Vėžys ir Šaulys

Vėžio suderinamumas su Šauliu meilėje, gyvenime, sekso, bendravimo, draugystės ir pasitikėjimo srityse. Vėžys x

Vėžys ir ŠaulysSeksualinis ir intymumo suderinamumas

Vėžys ir Šaulys beveik niekada netrauks vienas kito. Jei jie tai padarys, priešingai, jie galėtų rasti įdomią bendrąją seksualinę kalbą, kurios nė vienas iš jų nesitikėjo. Permainingą Šaulio prigimtį Vėžiui gali būti sunku suprasti dėl priešingo emocinio saugumo poreikio. Jei bet kokiu būdu bus pasiektas jų pasitikėjimas ir dalinamasi tikromis emocijomis, ši Šaulio ženklo partnerio savybė taps jų seksualinio gyvenimo prieskoniu, o ne griaunančia jėga.Jei jie turi pakankamai emocinio saugumo vienas su kitu, jų seksualinis gyvenimas gali būti labai įdomus. Vėžys yra ženklas, kuris išaukština Jupiterį ir tikriausiai privers jų partnerį pasijusti ypatinga. Kita vertus, Šaulys viską padarys lengvas, linksmas ir nors gylio trūkumas gali varginti Vėžį, aistros ir šilumos, kurią jie įneša į savo seksualinį gyvenimą, gali pakakti kompensuoti.

Vienintelis būdas, kaip jų santykiai gali pasisekti, yra Vėžiui atsisakyti išankstinių nusistatymų ir leisti kai kuriems pokyčiams bei linksmybėms patekti į savo griežtą sekso zoną. Nors dažniausiai jie gali atrodyti švelnūs, jie linkę laikytis saugaus modelio, kai kalbama apie dalykus, dėl kurių jie gali jausti gėdą ar nesaugumą. Savo ruožtu Šaulys turės sumažinti savo lūkesčius dėl paties Vėžio permainingumo ir seksualinio kūrybiškumo ir tenkintis mylėjimusi, o ne seksualiniais nuotykiais.

40 %

Vėžys ir ŠaulysPasitikėk

Šaulys yra ženklas, valdomas Jupiterio. Dievybės, susijusios su šia planeta, buvo laikomos didelėmis meilužėmis, kurios visada ieškojo skirtingų moterų, deivių, nimfų ir bet kurių, kas atrodė pakankamai patrauklūs. Dažniau Šaulio ženklo atstovams kyla poreikis parodyti savo gundančius įgūdžius visiems aplinkiniams ir tai galėtume pavadinti Dzeuso kompleksu.

Nors Vėžio ženklas labai myli Jupiterį, emocijos neleidžia jiems suprasti šio flirtiško partnerio poreikio užkariauti visų aplinkinių širdis. Tai ne tik sutrikdys Vėžio pasitikėjimą, bet ir paveiks Šaulio pasitikėjimą supratimu, kurį jie gaus iš savo partnerio. Tai gali būti daugelio konfliktų ir nesusipratimų šaltinis ir galiausiai gali sukelti tašką, kai jų santykiai neturi jokio tikslo ar ateities.

vienas %

Vėžys ir ŠaulysBendravimas ir intelektas

Abu šie ženklai siekia žinių, grynų ir paprastų. Jų abipusė meilė suteiks jiems daug ką kalbėti ir giliai suprasti vienas kito samprotavimus. Jų protas turi rasti juos supančių dalykų sintezę, o jų tikėjimo sistemos gali būti gana panašios. Nuostabus jų abipusės meilės Jupiteriui dalykas yra būtent jų proto ir mąstymo panašumai.

Žvelgiant iš Šaulio perspektyvos, vėžys gali atrodyti šiek tiek lėtas, o Vėžiui Šaulys gali pasirodyti paviršutiniškas ar pernelyg filosofiškas. Jie gali lengvai įveikti šias problemas, jei randa bendrą aistrą, ir paprastai, jei jiedu pasirenka tą pačią profesiją, jie turi apie daug ką pasikalbėti. Jie supranta vienas kito protą ir tai, kaip veikia jų smegenys, net kai tarp jų yra didelis intelektinis skirtumas. Jei jie įsimyli, bendravimas yra tai, ką jie visada gali panaudoti kaip priemonę bet kuriai kitai jų santykių metu iškilusiai problemai išspręsti.

