Jautis Ir Jautis

Jaučio suderinamumas su Jaučiu meilėje, gyvenime, sekse, bendraujant, draugystėje ir pasitikėjimu. Jautis x

Jautis ir JautisSeksualinis ir intymumo suderinamumas

Kai susitinka du partneriai Jautis, pasaulis ima egzistuoti taip, kaip jie abu tai žinojo anksčiau. Jie atranda sekso malonumą, kurio niekada neturėjo galimybės patirti, nes puikiai supranta vienas kito prisilietimo ir visų pojūčių stimuliavimo poreikį. Jaučio ženklas yra pats jausmingiausias viso zodiako ženklas, tai yra, kai jie netingi atrasti savo seksualumo. Jei jiems netrūks pirminio seksualinio potraukio, greičiausiai jie užmegs tvirtus ir švelnius seksualinius santykius, kuriuose bus patenkinti jų abiejų poreikiai.Problema, su kuria jie gali susidurti, yra galimybė, kad nė vienas iš jų neturės pakankamai iniciatyvos. Vis dėlto jie dažniausiai yra pakankamai užsispyrę, kad įveiktų šią nedidelę kliūtį. Kadangi jie dalijasi seksualinėmis fantazijomis ir idėjomis apie intymumą, pakankamai atviri ir bendraudami jie turėtų sugebėti įveikti bet kokias kliūtis, į kurias užklumpa. Tai yra, jei jie atkakliai nelaukia, kol kitas žmogus padarys pirmąjį žingsnį. Tai gali priversti juos abu laukti amžinai.

95 %

Jautis ir JautisPasitikėk

Jų pasitikėjimo problema kyla ne pačiame pasitikėjime, o labiau dėl jų nesugebėjimo pasikeisti. Jei kuris nors iš jų turėjo nesveikų santykių, kuriais buvo nusivylę ir nusivylę, jiems bus labai sunku atkurti pasitikėjimą savo dabartiniu partneriu. Jie abu gali suprasti sąžiningumo svarbą, tačiau dažnai per daug bijo atsiverti ir leisti kam nors pasinerti į tikrąjį savo emocinį pasaulį. Tai gali sukelti juokingas prielaidas apie vienas kito elgesį ir suabejoti kiekvienu jų abiejų pasakytu žodžiu.

Jie turi geriausią įmanomą galimybę užmegzti pasitikėjimu pagrįstus santykius, jei iki susitikimo neturėjo tiek patirties. Tai suteiks pakankamai lankstumo sukurti gerą pagrindą ir gerbti vienas kito privatumo poreikį, nesupainiodami jo su sukčiavimu.

75 %

Jautis ir JautisBendravimas ir intelektas

Nors šiuos partnerius sieja labai daug pomėgių ir jų veikimo būdas yra panašus, kai jie laikosi savo įsitikinimų, retai nusprendžia juos paleisti nors sekundei. Juk jie abu turi ragus ir polinkį juos kirsti, kai tik vienas iššoka iš įprastos dalykų tėkmės.

Jaučiams nelengva priimti pokyčius, todėl vienam iš jų atsidūrus prie didelės pamainos slenksčio jie gali lengvai susimušti. Vienoje vietoje įstrigusiam partneriui sunku suprasti, kodėl viskas negali likti taip, kaip amžinai. Bus labai sunku jiems paaiškinti, kokį spaudimą pirmiausia turėjo jausti besikeičiantis asmuo, kad suprastų, jog pokyčių reikia.

Jie gali būti užsispyrę ir užsidarę bet kokiam emociniam kontaktui, ypač kai supyksta arba kas nors juos įskaudina. Tai yra pagrindinė priežastis, dėl kurios jų bendravimas kartais nėra toks geras, nes jiems abiem sunku atsiverti ir gyventi šia akimirka, nebijodami būti įskaudinti. Problema čia ne pačioje baimėje, ją gali jausti ir kiti ženklai, o nesuvokimas, kad ši baimė išvis egzistuoja. Jie turėtų praktikuoti intymumą ir pasakoti vienas kitam gėdingus dalykus ir emocines problemas, kurių nesidalytų su niekuo kitu, kad sukurtų pakankamai pasitikėjimo ir atsirastų vietos prasmingam dialogui.

penkiasdešimt %

Jautis ir JautisEmocijos

Ženklas Jautis yra Žemės ženklas, kuriame iškyla Mėnulis, visų mūsų emocijų valdovas. Patį ženklą valdo Venera, informuodama mus apie savo pusiausvyrą ir indėlį į materialų visų emocijų, kylančių iš Mėnulio, pasireiškimą. Tai nesibaigiantis ratas, kaip Žemės sistemą, kurią Mėnulis vėl ir vėl, mėnesį po mėnesio apsuka. Šiam judesiui būdinga fiksuota, nekintanti prigimtis, ir tai yra kažkas, su kuo Jaučio ženklas gyvena ir jaučia kiekvieną dieną.Kai susitinka du Jaučio ženklo partneriai ir jei nė vienas iš jų neužsimerkia, atsiranda gilus emocinis supratimas, kuriuo jie gali pasidalinti. Tai gali būti labai naudinga jiems abiem, nes jie abu gali jausti savo partnerio poreikius ir sugebėti pasirūpinti vienas kitu, mėgaudamiesi tuo, kad šį kartą taip pat yra pasirūpinta.

99 %

Jautis ir JautisVertybės

Juokinga kalbėti apie vertybių sistemą, kai kalbame apie Jautis. Tai ženklas, atspindintis visą vertę ir sulaikantis visko šiame pasaulyje kainą. Tai, ką Jautis vertina partneris, pirmiausia yra kažkieno pagarba pačiai vertybei. Nesvarbu, ar tai būtų bet kokio jų aplinkoje esančio objekto finansinė vertė, ar būti mylimam, jų supratimas yra tai, ką jie laiko būtinu savo partneriui.

Du santykiuose esantys Jaučiai vertina vertybes kartu ir konfliktas gali kilti tik tuo atveju, jei jie skirtingiems dalykams priskiria skirtingas vertybes. Visgi, dažniausiai jie suteiks pakankamai erdvės vienas kitam susidėlioti individualų prioritetų sąrašą ir rasti kompromisą, jei vieni dalykai yra vertingesni vienam, o ne kitam.

95 %

Jautis ir JautisBendra veikla

Jie ne tik valgys ir miegos kartu, bet ir pajus tiek daug džiaugsmo, kad pagaliau turės su kuo tai daryti, be kaltės jausmo. Pagrindinė problema yra ta, kad jie gali lengvai nepaisyti savo fizinio kūno poreikių sveikai gyvensenai ir veiklai. Reikia daug savitvardos, kad jie išliktų kartu ir nepriaugtų antsvorio ar tiesiog netingėtų.

99 %

Santrauka

Dviejų Jaučio ženklo atstovų santykius verta branginti ir laikytis, tik jei jie abu nėra pernelyg užsispyrę laukdami, kol kitas žmogus imsis pirmojo žingsnio. Dėl savo emocinės ir jausmingos prigimties jie gali būti labai dėmesingi vienas kito poreikiams ir prireikus pasirūpinti vienas kitu. Jų problema dažniausiai išryškėja tik per dvigubą ragų rinkinį, todėl jie per daug nugrimzta į savo skirtumus be jokios aiškios priežasties. Jei jie galėtų atsiverti vienas kitam ir abipusiam poreikiui keistis, tai jų abiejų santykiai būtų nepaprasti.

86 %