Sveikas pasirinkimas gyvenime

Data: 2018-02-26

Galvodami apie savo įpročius ir kasdienę rutiną, dažnai skubame į tai šeštas namas gimimo diagramoje ir tai nepalieka vietos suprasti poelgio motyvą. Tai mūsų fiziologijos namai ir mūsų kasdienybės apraiška, kaip ir antrasis namas pasakoja apie mūsų valgymo įpročius ir poreikį vartoti ir išleisti visus materialius dalykus gyvenime. Vis dėlto tai tik gilesnės vidinės būsenos apraiškos, o kalbant apie įpročio dalykus, pamatysime, kad jie visi slepiasi žmogaus viduje. Mėnulis ir ketvirtas namas valdovas, o ne kur kitur.Mėnulis ir ketvirtasis namas


Priklausomai nuo Mėnulio padėties, planetų, žvilgčiojančių iš mūsų ketvirtojo namo, ir jo valdovo, atpažinsime kai kuriuos pagrindinius modelius ir galimas problemas, susijusias su žmogaus požiūriu į savo kūną, o tuo atveju - visą jų egzistavimą. Mes visi esame įpročiai ir daugelis nesąmoningų procesų vyksta mūsų gyvenime kiekvieną dieną, sukeldami skirtingus mūsų fiziologijos atsakymus, neabejotinai paveikdami mūsų emocinę būseną ir visas gyvenimo sritis, kurios verčia mus jaustis džiaugsmingais, nerimastingais ar bet kokiu būdu neramus.

vėžio vyro ir žuvų moters suderinamumas


Jei norime išsiaiškinti, kas slepiasi už poelgio, visada turime patikrinti emocinį pagrindą gimdymo diagramoje, nes taip pat neturėtume pamiršti Saulės svarbos visoje jos viliojančioje šiluma ir šlovėje, taip ir negalvoti. Mėnulis ir jo simbolika yra lygi planetų simboliui. Mėnulis yra jautrumo šerdis, valdantis žemiškuosius potvynius ir mūsų vidų Vandenys ir reiškia visų mūsų puoselėjamų įpročių lauką – nuo ​​to momento, kai atsibundame ryte, išsivalome dantis, pasirenkame pusryčius, iki vidurnakčio valgytojų ir bet kokių narkomanų. Mūsų Mėnulis kalbės savais žodžiais, per mūsų pasirinktą kavą ar arbatą, kryptį, kuria maišome sriubą, ir bet kokį smulkmeną ir, atrodytų, nereikšmingą dalyką, apie kurį galite galvoti, ką kartojame kiekvieną dieną, kas savaitę ar kas mėnesį.

Mūsų kasdienė rutina


Rytas yra paros metas, kai mes turime rasti įžeminimą. Matome, kad mūsų žmogiškasis poreikis atsiskirti nuo Žemės planetos rodo pačius paprasčiausius dalykus, pavyzdžiui, kavos, skaitymo, televizijos ir akimirksniu susitelkimas į telefonus, linkęs pakelti mus į stichiją. Oras kur neturėtume eiti, kai ateiname į sąmoningumo sritį pabudę ir pasiruošę pradėti savo dieną. Cigaretės turi tokį patį poveikį, kaip ir vaistai, ir visi intriguojantys pokalbiai, kurie turėtų palaukti skirtingu paros metu, kad galėtume išlaikyti pusiausvyrą. Norėdami susitvarkyti ir pradėti savo dieną žvaliai ir sveikai, turime valgyti ką nors malonaus, gerti šiltą arbatą, sportuoti ir atlikti visus fizinius darbus, įskaitant namų valymą ir darbus, kurie pripildo mus gaivios energijos ir materialaus pasaulio švaros. mes gyvename.


Universalūs sveiki pasirinkimai galioja ir likusiai kiekvienos dienos daliai, todėl ruošiantis miegui, mūsų dėmesys turėtų pamažu krypti į su oru susijusias problemas. Dienos vidurys ne veltui praleidžiamas darbo vietoje, kai pakylėta energija daro mus darbingus ir jėgų viršūnėje. Tai taip pat laikas, kai mūsų skrandis gali greitai metabolizuoti maistą ir natūralu, kad atėjus vakarui jo nereikės, o mes kreipiamės į bendravimą, linksmą veiklą, muziką, kompiuterį ir organizmui ruošiantis miegoti. Nors daugeliui neįmanoma pasirinkti tobulos darbų atlikimo tvarkos, pamatysime, kad menkiausi mūsų kasdienybės pokyčiai, ypač ryto valandomis, labai paveiks mūsų gyvenimo eigą ir suteiks energijos. ir pasiruošę susidoroti su bet kokiais iššūkiais, kuriuos mums sukelia likęs galimas disbalansas.

su kuo jautis suderinamas

Dieta


Kol antras namas gali duoti atsakymus apie individo pageidavimus, ką jis renkasi ir mėgsta valgyti bei ko vengia, tai tik vaizdas materialiame pasaulyje, susietas su mūsų protėvių upėmis, mūsų genetiniu paveldu ir sudėtinga nesąmoninga egzistencija. Pamatysime savo troškimą Venera ir antrojo namo valdovas, ir jų aspektus padeda parodyti savo norus ir emocinius poreikius, kuriuos mes linkę paslėpti naudodami maistą. Tie iš mūsų, kurie nėra linkę persivalgyti ar rinktis per daug nesveikų pasirinkimų, vis tiek gali turėti Veneros trijulę su Marsas tai parodys meilę susitikti, nors kitose diagramos srityse gali būti pasakyta, kad tai nėra kažkas, ko jie gali gerai metabolizuoti ir atima energiją.


