Jautis ir Skorpionas

Jautis ir Skorpionas atstovauja gyvenimo ir mirties, meilės ir sekso, emocijų ir apsėstumo ašį. Kartu šie ženklai atspindi viso gyvenimo sampratą. Jei šie partneriai ras gerą pusiausvyrą, jie laikys šią neįtikėtiną kūrybos galią savo rankose.Balandžio 23 d., Zodiakas

Balandžio 23 d. gimusių žmonių gyvenime yra kažkas giliai saugančio, tarsi jų misija pasaulyje būtų išmokyti mus atsispirti tamsai.

Jautis ir Vandenis

Nors Jautis ir Vandenis galėtų puikiai papildyti vienas kitą, jie retai išliks kartu pakankamai ilgai, kad būdami kartu atpažintų savo kūrybines jėgas. Jei jie nuspręs ištverti, jie gali pastebėti, kad joks kitas ženklas negali priversti jų jaustis tokiais gyvais.

Gegužės 14-osios Zodiakas

Gegužės 14-ąją gimusių žmonių nepajudinama valia gali būti jų stipriausias turtas arba didžiausia silpnybė, jei jie neišliks lankstūs pučiant stipriam gyvenimo vėjui.

Gegužės 7-osios Zodiakas

Kad pagrįstų neįtikėtiną tiesą, kurią gali pasiūlyti Visata, Gegužės 7 d. gimęs Jautis turi atrasti fizinės jėgos ir rūpinimosi kūnu svarbą.

Gegužės 15-osios Zodiakas

Kartais pernelyg racionalūs savo gerovei, tie, kurie gimė gegužės 15 d., žino, ką reiškia būti tarp dviejų asmenybių viduje.

Gegužės 11-osios Zodiakas

Jei būtų Jautis, kuriam lemta permainų, bet tuo pačiu ir jiems atspari, tai būtų žmogus, gimęs gegužės 11 d.

Balandžio 28-osios Zodiakas

Kiekvienas žmogus, gimęs balandžio 28 d., turi pykčio ir neišvengiamo konflikto kelią, kurį reikia pereiti, kad rastų ieškomą ramybę ir pasitenkinimą.Jautis Ir Jautis

Kaip du fizinės ir emocinės pusiausvyros nešėjai, du Jaučio ženklo partneriai gali būti tobula pora, tik jei jie per trumpą laiką nepateks į vėžes. Jei jie priima pokyčius, nėra nieko, kas galėtų jiems trukdyti.

Balandžio 30-osios Zodiakas

Žmogui, gimusiam balandžio 30 d., viena didžiausių gyvenimo užduočių yra priimti savo vidinius konfliktus ir Sieloje nešiojamus kraštutinumus.

Gegužės 18-osios Zodiakas

Energingi ir pasiruošę žengti pirmąjį žingsnį, gegužės 18 d. gimę asmenys gali per ilgai laukti tinkamo momento veikti, atidėliodami iš baimės.

Gegužės 8-osios Zodiakas

Įspūdingo kūno sudėjimo tie, kurie gimė gegužės 8 d., yra pasirengę ištverti bet kokius gyvenimo iššūkius, kol atras tikrąjį tikslą ir pagrindą.

Balandžio 29-osios Zodiakas

Jautrūs, pasimetę ir turintys misijos šiame pasaulyje jausmą, balandžio 29 d. gimusiems žmonėms gali kilti problemų dėl kitų emocijų užplūdimo.

Balandžio 26-osios Zodiakas

Jei žmogus gimė balandžio 26 d., jo gyvenimo istorija turi būti pripildyta meilės, įkvėpimo ir visų žydinčio pavasario spalvų.

Gegužės 4-osios Zodiakas

Žmogus, gimęs gegužės 4 d., turi savybę, kad viskas tęstųsi amžinai, jei turi pakankamai kokybės, bet puikiai supranta, kada reikia ką nors baigti.

Gegužės 20-osios Zodiakas

Gilus ir kruopštus požiūris į gyvenimą, gegužės 20 d. gimę asmenys jaučia daug daugiau, nei galime matyti iš savo elgesio.

Jautis ir Vėžys

Jautis ir Vėžys yra šeimos sėkla, abu tikrai tiki intymumu. Juos sieja gilus tarpusavio supratimas ir prisilietimas prie meilės davimo ir priėmimo meno. Būtų gaila jiems nebūti kartu.

Jautis ir Dvyniai

Jautis ir Dvyniai iš tikrųjų nėra ideali pora tipine prasme, tačiau kai jų individualumas sutampa priimant santykius, jie gali tapti būtent tuo, ko jiems abiem reikia.

Jautis ir Mergelė

Kai Jautis įsimylės Mergelę, jie padarys viską, kad įtikintų, jog meilė egzistuoja, ir parodytų visą jos grožį. Jei Mergelė atpažįsta meilę ir jos dalijasi pakankamai švelnumo, tai pora, kuri tikrai gali išlikti visą gyvenimą.

Jautis ir Ožiaragis

Tai, kas Ožiaragyje atrodo kieta ir šalta, Jaučiui atrodo gili ir intriguojanti. Tai, kas Jautis atrodo tingus ir statiškas, Ožiaragis laiko iššūkį judėti. Jie abu jaučia vienas kitą ir galėtų patenkinti vienas kito poreikius be išimties, jei įdės į tai savo širdį.