Vėžys Ir Mergelė

Vėžio suderinamumas su Mergele meilėje, gyvenime, sekso, bendravimo, draugystės ir pasitikėjimo srityse. Vėžys x

Vėžys ir MergelėSeksualinis ir intymumo suderinamumas

Kai Vėžys ir Mergelė susitinka, yra didelės, amžinos meilės potencialas. Jie turi galimybę tapti įkvepiančiu širdies ir proto kontaktu, jei tik pasiduos galimybei patekti į vienas kito pasaulius.Atrodo, kad jų seksualiniai santykiai yra paskaita apie emocijas. Ženklas Mergelė atneša Venerą į kritimą ir kenčia nuo bendro emocijų trūkumo. Tai racionalus ženklas, daug analizuojamas, retai pasiduodantis pirmajam impulsui ar trapiai emocinei būsenai. Jie turi išmokti jaustis pakankamai saugiai, kad nusilptų ir išsijungtų, kad galėtų jaustis ir mėgautis seksu. Vėžys nelabai supranta, kaip kam nors gali kilti sunkumų užmezgant ryšį su savo emocijomis ir dėl to gali kilti nerealių lūkesčių. Jie išmoks geriau suprasti savo partnerį ir užmegs stipresnį seksualinį ryšį, suvokdami, kokie skirtingi gali būti žmonės.

95 %

Vėžys ir MergelėPasitikėk

Jei kas nors gali padėti Mergelei sustiprinti pasitikėjimą, tai yra jų vėžys. Nors Vėžys yra kardinalus ženklas, jie iš prigimties yra stabilūs, ypač kai kalbama apie emocinius jų priimtus sprendimus. Jei mylinčia partnere jie pasirinko Mergelę, jie neturės priežasties meluoti ar apgaudinėti. Toks elgesys tik keltų pavojų jų vizijai apie bendrą gyvenimą ir mylinčią šeimą, kurios jie nori su pasirinktu partneriu. Tai taip pat yra priežastis, kodėl Vėžys neturės pradinių problemų dėl pasitikėjimo Mergele. Jų įsitikinimai stipresni už abejones.

99 %

Vėžys ir MergelėBendravimas ir intelektas

Tai kebli Vėžio ir Mergelės partnerio santykių pusė. Vėžio žodžių trūkumas tikrai suteikia vietos viskam, ką Mergelė nori pasakyti, bet kaip Mėnulio ir Merkurijaus valdomi ženklai, jie turi paprastą emocijų ir logikos konfliktą. Nors Mergelė atstovauja pagrįstą Merkurijaus pusę ir dėl to joms daug lengviau bendrauti su tokiu žmogumi kaip Vėžys, jos vis tiek per daug remiasi savo racionalumu, o ne širdimi.

Tačiau abi šios planetos valdo žmogaus smegenis – Merkurijus atstovauja branduoliui, o Mėnulis valdo likusią jo dalį. Štai kodėl, kai jų temos ir intelektualinės stiprybės tinkamai susijungia, o emocijos, kurias reikia sekti, jie atranda neatrastą, naują teritoriją, kurioje nė vienas iš jų niekada nebuvo. Jų bendravimas gali tapti tikrai įkvepiantis ir stebuklingas, jei jie visiškai priims vienas kito personažus.

60 %

Vėžys ir MergelėEmocijos

Racionalioji Mergelės pusė gali išlaikyti jų bendrą emocinę būklę labai žemą. Jei Vėžys pradės atvirai ir be jokių apribojimų rodyti savo emocijas, Mergelė gali išsigąsti ir pradėti analizuoti kiekvieną smulkmeną, kad nustatytų, ar emocijos iš tikrųjų egzistuoja. Tikriausiai Vėžiui nėra didesnio išsijungimo už žmogų, kuris racionalizuoja savo emocijas. Tarsi kovos, kad jie išliktų tarp žmonių, nepakanka, dabar jie turi susidoroti su neurotišku partneriu, kuris juos atleidžia.

