Vyras Jautis

Informacija apie vyrą Jautis x

Jautis vyrasįsimylėjes

Kadangi Jaučio ženklui paprastai trūksta iniciatyvos, Jaučio ženklo vyrus gali lengvai ištikti panikos priepuolis, kai ateina laikas užkariauti savo troškimo temą. Yra susidūrimas tarp jų tradicinių vertybių ir švelnios prigimties. Bet kokia situacija, kai jie nėra tikri dėl kažkieno emocijų įvertinimo, yra emocinis slidus šlaitas. Kai jie nusprendžia žengti pirmąjį žingsnį, tai paprastai bus ilgos kito asmens elgesio analizės rezultatas, net jei jis to net nežino. Jei Jautis yra tikras dėl to, kaip jaučiasi ir supranta savo partnerio emocijas, jis bus švelnus meilužis, kuris rūpinasi savo mylimąja labai labai ilgai.
Jautis vyrasseksualumą

Šis vyras nėra labai kūrybingas, kai kalbama apie seksą. Jis taip pat nėra jūsų tipiškas vyras, nors jis gali atrodyti toks dėl savo tradicinių pažiūrų. Nors švelnus ir žinantis savo partnerį, jis yra aistringas, jausmingas meilužis, kuriam patinka preliudija tiek pat, kiek mėgsta būti bučiuojamas ir glamonėjamas. Jis supranta emocijų svarbą sekse ir gali būti vienas geriausių zodiako meilužių, tačiau tik atsipalaidavęs ir įdėjęs šiek tiek energijos kūrybai, kad praturtintų savo seksualinį gyvenimą. Turėdamas tinkamą motyvaciją, jis turi atrasti ir pasidalinti tikru sekso džiaugsmu su tinkamu partneriu


Jautis vyrassantykiuose

Jaučio ženklo vyrui būtina judėti. Jam būdingas keistas poreikis visą dieną gulėti ir valgyti tai, ką jam ruošia kažkas kitas, ir jis turi stiprų polinkį tapti išlepintu partnerio sūnumi, o ne meilužiu. Tai nėra taisyklė, bet kiekvieno Jaučio gyvenime yra etapas, kai jie mieliau nieko nedaro. Jiems svarbiausia kasdien išeiti iš namų. Tai lengva, kai santykiai yra nauji, nes tai suteiks jam pakankamai energijos ir motyvacijos būti kūrybingam ir įdomiam, kaip turėtų būti Venera. Tačiau kai Jautis pradeda gyventi su kuo nors, jis turi išlikti judėjime. Jei ne, jis gali tapti toks statiškas, kad net jam pačiam būtų nuobodu.


Ar galite pasitikėti savoJautis vyras

Dažniausiai jis neprataria nė žodžio. Jei jis tai padarys, tai tikrai bus kažkas paviršutiniško ar išsakyto taip, kad nebūtų rodomos jokios tikros emocijos. Nors jis aiškiai emocingas, jam tikrai sunku tai parodyti. Jo seksualinis potraukis, sekantis emocijomis, jį gąsdina, nes jis nežino, kaip sujungti šiuos du dalykus. Jam nėra lengva pakankamai atsipalaiduoti, kad atsivertų ir pasidalintų su jumis savo emociniu ir seksualiniu pasauliu. Tai gali sukelti partnerio nepasitikėjimą, nes nėra tikro aiškumo dėl jo vidinio Aš. Kai jis kam nors atveria savo širdį, jis atiduoda didžiausio pasitikėjimo dovaną, kurią reikia branginti. Tai yra tada, kai žinai, kad jis niekada tavęs nenuvils.


PasimatymaiJautis vyrai

Jei jis neveda jūsų į tuos pačius restoranus visą laiką, pasimatymas su juo gali būti gana gražus. Jis turi romantikos nuojautą ir, kai jausis patrauklus, padarys viską, kad užkariautų savo mylimojo širdį. Nuostabiausia pasimatymų su Jautis pusė yra atsipalaidavusi būsena be jokio streso. Jis gali likti namuose ir juoktis iš tavęs valgydamas nuo peties plaktą grietinėlę arba nuvežti žiūrėti saulėlydžio į kitą šalį. Jam viskas būtų taip pat, nes jis nejaučia spaudimo daryti bet kurį iš šių dalykų ir turi galimybę būti spontanišku. Tačiau nesitikėkite, kad jis šoks su guma – tai tiesiog ne jo stilius.


SupratimasJautis vyrai

Jis yra sudėtingas vyras, turintis stiprią emocinę pusę, kuri turi būti įtraukta į jį supantį vyrišką pasaulį. Jis dažnai gali jaustis netinkamas dėl šio švelnumo, kurį jis suvokia, ir kartais labai stengiasi atsikratyti savo minkštosios pusės, nors tai yra viena didžiausių jo savybių. Kai jam bus liūdna, jis slėps savo jausmus nuo viso pasaulio, o gal net ir nuo artimiausių žmonių. Jam reikia daug švelnumo ir kantrybės, kad taptų kažkieno tobulu vyru.


Vyras JautisMėgstami ir nemėgstami

Vyras Jautis yra dosnus, švelnus ir atsidavęs, tačiau kartais gali būti per kietas ir nepajudinamas. Jei jis žino savo silpnybes, jis gali pradėti sportuoti ar užsiimti bet kokia fizine veikla, kad jaustųsi labiau pagrįstas ir pasiruošęs veikti. Jei jis pateks į savo inertišką būseną, yra didelė tikimybė, kad jis bus nuobodus sau, jau nekalbant apie savo partnerį.


Kaip išsirinkti dovaną sauVyras Jautis

Jei norite lengvo sprendimo, nusipirkite jam ką nors praktiško, pavyzdžiui, medvilninius marškinėlius ar kelnes. Be to, ženklas Jautis yra susijęs su maistu ir skonio pojūčiu, todėl daugelis Jaučio ženklo atstovų mėgsta kurį laiką praleisti virtuvėje. Štai kodėl bet kokie įdomūs virtuvės reikmenys gali būti tinkami, jei jis jau sužinojo, kaip mėgsta gaminti. Jei tikrai norite pradžiuginti savo vyrą Jautis, užsidėkite seksualią prijuostę, paruoškite romantišką vakarienę ir iškepkite šokoladinį pyragą, kuriame spalvingomis raidėmis parašytas jo vardas.