Skorpionas ir Vėžys

Skorpiono suderinamumas su vėžiu meilėje, gyvenime, sekso, bendravimo, draugystės ir pasitikėjimo srityse. Skorpionas x

Skorpionas ir vėžysSeksualinis ir intymumo suderinamumas

Skorpiono ženklas siejamas su mirtimi ir visokiais blogais dalykais, tačiau visas jų piktybiškumas kyla dėl emocinių ir seksualinių represijų. Vėžys paprastai gali suprasti savo partnerio Skorpiono poreikį seksualiniame gyvenime išreikšti giliausias, tamsiausias emocijas. Jei Vėžio partneris neišsigąs ar per daug nepriverstas daryti to, kam nėra pasiruošęs, Vėžio ir Skorpiono seksualiniai santykiai gali būti labai patenkinti abiem partneriais.Tai yra dviejų Vandens ženklų ryšys ir dėl to jų seksualinis gyvenimas turi atspindėti visą jų emocinį ryšį arba jo trūkumą, jei toks yra. Kai jie įsimylės, jie abu turės išreikšti savo jausmus, o intymumas, kurį jie gali dalytis, yra neįtikėtinas.

Tačiau Skorpionas yra ženklas, į kurį krenta Mėnulis ir tai yra ženklo valdovas Vėžys . Jei Skorpiono poreikis palaidoti savo emocijas yra per stiprus, yra didelė tikimybė, kad jie bus pernelyg šiurkštūs arba nejautrūs savo partneriui. Vėžiui bus sunku su tuo susidoroti ir dėl to Vėžiui reikės atsiskirti, nes jie gali tiesiog pavargti nuo ypatingų ar agresyvių seksualinių poreikių, kuriuos turi Skorpiono partneris.

90 %

Skorpionas ir vėžysPasitikėk

Kai Skorpionas įsimyli, pasitikėjimas yra vienas iš svarbiausių dalykų, kurių jie ieško. Jei jie jaučiasi kokiu nors būdu išduoti, jie gali pradėti rodyti visas tas piktybines savo prigimties puses ir tapti tikrai savininkiški bei pavydūs. Vėžiu sergantis partneris dažniausiai nori, kad su kuo nors pasidalintų gyvenimu, ir jie neturės priežasties apgaudinėti ar meluoti savo partneriui.

Svarstyklių moteris ir vyras skorpionas

Kaip ir visi vandens ženklai, jie abu gali bijoti pasakyti tiesą iki tam tikro taško, tačiau tai nebūtinai turi kalbėti apie jų neištikimybę ar santykių pabaigos pradžią. Paprastai jie abu galės suteikti vienas kitam pakankamai saugumo, kad jaustųsi saugūs, ir sukurs pasitikėjimą, kurio jiems abiem reikia, kad nesijaustų įskaudinti ar išduoti.

95 %

Skorpionas ir vėžysBendravimas ir intelektas

Vėžys ir Skorpionas dažniausiai supranta vienas kitą be žodžių. Tai gali turėti įtakos jų seksualiniam gyvenimui ir padaryti jį daug geresnį arba blogesnį, priklausomai nuo to, kaip išreiškiamas jų paslapties poreikis. Jų bendravimas labai geras, kol emocijos nėra pagrindinė pokalbio tema. Jie gali užbaigti vienas kito sakinius, jei jiems pirmiausia reikia kalbėti. Jų abiejų gilumas, nors iš pradžių Vėžio partnerio gal ir nesimato, leidžia jiems kalbėti apie bet ką.

Tuo atveju, kai Vėžys nori bėgti nuo neigiamų išgyvenimų, o Skorpionas – nuo ​​emocijų, jiems apskritai gali kilti problemų užmezgant santykius. Vis dėlto, tai labai retas scenarijus ir net jei jie turi šias tendencijas, jie tikriausiai padės vienas kitam su jais susidoroti ir suteiks vienas kitam tikslios psichinės stimuliacijos, kurios jiems abiem reikia.

99 %

Skorpionas ir vėžysEmocijos

Tai sudėtinga teritorija tokiai porai kaip ši. Vėžys gyvena palaidotas savo emocijose, teigiamose ar neigiamose, ir gali jas panaudoti kasdienėje rutinoje kaip neatsiejamą savo gyvenimo dalį. Skorpionams gali būti sunku suprasti, kaip tai tiksliai veikia, nes jie linkę atmesti emocijas, manydami, kad tai vienintelis būdas pasiekti tam tikrą tikslą.Vidurinis kelias, kurį jie turi rasti, yra vieta, kur jie abu gali laisvai patenkinti šiuos poreikius. Emocijos turi būti gyvenimo būdas, kiek jos gali trukdyti siekti mūsų tikslų. Abu šie partneriai turi išmokti prarasti kontrolę, taip pat vėl ją įgyti, kad galėtų leisti dalykams tekėti ir keistis taip, kaip turėtų.

70 %

Skorpionas ir vėžysVertybės

Vėžys vertina savo vidinę ramybę ir nori stabilaus gyvenimo su šeima, kuria galėtų pasikliauti. Skorpionas reprezentuoja pokyčius ir vertina juos labiausiai, net jei jie to visiškai nesuvokia. Šiems partneriams gali būti sunku suderinti savo asmenybę, jei jie abu nėra pakankamai lankstūs, kad suprastų savo skirtumus ir kiekvieno iš jų gilumą, slypintį už šių paviršutiniškų poreikių. Skorpionas gali bijoti emocijų iki agonijos ir, jei Vėžys tai atpažins, jis galės kuo geriau prie jų prieiti ir atrasti tikrąjį saugumo ir emocinės pusiausvyros poreikį.

25 %

Skorpionas ir vėžysBendra veikla

Nesvarbu, ką darys Vėžys ir Skorpionas, jei jie abu jausis gerai vienas su kitu. Jie turi dalytis emocijomis ir apsaugoti savo artimuosius – Vėžius dėl motiniško poreikio apsaugoti mylimus žmones, o Skorpionui – tam, kad nustatytų geras ribas tam, kas, jų nuomone, yra teisinga. Jei jie sukuria savo mažą pasaulį, jie gali būti bet kurioje situacijoje kartu, sprendžiantys dalykus kaip vieną būtybę. Skorpionui dažniausiai patinka kai kurios pavojingos veiklos, o Vėžiui bus sunku prie jos prisitaikyti, tačiau jei jų emocinė esmė yra gera, jie tyliai supras vienas kito poreikius, kad ir kokie žalingi jie būtų.

95 %

Santrauka

Santykiai tarp Vėžio ir Skorpiono gali pereiti iš vieno kraštutinumo į kitą, ir nors Vėžio partneris labai stengsis juos stabilizuoti, gali būti per sunku, jei Skorpionas nepakankamai gerbia savo emocijas. Radę emocinį ryšį, jie gali labai giliai ieškoti tikros meilės ir susivienyti tokiame lygyje, kuris nepasiekiamas kitiems zodiako ženklams. Tai gali priversti juos kalbėti be žodžių, suprasti vienas kito mintis tik vienu bendru žvilgsniu ir sinchronizuoti požiūrį į savo ateitį kartu.

Jei jų emocijos nepasidalina kuo gilesniu lygiu arba Skorpiono partneris atsisako su jomis bendrauti, Vėžiui gali būti per sunku susidoroti su save naikinančia savo partnerio prigimtimi. Jų ryšys turi būti nuoširdus ir tyras, kad abu būtų pasirengę pasiduoti šiam intensyviam emociniam kontaktui.

79 %