Svarstyklių zodiako ženklo horoskopas

Svarstyklių astrologijos informacija x

Elementas: OrasKokybė: kardinolas

Spalva: Mėlyna Žalia

Diena: penktadienis

Regentas: Venera

Didesnis suderinamumas su: Dvyniai

Geriausias partneris santuokai ir partnerystei: Avinas

Laimingi skaičiai: 6, 15, 24, 33, 42, 51, 60Gimimo rangas: rugsėjo 23 – spalio 22 d

avino moteris ir vėžiu sergantis vyras

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Svarstyklių bruožai

Stiprybės: bendradarbiaujanti, diplomatiška, grakšti, bendraujanti

Trūkumai: Neryžtingas, vengia konfrontacijos, gailisi savęs

Avinui patinka: harmonija, gerumas, dalijimasis su kitais, laiko leidimas lauke

Avinas nemėgsta: smurtas, neteisybė, konformizmas

Žmonės, gimę po Svarstyklių ženklu, yra taikūs, teisingi ir nekenčia būti vieni. Draugystė Svarstyklėms yra labai svarbi ir dėl savo laimėjimų mentaliteto bei bendradarbiavimo požiūrio jos negali pakęsti būti vienos. Svarstyklės yra oro ženklas, intelektualios ir gudrios. Juos įkvepia geros knygos, nesibaigiančios diskusijos, įdomūs žmonės.

Svarstyklių valdančioji planeta – gražių dalykų mėgėja Venera, todėl gimusiems po Svarstyklių ženklu kokybė visada svarbiau už kiekybę. Paprastai juos supa menas, muzika ir gražios erdvės. Iš prigimties yra bendradarbiaujantys, todėl mėgsta dirbti komandoje.

Zodiako ženklas kovo 8 d

Svarstykles žavi simetrija ir pusiausvyra. Tie, kurie gimė Svarstyklėmis, renkasi teisingumą ir lygybę ir negali pakęsti neteisybės. Jie vengia įsivelti į bet kokius konfliktus ir mieliau renkasi ramybę, kol tai įmanoma. Jie mėgsta viską daryti poroje, o ne vieni.

Didžiausia po Svarstyklių ženklu gimusių žmonių problema – apsispręsti, kada jie yra priversti stoti į vieną pusę, nes jie yra labai neryžtingi ir kartais pamiršta, kad turi savo nuomonę.


Svarstyklės Meilė Ir Seksas

Idealaus partnerio paieška bus prioritetas po Svarstyklių ženklu gimusių žmonių gyvenime. Svarstyklėms, kurios jau palaiko santykius, taikos ir harmonijos poroje palaikymas yra svarbiausias dalykas. Vienatvė jiems nenatūrali ir labai liūdna. Kaip įsimylėjėliai yra išraiškingi, kūrybingi ir subalansuoti. Jie padarys viską, kad patiktų savo partneriams. Dėl žavios asmenybės ir atsidavimo jie yra puikūs partneriai. .


Svarstyklės Draugai Ir Šeima

Svarstyklės linksmos ir visada pasiruošusios padėti, todėl turi gerų draugų. Svarstyklės gali būti linkusios vėluoti ir neryžtingos, tačiau jos yra tikrai geros draugės, o aplinkiniai mėgsta palaikyti kompaniją. Šis lankstus zodiako ženklas mėgsta leisti laiką su draugais ir šeima ir nedvejodamas, kai reikia, surengs susitikimą. Svarstyklės yra bendraujančios, draugiškos ir žino, kaip sukurti harmoningą ir malonią aplinką. Kalbant apie iššūkius, Svarstyklės žino, kaip rasti nesutarimų sprendimus, todėl jos puikiai sprendžia problemas.


Svarstyklių karjera ir pinigai

Svarstyklėms svarbiausia išlaikyti pusiausvyrą ir harmoniją, jos gali būti puikūs lyderiai ir sunkiai dirbs, kad užsitarnautų norimas privilegijas. Priimant sprendimus visada nugalės tiesa ir teisingumas. Darbas poroje ar komandoje idealiai tinka jų bendravimui. Po Svarstyklių ženklu gimę žmonės yra labai įtikinantys ir turi žodžio dovaną.

