Svarstyklių zodiako ženklas Svarstyklių horoskopas

Svarstyklių astrologijos informacija x

Elementas: OrasRežimas: kardinolas

Spalva: Mėlyna Žalia

Diena: penktadienis

kokie ženklai dera su tauru

Pagrindinė planeta: Venera

Geresnis bendras suderinamumas: Dvyniai, Vandenis

Geriausias santuokos ir santykių suderinamumas: Ram

Laimingi skaičiai: 4, 8, 13, 17, 22, 26Laikotarpis: rugsėjo 23 – spalio 22 d

Liūtas ir žuvys mėgsta suderinamumą

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Svarstyklių savybės

Taškų fortai: Bendradarbiaujanti, diplomatiška, maloninga, nešališka, bendraujanti

Silpnos vietos: Neryžtingas, vengiantis konfrontacijos, susierzinęs, gaili savęs

Svarstyklėms patinka: Harmonija, švelnumas, dalijimasis su kitais, gamta

Svarstyklėms nepatinka: Smurtas, neteisybė, didelės burnos, konformizmas

Žmonės, gimę po Svarstyklių ženklu, yra taikūs ir teisingi, nekenčia būti vieni. Santykiai Svarstyklėms yra labai svarbūs, o dėl nugalėtojo mentaliteto ir bendradarbiavimo dvasios jie negali pakęsti būti vieni. Svarstyklės yra oro ženklas, pasižymintis išreikštu intelektu ir greitu sąmoju. Juos gali įkvėpti geros knygos, nesibaigiančios diskusijos, įdomūs žmonės.

Svarstykles valdanti planeta yra Venera, kuri mėgsta gražius dalykus, todėl po Svarstyklių ženklu gimusiems žmonėms kokybė visada svarbiau už kiekybę. Jie mėgaujasi menu, muzika ir gražiomis vietomis. Jie iš prigimties yra bendradarbiaujantys, todėl dažnai dirba komandomis.

Svarstykles žavi pusiausvyra ir simetrija. Svarstyklės pirmenybę teikia teisingumui ir lygybei, netoleruoja neteisybės. Jie vengia pradėti

visų rūšių konfliktuose ir, kai įmanoma, nori išlaikyti taiką. Jie mėgsta viską daryti poromis, o ne vieni.

Didžiausia Svarstyklių gimtųjų bėda, kai jie yra priversti rinktis puses, nes yra labai neryžtingi ir kartais pamiršta, kad turi savo nuomonę.


Svarstyklių meilė ir seksas

Tinkamo partnerio paieška bus prioritetas po Svarstyklių ženklu gimusių žmonių gyvenime. Svarstyklėms, kurios jau palaiko santykius, svarbiausia išlaikyti taiką ir harmoniją. Vienatvė yra nenormali ir labai liūdna Svarstyklėms. Kaip įsimylėjėliai, jie yra išraiškingi, kūrybingi ir subalansuoti. Jie padarys viską, kas būtina, kad patiktų savo partneriams. Jų žavi asmenybė ir atsidavimas daro juos nuostabiais partneriais.


Svarstyklės draugai ir šeima

Svarstyklės yra linksmos ir visada pasiruošusios padėti, todėl jos yra puikios draugės. Jie linkę vėluoti ir gali būti neryžtingi, tačiau jie tikrai nuostabūs, o kiti mėgaujasi jų draugija. Šis prisitaikantis zodiako ženklas mėgsta leisti laiką su draugais ir šeima ir nedvejodamas, kai reikės susitarti dėl pasimatymo. Svarstyklės yra atviros, draugiškos ir žino, kaip sukurti harmoningą aplinką, kuri joms tikrai patinka. Kilus konfliktui, gimtosios Svarstyklės žino, kaip rasti nesutarimų sprendimą, todėl puikiai sprendžia problemas.


Svarstyklių karjera ir pinigai

Svarstyklėms labai svarbu išlaikyti pusiausvyrą ir harmoniją. Jie gali būti puikūs lyderiai ir sunkiai dirbs, kad užsidirbtų ir užsitarnautų privilegijas. Sprendimų priėmimo procese visada vyrauja tiesa ir teisingumas. Šiam bendraujančiam veikėjui puikiai tiks partnerystė ar komandinis darbas. Žmonės, gimę po Svarstyklių ženklu, taip pat yra labai įtaigūs ir vieni gabiausių kalbėtojų.

