Jautis ir Svarstyklės

Jaučio suderinamumas su Svarstyklėmis meilėje, gyvenime, sekse, bendraujant, draugystėje ir pasitikėjimu. Jautis x

Jautis ir SvarstyklėsSeksualinis ir intymumo suderinamumas

Jaučio ir Svarstyklių santykiai turi ypatingą atspalvį, nes abu ženklus valdo Venera, tačiau jie atspindi visiškai skirtingas jos savybes. Nors Jautis mėgsta jaustis patogiai ir pasikliauja lytėjimo bei skonio pojūčiu, Svarstyklėms norėsis visko gražaus ir pasikliaus savo regėjimu bei uosle. Jie tam tikru būdu jungiasi, tačiau daugeliu atvejų jie skirtingai žiūri į Venerą kaip į seksualinio malonumo planetą.Pagrindinis skirtumas tarp šių ženklų yra jų aukštinančioje planetoje. Jautis aukština Mėnulį, o Svarstyklės – Saturną. Atrodo, kad jos dievina priešingus dalykus ir, nors Jautis rūpinsis emocijomis ir švelnumu seksualiniuose santykiuose, Svarstyklės pasikliaus jo gyliu ir tinkamu laiku. Jiems nebus lengva suprasti, ko nori kitas žmogus, ir jie abu gali atrodyti vienas kitam nepasiturintys – Jautis Svarstyklėms dėl emocinio poreikio, o Svarstyklės Jaučiui dėl fizinio.

Kad ir kokie skirtingi jie būtų, jie vis tiek yra du Veneros valdomi ženklai ir gali būti gana patrauklūs vienas kitam. Būdamos moteriškos ir vyriškos lyties ženklu, jos galėtų ištaisyti savo skirtumus ir pabandyti sužinoti apie kitą Veneros pusę, užuot laukusios viena iš kitos neįmanomo dalyko. Jie abu yra švelnūs meilužiai, kuriems patinka jų santykiai be streso ir dramų, todėl, turėdami pakankamai kantrybės, jie tikrai puikiai tiks.

35 %

Jautis ir SvarstyklėsPasitikėk

Jaučio pasitikėjimą gali pakenkti Svarstyklių poreikis patikti visiems, ypač jei jie nėra tikri, ar pirmiausia nori būti su partneriu Jaučio ženklu. Jei Svarstyklės negalės priimti šio pagrindinio sprendimo, neapibrėžtumas taps smūgiu Jaučio ego ir bus labai sunku atsigauti po to, kai jie supras, kad jų tikrai nenori.

Net jei jos yra pirmasis Svarstyklių pasirinkimas, vis tiek reikia flirtuoti su daugybe kitų žmonių. Su tikrai nesaugiais Svarstyklių egzemplioriais beveik neįmanoma užmegzti pasitikėjimo santykių, nes jų priėmimo poreikis gali nueiti ilgą kelią ir netgi įtraukti juos į neištikimybę. Tačiau jų kokybė priklauso nuo teisingumo požiūrio ir jie retai imsis veiksmų dėl savo nesaugumo, bet vis tiek kas galėtų būti tikras, kai nuotaika tokia nestabili, ypač kai toks stabilus žmogus kaip Jautis bando įsilieti.

30 %

Jautis ir SvarstyklėsBendravimas ir intelektas

Šie du varys vienas kitą iš proto. Viena vertus, jūs turėtumėte Jautis, niekada neabejojantis savo charakteriu, niekada nejudantis ir erzinančiai nekintantis. Kita vertus, turėtumėte Svarstyklės, neryžtingos ir niekada netikrios, ko jos nori. Atrodo, kad jiems neįmanoma kasdien nešokinėti vienas kitam ant nervų.

Pagrindinis iššūkis čia yra jų pagrindinė nuomonė vienas apie kitą. Kaip dvi Veneros pusės, šie ženklai simbolizuoja valstietę (Jautis) ir miesto ponią (Svarstyklės). Sujungus tai su tuo, kad Svarstyklėms nukrito saulė, jų ego problema lengvai privers maitintis savo rafinuotu miesto įvaizdžiu ir galėtų kritikuoti valstietę dėl jos stiliaus stokos ir kaimiškumo. Jie tiesiog nesupranta, kad tai, kad Jautis mėgsta patogius daiktus, ne visada atspindi jų stiliaus trūkumą ir negali susitaikyti su savo išvaizdos skirtumais.

