Svarstyklių istorija

Informacija apie Svarstyklių istoriją ir mitus x

TheIstorijaSvarstyklės

Ženklas Svaras nesutampa su Svarstyklių žvaigždynu. Zodiake šis ženklas yra tarp Mergelės ir Skorpiono, užimantis septintą 30 zodiako apskritimo laipsnių. Svarstyklės – kardinalus ženklas, žymintis rudens pradžią. Tai taip pat ženklas, kur saulė leidžiasi, kur nusileido, o vasara pasibaigė, palikdama vietos ateinančiam rudeniui. Ji reprezentuoja gamtos ciklą, kai viskas pradeda nykti, pereiti į žiemos miegą, todėl nieko keisto, kad tai vieta, kur Saulė kaip gyvybės jėga yra žemiausiame ore.Tam tikra prasme Svarstyklių žvaigždynas iš tikrųjų neegzistuoja, nes jis simbolizuoja Skorpiono nagus, todėl yra Skorpiono žvaigždyno dalis. Babilono astrologijoje jis buvo pripažintas MUL Zibanu, jungiantis jį su skorpiono nagais ir pusiausvyros svarstyklėmis. Senovės Graikijoje jis buvo pripažintas taip pat. Tiesą sakant, Svarstyklės yra absoliučios pusiausvyros taškas, rodomas per 15 Svarstyklių ženklo laipsnį. Visi kiti taškai, susiję su šiuo žvaigždynu, pateikiami per jame esančias žvaigždes, iš tikrųjų yra kito žvaigždyno dalis.


ThemitasSvarstyklės

Svarstyklių ženklui slypi nedidelė paslaptis. Viena vertus, ji dažnai siejama su Astraja, graikų nekaltumo ir tyrumo deive, tačiau apskritai ši deivė yra susijusi su Mergelės ženklu, ankstesniu Svarstyklių ženklu. Kita vertus, Skorpiono žvaigždės sudaro Svarstyklių žvaigždyną. Panašu, kad Svarstyklės būtų Mergelės ir Skorpiono ryšys, daugiau nei pats ženklas.

yra suderinami su liūtu ir žuvimis

Tai geriausiai koreliuoja su Dike, graikų teisingumo deive, Dzeuso dukra. Nors ji dažnai siejasi su Astraea, ji vis tiek atrodo kaip asmenybė, nepriklausoma nuo kitų zodiako ženklų. Tarnaudama savo tėvui Dzeusui, Dike buvo atsakinga už žmonių sielų svorio matavimą jiems mirus. Jos darbas buvo nubausti sielas, įklimpusias į ydas, ir apdovanoti sąžiningas ir teisingas sielas. Svarstyklių ryšys su Astraja yra susijęs su Astrajos vaidmeniu po to, kai ji atsisakė žmonių rasės ir nusprendė palikti žmones jų sugadintai gamtai.

žuvys ir žuvys lovoje

Ryšys tarp Svarstyklių mito ir Svarstyklių zodiako ženklo

Svarstyklių ženklas reiškia teisingumą mums įprasta, kasdiene prasme ir pusiausvyrą, kurią reikia rasti, kad būtų patenkintos visos lygties pusės. Tai kalba apie dviejų dalykų, kuriems reikia rasti vidurį, santykį, todėl Svarstyklių ženklas reprezentuoja visus tarpasmeninius santykius kaip dvi pusiausvyros skales.

Žmonės, susiję su Svarstyklių ženklu, yra linkę žiūrėti aukštyn į kitus ir būti gana netikri dėl savo asmenybės, kaip ir žvaigždynas bei ženklas dažniausiai yra susiję su deive ir gyvūnu, kurie priklauso ženklams abiejose Svarstyklių pusėse. . Įdomus dalykas yra tai, kad reikia rasti svarbiausią pusiausvyrą tarp tyrumo ir nekaltumo deivės ir mirtino gyvūno, kuris yra susijęs su mūsų giliausia gyvuliška puse. Dėl Skorpiono prigimties šio žvaigždyno žvaigždės dažniausiai yra susijusios su tam tikra karmine bausme. Jie kalba apie asmens skolą, kuri prieš šį gyvenimą buvo matuojama teisingumo svarstyklėmis.