Emocinė Mergelės pusė yra labai moteriška, paprastai gėdijasi parodyti savo veidą, ypač jei Mergelės partneris yra vyras. Jiems tampa beveik neįmanoma ką nors pajusti, jei jie yra kaip nors spaudžiami arba jaučia nepasitikėjimą savo partneriu. Mergelė mieliau būtų viena, su tinkama knyga, o ne su netinkamu žmogumi, o iš partnerio reikia daug kantrybės ir racionalumo, jei nori suprasti ir laukti, kol ledas ištirps. Jei Vėžiui pavyksta tai padaryti, nėra jokios priežasties, kad jie abu kartu neišspręstų jokios kitos emocinės problemos, kurią reikia išspręsti, abipusio ar individualaus.

65 %

Vėžys ir MergelėVertybės

Jei jie užmegs tikrai funkcionalius ir gražius santykius, jie vertins vienas kitą. Mergelei jų partneris Vėžys atrodys daug žemiškesnis ir racionalesnis nei jie yra, o Vėžiui jų partnerio Mergelės širdyje bus pripažinta švelni vieta. Kiti dalykai nebus labai svarbūs, kai jie susiras vienas kitą, nes nėra jokio kompromiso, kurio jie abu nedarytų, kad ši meilė tęstųsi. Tačiau skirtingos jų vertybės gali būti kliūtis jiems pasiekti šį santykių tašką. Kaip giliai emocingas ir protingiausias Zodiako ženklas, vienas iš jų vertina šeimą, meilę ir supratimą, o kitas – intelektą, dėmesį smulkmenoms ir savo sveikatą. Nėra taip, kad jie neturi susitikimo vietos, bet jį nebus lengva rasti, jei abu užsispyrusiai laikysis savo įpročių ir nuomonės.penkiasdešimt %

Vėžys ir MergelėBendra veikla

Nors Mergelė yra kintantis ženklas ir jas gali būti gana sunku sekti, jos priklauso Žemės stichijai ir galės laukti, kol partneris Vėžys nuspręs, ar jie norės prisijungti prie jų, ar ne. Labai dažnai tai yra dviejų žmonių santykiai, kurie gali išsiversti vienas be kito, todėl jie nebus taip saistomi bendros veiklos, kaip gali būti kai kurie kiti ženklai. Jei vienas iš jų nori ką nors padaryti, nebent yra tikrai nesaugus, jie nepriims to kaip asmeninio įžeidimo, jei jų partneris nenori daryti to paties. Čia jų racionalus suderinamumas tikrai pravers, nes jie susitaria dėl savo laiko kartu.

Paprastai judesio ir romantikos užteks tiesiog tiek, kad jie abu jaustųsi ypatingi, ir tai tikrai nėra pagrindinis jų santykių rūpestis. Juk abu mielai nueitų į kiną ir suvalgytų kukurūzų spragėsių, todėl visada yra ką veikti kartu, net jei poreikiai labai skiriasi.

90 %

Santrauka

Vėžys ir Mergelė gali turėti nuostabų ryšį ir dažniausiai juos suartina seksualinis supratimas. Pagrindinė jų santykių problema yra galimas konfliktas tarp emocinio vėžio ir protingos Mergelės. Jei jiems pavyks tai įveikti, priimdami vienas kito trūkumus ir išmokę į savo gyvenimą įtraukti tam tikrą racionalumą ar kažkokias emocijas, jie gali užsimegzti įkvepiančiais santykiais, kurie truks labai ilgai. Tam tikra prasme jie vienas kitą papildo tiek, kiek širdis – protą. Jei jie dalijasi meilės kibirkštimi, būtų gaila praleisti laimės galimybę vien dėl kažkieno neracionalių lūkesčių ar kažkieno uždaros širdies.

77 %