Galima sakyti, kad tai gana paviršutiniška, bet iš tikrųjų tai tikrai gili nesaugumo problema. Svaras kritikuoja Jaučius ne dėl to, kad jie tokie puikūs žmonės, o dėl to, kad bijo, kad taip nėra. Jautis dėl tokio kritiško požiūrio lengvai pasidarys nesaugus ir pasiners į savo kaltės jausmą, beveik taip, lyg visada ieškotų, kas pažadintų juose kaltę, bet neturėdami galimybės keistis ir priimti kritiką kaip konstruktyvią. Net jei to nė vienas iš jų nepasakys garsiai, tai gali pajusti jų santykiuose net ir aplinkiniai.5 %

Jautis ir SvarstyklėsEmocijos

Jei vienas kitą traukia tik tiek, jie gali beprotiškai įsimylėti, tačiau daugeliu atvejų jie abu yra per atsargūs, kad užmegztų meilės santykius. Nors Jautis ir Svarstyklės abu ieško, kas juos nušluotų nuo kojų, jie retai tai turės vienas su kitu. Jautis dažniausiai nuspręs neduoti pakankamai erdvės Svarstyklėms jas atrasti, o tuo tarpu Svarstyklės praleis per daug laiko ieškodamos ydų. Kaip Veneros valdomi ženklai, juos abu papildo Marso valdomi ženklai ir jie paprastai ieško iniciatyvaus partnerio, kad greitai, įdomiai pradėtų ir neturėtų pakankamai laiko viską apgalvoti.

25 %

Jautis ir SvarstyklėsVertybės

Venera, jų valdovė, reprezentuoja pačią vertę, todėl galėtume sakyti, kad jie vertina tuos pačius dalykus dėl panašumų, rodomų per tai, kas jų valdovei patinka ar ne, bet skirtingais būdais. Žinoma, jie abu nori tikros, magiškos, mistiškos meilės su Venera, išaukštinta Žuvų ženkle, tačiau Jautis vertina švelnumą ir prisilietimą kelyje į tai, o Svarstyklės – atsakomybę ir rimtumą. Tačiau jų galutiniai tikslai yra tokie patys ir jie labiausiai vertina gebėjimą juos mylėti. Tai gali būti tikrasis jų ryšio taškas, jei jie įsimylės vienas kitą.

40 %

Jautis ir SvarstyklėsBendra veikla

Šiai porai nesunku rasti veiklos, kuria galėtų pasidalyti, jei tik vienam iš jų nenuobodu. Nors Jautis tikrai neturi vaikščioti į šventes ir meno parodas be sielos, jie galėtų smagiai praleisti laiką jaukioje meno galerijoje, kurioje eksponuojami šiltų spalvų meno kūriniai. Svarstyklės retai kada eis pasivaikščioti po purvą, tačiau jos galėtų pasivaikščioti miesto centre, kur jas abu būtų galima pamatyti vilkinčius naujus drabužius. Abipusė meilė gražiems dalykams ir meilė apskritai, jie ras puikų būdą praleisti laiką kartu, jei bus pakankamai atviri, kad pakeistų savo įprastą rutiną.

65 %

Santrauka

Saugokitės Svarstyklių, nes Jautis yra čia, kad pažadintų jūsų vidines baimes ir iškeltų jas visas į paviršių! Jautis taip pat turėtų būti atsargus, nes jų poreikis jausti kaltę gali sužydėti kartu su Svarstyklėmis. Šie santykiai yra pamoka, kurios jiedu niekada nepamirš, ypač jei pavyks sukurti pakankamai supratimo ir švelnumo. Vienintelis būdas, kuriuo jie galėtų būti laimingi, būtų priimti tai, su kuo jie nenori susidurti savo vidiniame pasaulyje. Jei jie tai padarys, galite įsivaizduoti, kokia būtų Venera.

33 %