Darbai, susiję su teisingumu, pavyzdžiui, policijos pareigūnu, advokatu ar teisėju, puikiai tinka Svarstyklėms. Jie gali turėti sėkmingą diplomatų, valstybės tarnautojų, interjero dizainerių, dainų autorių ir mados dizainerių karjerą. Grupinis darbas Svarstyklėms nėra problema, o stiprus diplomatijos jausmas padės atlikti beveik bet kokią užduotį.

Jei einate apsipirkti su Svarstyklėmis, geriausia, ką galite padaryti, tai planuoti šiek tiek papildomo laiko. Kalbant apie apsipirkimą, galite būti labai neryžtingi. Jie yra labai talentingi, kai reikia subalansuoti taupymą ir pinigų išleidimą. Jie mėgsta madą ir gerus drabužius, todėl dažnai juos galite pamatyti prekybos centre.

Kaip pritraukti Svarstyklių vyrą

Galbūt vienas geriausių Svarstyklių bruožų yra tai, kad po šiuo ženklu gimę žmonės yra atsidavę sprendimų paieškai. Jei norite suvilioti Svarstyklių vyrą, pirmiausia turite atrodyti gerai, nes jie yra gana paviršutiniški žmonės. Svarstyklių vyras vertina viską, kas gražu, ir niekada nebus su žmogumi, kuris jam ar kitiems neatrodo patrauklus.

Viena iš neigiamų Svarstyklių savybių yra tai, kad jos yra labai neryžtingos ir sunkiai įsipareigoja. Po astrologiniu Svarstyklių ženklu gimęs vyras dažniausiai sunkiai formuoja savo nuomonę ir priima sprendimus.

Svarstyklių vyras nori viską aptarti su savo partneriu, tačiau bet koks gilus ar emocingas pokalbis jį gąsdina. Bijote įsipareigojimų, bent jau santykių pradžioje; jam patinka, kad viskas būtų lengva ir kasdieniška. Svarstyklių vyrui nėra problemų susikalbėti, todėl norint jį suvilioti tereikia su juo pasikalbėti.

Svarbiausia suvilioti Svarstyklių vyrą yra susitelkti į seksualumą ir pasitikėjimą savimi. Jis turi gailestingą pusę, todėl jei parodysite jam užuojautą ir pažeidžiamumą, jis gali tiesiog įsileisti jus į savo širdį. Būkite su juo sąžiningi ir pripažinkite savo klaidas. Svarstyklių vyras nori tikros meilės ir santuokos, todėl su juo galite tikėtis ilgalaikių santykių, o ne tik sekso.

Kaip pritraukti Svarstyklių moterį

Svarstyklių asmenybė yra labai intriguojanti, nes šis, septintasis zodiako ženklas, dažnai sukuria įspūdį, kad tai yra saujelė prieštaravimų. Svarstyklių moteriai patinka būti dėmesio centre ir tikisi, kad su ja bus elgiamasi kaip su karaliene. Svarbiausias dalykas, kurį reikia žinoti norint suvilioti Svarstykles, yra tai, kad turėsite būti geras pašnekovas ir klausytojas. Jai patinka būti mokoma naujų dalykų, taip pat kalbėti apie save ir savo pomėgius.

Po Svarstyklių ženklu gimusi moteris – žavi, protinga ir siekianti sprendimų. Seksas Svarstyklėms užima antrą vietą po meilės, tačiau tai nereiškia, kad jos nėra aistringos. Ji gali būti šiek tiek tingi, kai kalbama apie meilę, todėl turėsite nuolat ją domėtis. Jei norėsite ją suvilioti, teks pagirti jos kūną, nes ji niekada nepavargs girdėdama, kokia ji nuostabi. Tačiau Svarstyklių moteris turi natūralų polinkį į nuotaikų kaitą, todėl nesitikėkite, kad seksas bus įprastas.

Suderinami ženklai, į kuriuos Svarstyklės turėtų atsižvelgti: Dvyniai , Liūtas , Šaulys Y Akvariumas