Svarstyklių dienos horoskopas penktadieniui, 2022 m. spalio 7 d

 Svarstyklių horoskopas penktadieniui, 2022 m. spalio 7 d vakar Rytoj

2022 m. spalio 7 d., penktadienisVienas sėkmingiausių Antrojo pasaulinio karo povandeninių laivų USS Tang nuskendo atsitiktinai su savo torpeda. Kai kurie dalykai užtruko per ilgai ir nenorite ilgiau laukti, tačiau turėtumėte būti atsargūs ir neskubėti į situacijas, kurios gali tapti destruktyvios, jei įdėsite per daug jėgos.

Išlikite švelnūs ir taktiški kaip tikros Svarstyklės, tačiau susitelkite ir būkite tiesmukas, kai kalbate apie savo mintis. Nors kai kurie žodžiai turi būti suvynioti į gražų popierių, jie vis tiek turėtų būti sąžiningi, kad jūsų širdis liktų rami.

Autorius: Mūsų komanda

vakar Šiandien Rytoj Šią savaitę Šį mėnesį 2022 metų Svarstyklių horoskopas Svarstyklių suderinamumas Svaras

Ši pilnatis Avino ženkle įvyks lygiai 2022 m. spalio 9 d., 16.45 val., primindama, kad negalime ilgai ignoruoti savo autentiškojo aš.

Uranas Jautyje sukuria išsivadavimo įtampą nuo tradicinių būdų ir sustingusių emocijų, kurios mažai ką bendro turi su tikru priėmimu ir meile.

Jupiteris turi savo tamsiąją pusę, kuri sustabdo mus, kai pasukame neteisingai arba nesilaikome savo vidinės išminties.

Venera Mergelėje yra geriausias laikas apkabinti tai, kas netobula, ir mėgautis kiekviena akimirka, kurią siūlo realus pasaulis, sąžiningai ir suderintai su širdimi.