Tamsioji Veneros pusė

Data: 2017-05-21

Kai galvojame apie Venera , mes akimirksniu pagalvojame apie meilę ir pasitenkinimą, kurią ji mums suteikia. Vis dėlto Venera šiuo metu yra ženkle Avinas , turime įžvelgti ir neigiamas jo puses, nes kitaip negalėsime ištaisyti to, kas sugedo jos vidiniame pasaulyje ir mūsų partnerystės bei meilės pasaulyje. Nors tai yra visų pojūčių, bendrumo, hedonizmo ir emocijų, rodomų fiziniame pasaulyje, planeta, ji taip pat yra prostitucijos, išdavystės, iškrypimo ir apsirijimo deivė. Norint suprasti jos pasaulį, galbūt būtų geriausia pradėti nuo pačios planetos stebėjimo.Venera, planeta


Venera yra šilčiausia Saulės sistemos planeta. Jo atmosfera yra pragariška, nes ji padengta sieros rūgšties debesimis, kurie niekada neleidžia saulės šviesai liesti jos paviršiaus. Šie debesys taip pat neleidžia mums pamatyti, ką jie slepia. Spaudimas, kurį jaustų, jei nuspręstų apsilankyti, būtų panašus į tą, kurį jaustumėte maždaug 900 metrų į vandenyną. Jo temperatūra išlieka beveik 460 laipsnių Celsijaus, o jo paviršius yra sausa dykuma, kurioje vulkaninis aktyvumas yra intensyviausias iš visų planetų, kurios supa Saulę. Įdomu tai, kad iš mūsų perspektyvos tai yra ryškiausias šviesos žvilgsnis danguje (neskaitant Saulės ir Mėnulio), mūsų pagrindinė šviesa ir mūsų pagrindinis įkvėpimas rašytojams ir poetams kaip ryto ir vakaro žvaigždės.

ar svarstyklės ir ožiaragiai sutaria

Veneros taisyklė


Astrologijoje Venera valdo ženklą Jautis ir ženklas Svaras , abu reiškia lytėjimo, pojūčių, emocijų, santykių ir meno grožį.


Pamatysime, kad pati piktiausia žvaigždė iš visų – Algolis tebestovi Jaučio ženkle ir ten jau yra apie du tūkstančius metų. Tai priminimas apie nukirstą Medūzos galvą mitologiniame ženklo fone. Medūzos žvilgsnis ne tik pavertė kitus akmenimis, bet ir toliau tai darė net po jos mirties, kai jos galva buvo naudojama kaip ginklas. Kitas dalykas, kurį reikia nepamiršti, yra tai, kad Medūzos istorija pasakoja apie normalią merginą, kuri (priklausomai nuo mito versijos) buvo išprievartauta arba apgauta, nėščia ir palikta, o per savo pyktį ir jausmus pavirto pabaisa. skausmas.


Tai galima pastebėti kaip meilės istoriją, atvedusią į galutinį sunaikinimą, ir ji mums primena, kad vienintelis dalykas, kurį galime padaryti, kad būtume herojiški, yra nukirsti savo pavydą, įskaudintą, kerštingą moterišką prigimtį. Tai yra didžiausių moterų įskaudinimų vieta fiziniame patriarchalinio dominavimo ir instinktyvaus seksualinio potraukio pasaulyje. Norėdami prie to pridėti, mitas apie Jautį kalba apie moterų išdavystę ir pavydą, dėl kurio jos skaudina viena kitą, net jei tai užtrunka iki pasaulio pabaigos.


Kita vertus, Venera valdo Svarstyklių ženklą – ženklą, kuris kyla iš Veneros kritimo Mergelė , tik tam, kad tai pakenktų Skorpionas . Tai šviesi dėmė tarp dviejų jos atleidimo kraštutinumų ir slypi mite apie Astrają, nusivylusią visa žmonių rase, ir matuoja sielas, kad nuspręstų, kam... na, galime supaprastinti – eiti į pragarą. Visa Svarstyklių pusė pavadinta „Via Combusta“ arba „Sudegusiu taku“ ir iki pat 15-ojo Skorpiono laipsnio, stebimi šio naikinimo kelio padariniai.

koks zodiako ženklas dera su Vandeniu

Balansas ir grožis

Kad suprastume jos vaidmenį diagramoje, turime pamatyti ir teigiamas, ir neigiamas Veneros puses ir suvokti, kad tai tik planeta. Jos mitologinis vaidmuo pirmiausia yra meilės, emocijų, seksualumo, vaisingumo, žavesio ir grožio vaidmuo, tačiau įkvėpimo, kurį jis suteikia, galima rasti pačiame pragare, kaip ir kibirkščiuojančiose prisirišimo, meilės ir aistros emocijose. Tai jėga, kuri mus skiria ir leidžia jaustis vientisiems, gimimo prisilietimo prie 3-iojo Jaučio laipsnio valdovė, taip pat pavydi, pikta, apleista, išprievartauta moteris ir pati nėštumo netektis. Tai yra tobulos pusiausvyros taškas Svarstyklėse taip pat, kaip ir valdo perfekcionizmą bei atleidimą, kurie atima iš gyvenimo spalvas ir susiduria su visomis mūsų baimėmis.


Pagrindinis mūsų Veneros uždavinys yra išmokti reikštis kasdienėje rutinoje su tam tikru lengvumu, lankstumu, derlinga, žavinga ir mylinčia išraiška, tikėjimo, tiesos ir atsidavimo sraute. Žuvys , tai išaukštinantis ženklas. Tai bus išreikšta per mūsų talentus ir mūsų misiją ir turi turėti paslaptį, kad būtume patenkinti, paslėpta po debesimis, kad mus suintriguotų ir įkvėptų. Mūsų tikroviškos pažiūros gali sunaikinti dalį jos magijos.
Vis dėlto, kai mus užmigdo jo paslaptys, galime nepastebėti savo asmeninio pasitenkinimo ir viso grožio, kurį galime pasiekti per šį gyvenimą, jei susidursime su tuo, kas negerai. Jos tikslas yra lengvumas ir paleidimas, tačiau jis dažnai būna sumuštas ir sugadintas, kad primintų mums, kad reikia pataisyti tai, kas sugedo, ir keisti požiūrį, kol pamatysime dalykus gražius tokius, kokie jie yra. Mūsų pagrindinis tikslas turėtų būti subalansuota perspektyva, leidžianti tikėti grožiu ir pamatyti jį visoje jo spalvingoje rūgštinėje, verdančioje, spaudžiančioje šlovėje, būti stebuklu tokia, kokia yra – puikiai tinkanti Saulė kuris laiko jį šalia.