Mūsų tobula mityba matoma per teigiamus Mėnulio, mūsų ketvirtojo namo valdovo, aspektus ir pačius naudingiausius dalykus ženkle ir name. Šių subjektų kvadratai ir priešpriešos kalba apie maistą, kuris neleidžia mums jaustis teisingai. Pavyzdžiui, jei žmogus turi Mėnulio kvadratą su Marsu, jis turėtų atkreipti dėmesį į tai, kiek valgo aštrų ir aštrų maistą. Opozicija su Merkurijus sukels daugiau nesusipratimų ir konfliktų, jei bus suvalgyta per daug užkandžių ir sėklų. Iššūkį keliantis Veneros aspektas kalba apie glitimo netoleravimą, bėdas su cukrumi, spalvotu maistu ir dirbtiniais priedais.


Neptūnas kartu su ketvirtuoju namu, jo valdovu ir Mėnuliu pabrėžia mūsų netoleravimą toksinams ir daugelis žmonių, prisilietę prie šių būtybių, nesijaus gerai net būdami blankiame kambaryje ar apsupti intensyvių kvapų. Neptūnas sustiprins bet kokias alergijas ir simptomus, atsirandančius dėl netinkamo mūsų fiziologijos dietos pasirinkimo, o visi kliedesiai, miglotumas ir nesugebėjimas susisiekti su realiu pasauliu pirmiausia kyla iš jo srities.dvyniai vyras ir dvynių moteris

Kaip mes gydome?


Geriausias būdas priartėti prie savo dienos ir pokyčių, kuriuos norime padaryti savo rutinoje, yra žengti vieną žingsnį vienu metu. Protėvių šauksmas bus garsus, o mūsų potraukis bus per stiprus, jei bandysime viską pakeisti iš karto ir staiga atsigręžsime į savo teigiamus aspektus, visiškai išvengdami pirminių Veneros ir antrojo namo instinktų. Žmonėms, turintiems teigiamą Veneros ryšį su Mėnuliu arba turintiems savo jungtį gimimo diagramoje, lengviau nustatyti, ko jiems iš tikrųjų reikia. Idealiame mūsų fiziologijos pasaulyje mes visi pasikliautume šiomis dviem esybėmis, kurios per nuojautą pasakytų mums, ko iš tikrųjų reikia mūsų kūnui.


Tačiau, jei tarp jų kyla konfliktas arba nesutapimas, skiriantis jų poreikius, turime atsigręžti į Mėnulio poreikius ir suprasti, kad Venera veikia iš mūsų pasąmonės pasaulio, jungdama mus su tais dalykais, kurių mums gali neprireikti tiek, kiek jaučiame. daryti. Tai nereiškia, kad Venera turėtų būti jokiu būdu nepaisoma, tačiau ji neturėtų spręsti kasdienių problemų, mūsų kasdienių poreikių ir pasirinkimų. Ši mūsų gyvenimo dalis natūraliai priklauso Mėnuliui. Norėdami subalansuoti šiuos vidinius poreikius, turėtume pamažu pereiti prie pasirinkimų, kurie būtų matomi teigiamais mūsų jautrių jausmų aspektais, maitinkitės Mėnulio ir mūsų ketvirtojo namo valdovo palaikančių aspektų simbolika, naudodami jų sekstilę su Saturnas valgyti tik tiek, kiek reikia, kad panaudotume viską, ką siūlo mūsų maistas, arba trina su Jupiteris sugrąžinti riebias medžiagas į mūsų organizmą, tarsi visas mūsų gyvenimas būtų sklandesnis.


Esant tobulai pusiausvyrai, mūsų kūnas pasakytų mums, ko mums reikia, per Mėnulį, o Venera atneštų ir pasikviestų šiuos materialius dalykus, kad jį pamaitintų. Kūdikis, kuriuo mes visi kažkada buvome, supranta tikslų fizinių poreikių modelį, o mūsų suaugusi, jausminga moteris turėtų jį maitinti, o ne duoti ką nors, ką mėgsta pasiimti pati. Manoma, kad Venera siūlo įvairovę ir spalvas, o Mėnulis jaučia, kas jai patinka ir kas nepatinka. Darykite savo pasirinkimą lėtai ir jautriai, žinodami tai astrologija siūlo atsakymus, kur ieškoti ir į ką kreiptis, norint išvalyti savo emocinį pasaulį, protėvių upes ir visus savo gyvenimo poreikius, kurie anksčiau nebuvo patenkinti.