Darbai, susiję su teisingumu, pavyzdžiui, policijos pareigūno, advokato ar teisėjo, yra puikus pasirinkimas Svarstyklėms. Jie gali turėti sėkmingą diplomatų, valstybės tarnautojų, dekoratorių, kompozitorių ir mados dizainerių karjerą. Darbas grupėje Svarstyklėms nėra problema, o aštrus diplomatijos jausmas padės atlikti beveik bet kokią užduotį.

Jei perkate su Svarstyklėmis, geriausia skirti papildomo laiko. Kalbant apie pirkinius, jie gali būti labai dvejoti. Jie labai gerai subalansuoja santaupas ir kišenpinigius. Jie mėgsta madą ir gražius drabužius, todėl juos labai dažnai galite pamatyti prekybos centruose.

Kaip suvilioti Svarstyklių vyrą

Galbūt vienas geriausių Svarstyklių bruožų yra tai, kad po šiuo ženklu gimę žmonės yra atsidavę sprendimų paieškai. Jei norite suvilioti Svarstyklių vyrą, pirmiausia turite turėti gerą išvaizdą, nes jis yra labai lėkštas žmogus. Svarstyklių ženklo vyrai vertina viską, kas gražu, ir jie niekada nebus su žmogumi, kurio jie ar kiti nelaiko fiziškai patraukliu.

Avino ir Vandenio suderinamumas 2017 m

Viena iš neigiamų Svarstyklių savybių yra ta, kad jos yra labai neryžtingos ir sunkiai įsipareigoja. Po Svarstyklių ženklu gimęs vyras dažnai sunkiai formuoja savo nuomonę ir priima sprendimus.

Svarstyklių vyras nori viską aptarti su savo partneriu, tačiau bet kokia gili diskusija ar emocingas pokalbis gali jį išgąsdinti. Jis bijo įsipareigojimų bent jau santykių pradžioje ir nori tik lengvo ir ramaus. Svarstyklių vyrui nėra problemų kalbėti, tereikia su juo pasikalbėti, kad jį suviliotum.

Svarbiausia suvilioti Svarstyklių vyrą – susitelkti į seksualumą ir pasitikėjimą savimi. Jis turi gailestingą pusę, todėl, jei parodysite užuojautą ir pažeidžiamumą, jis gali jus įsileisti į savo širdį. Būkite su juo sąžiningi ir pripažinkite, kad klystate. Svarstyklių vyras ieško tikros meilės ir santuokos, todėl su juo galite tikėtis tikrų ilgalaikių santykių, ne tik sekso.

Kaip suvilioti Svarstyklių moterį

Svarstyklių asmenybė yra labai intriguojanti, nes septintasis zodiako ženklas dažnai susiduria su daugybe prieštaravimų. Svarstyklių ženklo moterys mėgsta būti dėmesio centre ir tikisi, kad su jomis bus elgiamasi kaip su karališkuoju asmeniu. Svarbiausias dalykas, kurį reikia žinoti norint suvilioti Svarstyklių ženklo moterį, yra tai, kad turėsite būti geras pašnekovas ir geras klausytojas. Jai patinka mokytis naujų dalykų, ji mėgsta kalbėti apie save ir savo pomėgius.

Po Svarstyklių ženklu gimusi moteris – žavi, protinga ir siekianti sprendimų. Svarstyklėms seksas yra antras po meilės, o tai nereiškia, kad ji nėra aistringa. Meilėje ji gali būti šiek tiek tingi, todėl turėsite ją nuolat domėtis. Jei norite ją suvilioti, turėsite pagirti jos kūną, nes ji niekada nepavargs girdėti, kaip sakote, kokia nuostabi, jūsų manymu, ji yra. Tačiau moteris, gimusi po Svarstyklių ženklu, turi natūralų polinkį į nuotaikų kaitą, todėl nesitikėkite, kad seksas būtų įprastas.

Vienas geriausių būdų ją sudominti – leisti jai būti jūsų santykių žvaigžde. Daugiau dėmesio skirkite savo išvaizdai, nes Svarstyklių ženklo moteris nori jaustis kaip su žmogumi, kuris yra beveik toks pat ypatingas kaip ji.

Ožiaragio ir žuvų suderinamumas meilė

Išlaikyti jos susidomėjimą tikrai nėra lengva, tačiau jei nepamiršite leisti jai spindėti taip, kaip ji nori, turėsite daugiau šansų sukurti stiprią ir ilgalaikę meilę.

Su Svarstyklėmis suderinami ženklai: Dvyniai , Liūtas , Šaulys , Vandenis