Svarstyklės ir Skorpionas

Svarstyklių suderinamumas su Skorpionu meilės, gyvenimo, sekso, bendravimo, draugystės ir pasitikėjimo srityse. Svaras x

Svarstyklės ir SkorpionasSeksualinis ir intymumo suderinamumas

Tai visais atžvilgiais intensyvi pora, o jų seksualiniai santykiai yra kažkas tikrai jaudinančio ir tuo pat metu keliančių iššūkių. Juos sieja gyvuliška prigimtis, tęsia vienas kitą, valdo planetos, kurios taip pat valdo jiems priešingus ženklus. Tai sudėtingas seksualinis kontaktas, nes juos valdo Venera ir Marsas, tarsi jie būtų sukurti vienas kitam. Tačiau atrodo, kad jiems trūksta prisilietimo prie abiem reikalingos stichijos, kurią skiria greitas, paviršutiniškas Oro elementas Svarstyklėse ir emocingas, lėtas Vandens elementas Skorpione.Net jei kitose santykių dalyse jie vienas kito nedžiugina, kai Svarstyklių ženklo partneris leidžiasi į savo instinktyvią, gyvulišką pusę, jie lengvai tampa viena su savo partneriu Skorpionu. Jų seksualinis gyvenimas gali būti neįtikėtinai emocionalus ir reikalaujantis daug pastangų, nes jų energijos trauka yra nepaprastai stipri ir verčia juos tiek įkyrius, tiek savininkiškus vienas kitam. Jie abu dažnai bus tokie susieti, kad atrodo, kad jų santykių nutraukti neįmanoma. Šie ryšiai kuriami per jų fizinį kontaktą, net jei visa kita jų santykiuose daro juos labai nepatenkintus.

Keturi. Penki %

Svarstyklės ir SkorpionasPasitikėk

Jei Skorpionas negali kuo nors pasitikėti, tai yra Svarstyklės. Kaip jie galėjo, kai atrodo, kad jų Svarstyklėms būdingas poreikis parodyti, kokie patrauklūs ir jausmingi jie yra likusiam pasauliui. Lyg to būtų negana, tą Skorpiono savininkiškumą Svarstyklės lengvai įsisavina, ir jos ims elgtis panašiai, įkyrios kiekvieną kartą, kai partneris nori ką nors daryti vienas. Nors tai yra blogiausias scenarijus, tokia atmosfera tikriausiai bus bet kurioje Svarstyklių Skorpiono poroje mažesniu mastu. Kyla klausimas – ar jie pasiruošę taip gyventi kiekvieną dieną? Jei jie tai priims kaip būdą dalytis tikra, gilia meile, jų pasitikėjimo problemos gali nesukelti didelių problemų, kad ir kaip keistai jos atrodytų.

vienas %

Svarstyklės ir SkorpionasBendravimas ir intelektas

Skorpionas negali pasakyti nieko, ko Svarstyklės nesugebėtų racionalizuoti. Jų bendravimas yra ta vieta, kur praverčia Svarstyklių ryšys su Saturnu. Tai suteiks Svarstyklėms galimybę sulėtinti tempą, įkvėpti ir suprasti impulsyvius Skorpiono partnerio veiksmus ar žodžius. Vis dėlto abiejų šių ženklų gylio užtenka Svaras yra oro ženklas ir gana toli nuo Žemės planetos. Tai leis jiems pakankamai suprasti racionalų supratimą.

Problema, kurią jie turi spręsti, yra ta, kad jie abu kenkia vienas kito valdovams. Tai lengvai lems vienas kito asmenybių atmetimą, juolab kad Svarstyklėms per Saulės kritimą tenka spręsti asmenybės problemas, o Skorpionas nepriima nieko, kas nėra vientisa. Svarstyklėms bus sunku suprasti agresyviai aiškią Skorpiono pusę, kaip ir Skorpionai nesupras nesąžiningo savo Svarstyklių partnerio poelgio. Jų skirtumus gali būti labai sunku suderinti, jei jie per arti vienas kito ir pradės kištis į asmeninį gyvenimą bei sprendimus.