60 %

Vėžys ir ŠaulysEmocijos

Tai nėra Saulės ženklų derinys, kuris labai dažnai įsimylės. Būdami Vandens ir Ugnies elementai, jie vienas kitam tikrai nekursto aistros ir meilė tarp jų vargu ar kada nors bus tokio pat intensyvumo, tuo pačiu metu ar tokiu pat tempu. Šaulys yra kintantis Ugnies ženklas ir paprastai jie greitai ir aistringai įsimyli. Jei jų meilė tęsis, partneris turi dažnai juos nustebinti ir padaryti įspūdį, kad santykiai būtų įdomūs ir nenuspėjami.Vėžys, priešingai, yra kardinalus Vandens ženklas, ir jie darys staigius posūkius ir didžiulius pokyčius, tačiau daug rečiau nei jų partneris. Vėžiai seka savo jausmus apie situacijas ir žmones ir jiems reikia laiko sukurti santykius, kuriuose jie jaustųsi pakankamai saugūs, kad galėtų dalytis emocijomis. Kai tarp jų nutinka meilė, dažniausiai Šaulys tai pajunta pirmas, nori pakankamai kartų peršokti ir iššokti, kad Vėžys suprastų, jog negali sukurti šio saugumo jausmo, kad net savo santykius laikytų tikra meile.

Jei jie nori sukurti meilę, kuri tęstųsi, Šaulio partneris turės sulėtinti tempą ir palaukti, kol partneris nuspręs, kaip jie jaučiasi. Savo ruožtu Vėžys turės žengti įtikėjimo šuolį ir pradėti santykius, kurie nesuteikia jokio saugumo, kad pamatytų, ar tarp jų bus pakankamai meilės, kad jie galėtų likti kartu.

10 %

Vėžys ir ŠaulysVertybės

Nors jie vertina skirtingus dalykus ir skirtingas aplinkinių žmonių savybes, žinias juos sieja stiprus ryšys. Vėžys vertins Šaulio sąžiningumą ir jų gebėjimą veikti pagal emocinį impulsą, net jei jie nesupranta emocijų, slypinčių už poelgio. Šaulys vertins Vėžių atsidavimą dalykams, kuriuos jie mėgsta, ir neįtikėtiną užuojautos gebėjimą.

Keturi. Penki %

Vėžys ir ŠaulysBendra veikla

Jie gali mokytis kartu, bet Vėžiui tikriausiai būtų kankinama stebėti, kaip jų partneris pereina iš vienos pastraipos į kitą, kad senos knygos pabaigoje surastų tai, ko iš tikrųjų ieškojo, ir prarastų susidomėjimą visa tema. Šaulys žiūrės į savo partnerį taip, tarsi visas žmogus būtų tiesiog pavirtęs į ilgą, erzinančią pauzę. Šių ženklų energijos panaudojimo būdas yra toks skirtingas, kad jiems ne tik sunku susirasti veiklą, kurią jie darys kartu, bet dar svarbiau, kad jiems sunku daryti dalykus panašiai. Tai gali padaryti neįmanomą ir juos amžinai gali atskirti paprastas greičio skirtumas.

5 %

Santrauka

Vėžys ir Šaulys dažniausiai yra ženklai, kurie vienas kito visiškai netraukia. Jei tarp jų gimsta trauka ir meilė, retai kam nors iš jų kils žalingi santykiai, nes jų ženklus valdo Mėnulis ir geradaris Jupiteris. Galima drąsiai manyti, kad jie bus geri vienas kitam, kol tęsis jų santykiai, tačiau retai kada jiems pavyksta ilgainiui, jei jie neturi tvirto palaikymo iš pozicijų asmeniniuose horoskopuose. Tiek, kiek Vėžys gali pasiekti savo partnerio tikėjimo gilumą, Šaulys gali praplėsti savo partnerio akiratį ir padaryti jį daug laimingesniu požiūriu į pasaulį. Jei jie jaučia vienas kitam jausmus, būtų gaila jų neveikti ir praleisti galimybę taikiai augti.

27 %