderinamumas su vėžiu meilėje, gyvenime, sekso, bendravimo, draugystės ir pasitikėjimo srityse. Vėžys x

Vėžys ir vėžysSeksualinis ir intymumo suderinamumas

Kalbant apie intymumą, Vėžys yra meistras, kaip tai pasiekti su tinkamu žmogumi. Jei du Vėžiai tikrai susiras vienas kitą, jie pasieks giliausią vienas kito emocinę šerdį savo seksualiniame gyvenime. Visgi Vėžys yra ženklas, kur krenta Marsas ir jiems nelengva turėti iniciatyvą. Kad seksualinis gyvenimas būtų sveikas, Marsas turi būti stiprus ir šie du nebūtinai rodo šią jėgą. Dėl to jų emociniai santykiai gali suklestėti, tačiau tarp jų nebus seksualinės chemijos.Gerai, kad jiems abiem nereikia daug patirties ar techninių žinių seksualiniams susitikimams, nes tai suteikia jiems galimybę grįsti savo seksualinį gyvenimą tik emocijomis, kurias jaučia vienas kitam. Žvelgiant iš kai kurių kitų zodiako ženklų perspektyvos, tai gali būti nuobodu, tačiau jiems tikrai nerūpės, jei per fizinį kontaktą jie gaus patvirtinimą, kad yra mylimi.

Tačiau jiems reikia, kad kažkas juos pažadintų, motyvuotų ir perstumtų ribas. Nė vienas Vėžys nepasitenkins nuobodžiu emociniu gyvenimu, nors taip ir atrodytų. Jie kovos už savo šeimą, už intymumą ir saugų prieglobstį, bet nepasitenkins tuo, kas jų visai nejaudina. Norint, kad jųdviejų santykiai pasisektų, vertėtų šiek tiek paeksperimentuoti ir parodyti iniciatyvą bet kuriuo metu, kai jie jaučiasi bent kiek seksualūs.

65 %

Vėžys ir vėžysPasitikėk

Kodėl nepasitikėjus vienas kitu, kai jiems abiem nerūpi, kad jų ego pakelia svetimavimas, jaunesnis partneris ar ieškoma neįmanomos meilės istorijos. Vėžys yra pagrįstas ženklas, nes jo valdovas yra išaukštintas Jautis. Jie nori emocinio stabilumo, kurį būtų galima pajusti materialiame pasaulyje, ir supranta, kad tobulumo nėra. Suradę žmogų, su kuriuo galės susitikti po metų, jie priims savo klaidas ir imsis būtinų kompromisų, kad sukurtų mylinčią šeimą ir namus. Jei du Vėžiai mato vienas kitą taip, jie neturi jokios priežasties nepasitikėti vienas kitu visiškai.

99 %

Vėžys ir vėžysBendravimas ir intelektas

Jei ieškote neverbalinio bendravimo gerbėjo, ieškokite Vėžio. Kai jie yra du, ypač jei jie palaiko intymius santykius, jie gali tylėti kelias dienas, kol jų vidinis jausmas yra geras. Nors jiems patinka rutina dalintis kai kuriomis gyvenimo smulkmenomis su savo partneriu, jų mėgstamiausias dienos laikas tikriausiai bus tas rytinės kavos puodelis, kai jiems visai nereikės kalbėti.

su kuo labiausiai dera avinai

Kai kurie racionalesni ženklai gali turėti menką nuomonę apie šių partnerių intelektualinę galią ir gali atrodyti, kad jie neturi ką pasakyti. Tačiau kiekvienas, kuris yra šiek tiek jautresnis, pajus, kad žiūri vienas į kitą su nedalomu dėmesiu ir seka vienas kito judesius bei išsišiepimus. Jiems nereikia žodžių, kai gali vienas kitam šypsotis. Kam iš tikrųjų rūpi bendravimas? Jis gali būti toks pasenęs…

90 %

Vėžys ir vėžysEmocijos

Dažniausiai Vėžys yra pažymėtas kaip emocingiausias zodiako ženklas. Tai iš dalies tiesa, nors pagrindinius vaidmenis dalijasi visi Vandens ženklai. Vėžys yra šeimos meilės ir artumo ženklas, o ne tiek jausmingos, seksualinės meilės, kuri pristatoma per Venerą. Kai du Vėžio atstovai užmegs santykius, jie puikiai supras vienas kito emocines būsenas. Jų pagrindinėse šeimose yra beveik neišvengiama problema, kurią reikia išspręsti, ir dažniausiai jie tam pasitelks vienas kitą.

Kadangi juos abu valdo Mėnulis, jų nuotaikų pokyčiai tikriausiai sutaps, tačiau Mėnulio reprezentuojamų emocijų apimtis yra daug didesnė, nei daugelis iš mūsų mano. Jie nešioja emocinę savo protėvių būseną ir neužtenka juos pažymėti tik emociniais. Geriausi santykiai dviem Vėžio partneriams reiškia sukurti šeimą, bet tik tuo atveju, jei jie turi gerą seksualinį gyvenimą. Visomis jų emocijomis geriausia dalytis, suprasti ir su jomis susidoroti, kai jie dalijasi namais ir gyvenimu kartu.99 %

Vėžys ir vėžysVertybės

Jie dalinsis tomis pačiomis vertybėmis ir puikiai supras vienas kitą šiame savo santykių segmente. Jų panašumas išryškėja būtent čia, kur jie gali laisvai vertinti emocinį aiškumą, ramybę ir ramų, šeimyninį gyvenimą, kurį kažkas sugeba sukurti. Tai gali išlaikyti juos kartu meilės santykiuose, net jei jie iš pradžių neatrodė tobuli vienas kitam.

99 %

Vėžys ir vėžysBendra veikla

Būdami du Vėžio partneriai, jie neturi problemų dalytis kokia nors veikla, tačiau jie gali suprasti, kad turi problemų pradėti. Nors jų santykiai nauji ir viskas įdomu, jie abu dalinsis savo idėjomis apie dalykus, kuriuos galėtų nuveikti kartu, tikriausiai tai, kas susiję su jų individualia kasdienybe. Santykiams nusistovėjus, jie gali atsidurti sąstingyje, visiškai nejudėti vien dėl savo pasyvios prigimties, linkusios jaukiai leisti vakarą namuose.

55 %

Santrauka

Vėžys yra genetinio paveldėjimo požymis ir kartais sunku suderinti dviejų vėžio partnerių genetinius polinkius. Tačiau jų švelnus pobūdis, gebėjimas jausti ir pakankamai užjausti vienas kitą daro juos puikiais kandidatais į santuoką, vaikus ir visą piketo tvoros scenarijų.

Jų seksualinis gyvenimas ir bendra veikla gali trūkti iniciatyvos, energijos ir judėjimo. Dėl šios priežasties jie abu turėtų stengtis neatsidurti nuo nuobodžios kasdienybės, kai vos grįžę iš darbo tik valgo ir sėdi prie televizoriaus. Jiems svarbu turėti pakankamai švelnių staigmenų ir veiklos, kuri kuria jų fizinius santykius, arba jie gali likti nepatenkinti ir nelabai suprasti kodėl. Jei jiems kelia nerimą šis galimas jų santykių trūkumas, kaip du švelnūs asmenys, jie sugebės priversti vienas kitą jaustis nuostabiai, net jei tai reikš išsiskyrimą.

su kuo dera liūtai

85 %