55 %

Svarstyklės ir SkorpionasEmocijos

Jų jausmai yra neįtikėtinai intensyvūs, kai jie įsimyli. Daugeliu atvejų meilė tiesiog neįvyks. Svarstyklės ieško aktyvaus, ugningo partnerio, kuris pažadins jų gyvybines jėgas ir įneš šviesos į jų gyvenimą. Skorpionas ieško kažko fizinio, jausmingo ir praktiško, ir nors Svarstyklės tam tikru momentu gali patenkinti šiuos poreikius dėl Saturno išaukštinimo ir Veneros valdymo, daugeliu atvejų tai nėra tai, kuo jie nori būti.

Kai tarp jų kils kibirkštis, ji lengvai užsidegs ir sudegins ištisus miestus, miškus ir visus pakeliui, įskaitant abu. Šią Skorpiono branduolinę energiją uždega ankstesnis Svarstyklių ženklas, nes jis neša informaciją apie visas neišspręstas santykių problemas ir visą pyktį, kuris nebuvo paleistas dėl priverstinio tinkamo elgesio poreikio.

Kitaip tariant, Svarstyklės kaups neišreikštą seksualinę energiją ir ji sprogs Skorpione, sukeldama visą gyvenimą trunkantį karą, jei pakankamai bus pastumta po kilimėliu. Tai bus suprantama kaip didžiausia meilė, dėl kurios jų emociniai santykiai bus juokingai intensyvūs. Jie turi suprasti, kad meilė yra švelnumas, kaip ir visa kita, o jei jos neturi, tai gal ne meilė, o paprastas fizinis potraukis ir poreikis išsivaduoti iš apribojimų.25 %

Svarstyklės ir SkorpionasVertybės

Abu šie partneriai vertins nuoseklumą ir įsipareigojimą, ir tai pirmiausia juos sujungs. Tačiau likusios jų vertybių sistemos nelabai sutampa ir skirsis dėl kitų žmonių elgesio ir lūkesčių. Svarstyklėms susiraukusi dėl nepadoraus elgesio, Skorpionas turės nepadorių draugų, sąžiningų dėl savo poelgių ir visiškai už tai priimtus bei gerbiamas. Svarstyklėms atrodo, kad Skorpionas daro viską, kas neįprasta, kad atrodytų ypatingi, o Skorpionas mato, kad Svarstyklės daro viską, kas įprasta, kad tik tilptų. Pagrindinė problema čia yra ta vertė, kurią jos suteikia kitų žmonių nuomonei, ir taip nebus. lengva įveikti.

10 %

Svarstyklės ir SkorpionasBendra veikla

Jei yra veikla, kurią Svarstyklės ir Skorpionas gali dalytis visą laiką, tai turi būti seksas. Skorpionas pažadins gyvuliškąją savo Svarstyklių partnerio pusę, o laikas kartu tikrai bus sutelktas į abu partnerius, vadovaujantis savo instinktais. Skorpionas yra Urano išaukštinimo ženklas ir jiems pritrūks kantrybės dėl Svarstyklių neapsisprendimo. Štai kodėl jų poreikiai nelabai derės kitose gyvenimo srityse ir jie gali nepateisinti vienas kito lūkesčių. Šios taisyklės išimtis atsiranda tada, kai Svarstyklės pasisuka į tamsiąją pusę ir pasiduoda Skorpiono poreikiui nunešti jas į požemį. Joks kitas partneris nesukurs šio poreikio Skorpione kaip Svarstyklėms.

35 %

Santrauka

Svarstyklių ir Skorpiono santykiai jokiu būdu nėra lengvi ir lengvi. Abu šie partneriai per šį ryšį turės susidurti su savo tamsiosiomis pusėmis ir, nors tai gali sukelti neįtikėtiną ir intensyvų seksualinį gyvenimą bei emocijas, kurių niekas kitas negali suprasti, tai gali nuvesti juos abu į depresinę duobę, kurios jie nesupras. lengvai išlipti. Vienintelis būdas šiai porai išlikti patenkinamuose ir švelniuose santykiuose – abiem partneriams kurti stiprų individualų, savarankišką gyvenimą, antraip jie įsitrauks į karminių emocijų ir įkyrių, neigiamų lūkesčių sūkurį.

29 %