Moteris Skorpionas

Informacija apie moterį Skorpioną x

Moteris SkorpionasĮsimylėjes

Tai moteris, kurios ketinimai ir vidinės būsenos dažnai nesuprantamos. Ji priklauso nelaimingam atmestų emocijų ženklui, dėl kurio žmonės pernelyg dažnai smerkia ir nuo kurių bėga. Kai ji įsimyli, ji įšoka į giliausią kada nors žinomą emocijų baseiną. Iš visų Vandens ženklų ji reprezentuoja moteriškų emocijų gelmę, seksualinę, apsauginę ir įkurtą Žemės šerdyje. Ji parodys savo meilę veiksmais, kurie negali būti klaidinantys, ir jūs niekada nepamatysite Skorpiono moters erzinančios, jei ji nenori įsitraukti. Jos ketinimai aiškūs, o meilė dar aiškesnė iki to momento, kai ji susižeidžia. Kai tai atsitiks, dėl jos skausmo gilumo ji gali tapti didžiausiu jūsų priešu.
Moteris SkorpionasSeksualumas

Iš šios moters apie seksualumą gali pasimokyti visi. Jei ankstesniuose santykiuose ji nebuvo labai įskaudinta, ji puikiai suderins emocijas su seksu. Jos seksualumas yra kažkas, kas ją apibrėžia, ir jis turi būti toks gilus, kiek jos širdis yra pasirengusi eiti. Čia nėra nieko lengvo ar lengvo, o jos seksualiniai išgyvenimai turi būti aistringi ir spontaniški, tačiau apgalvoti, įdomūs ir vis dėlto svarbi jos kasdienybės dalis, teikianti pasitenkinimą ir vis dėlto suteikianti. Nors tai gali atrodyti kaip tikras iššūkis bet kuriam partneriui, ji yra labai lengvai patenkinta ir tiesiog reikia, kad kas nors ją mylėtų ir gerbtų jos troškimus, nes jai nėra problemų su iniciatyva kurti tai, ko jai reikia pačiai.

Avinas ir Vandenis yra suderinami

Moteris SkorpionasSantykiuose

Jos santykiai visada eina į kraštutinumus, bent jau jos mintyse ir širdyje. Net jei ji yra gerai išmokyta slėpti savo jausmus, ji kaups visas kada nors patirtas emocijas ir nutrauks santykius dėl priežasčių, kurių, atrodo, neįmanoma paaiškinti. Pagrindinis bet kurio jos partnerio tikslas turėtų būti rasti būdą bendrauti be žodžių. Ją reikia jausti, o ne išgirsti, o klausytis jos neturėtų kilti problemų, kai žodžiai dažniausiai būna aštrūs kaip peiliai. Ji gali būti savininkiška, bet niekada neprašys to, ko nėra pasirengusi grąžinti. Jei norite, kad kas nors liktų jums ištikimas iki mirties, turėsite patenkinti jos poreikius ir parodyti jai, kad priklausote jai tiek, kiek norite, kad ji priklausytų jums.


Ar galite pasitikėti savoMoteris Skorpionas

Taip, nebent ji būtų sužeista. Kai jos jausmai yra įskaudinti, ji nelabai žino, kaip elgtis, ir sunkiai randa atleidimą savo širdyje, kol neįgyja karminio teisingumo jausmas. Tai gali paversti ją kerštingu buvusiu žmogumi, su kuriuo visi lengvai ją tapatina, tačiau tai nėra taisyklė. Daugeliu atvejų tai yra moteris, kuri tiesiog žino – kas vyksta, tas ir ateina. Ji supranta, kad Visata visada rūpinasi bet kokiu poelgiu, ir net kai bus įskaudintos, daugelis Skorpionų moterų išliks ištikimos sau, neketindamos sutepti savo sąžiningumo ar žodyno.


PasimatymaiMoteris Skorpionas

Pasimatymas su moterimi Skorpionu gali būti nemenkas kalnelis. Ji nori įspūdžių, pokyčių ir negali pasiduoti pasenusiai aplinkai ir kasdien daryti įprastą rutiną. Ji nori išmokti naujų dalykų, eksperimentuoti ir patirti daug fizinių susitikimų bei seksualinės įtampos. Vis dėlto, kad ir kaip atrodytų, labiausiai ji nori švelnumo ir priežiūros. Didžiausia jos svajonė – susirasti žmogų, kuris su ja elgtųsi teisingai, ir nors jai gali nepatikti eiti į restoranus, kuriuose lankosi visos poros, ar eiti į kiną romantika, ji visada bus nusiteikusi pasivaikščioti prie upės. arba ilgoms atostogoms už miesto. Kai jai bus suteikta tai, ko jai reikia, ji seks paskui savo partnerį bet kur


SupratimasJūsų moteris Skorpionas

Ji nėra tipiška moteris, valdoma Plutono ir Marso, o labiau moteriškos iniciatyvos, praktiškumo ir jėgos deivė. Jos kūnas yra jos šventykla, ir ji nori jausti fizinę meilę labiau nei bet kas kitas savo gyvenime. Tačiau jai nelengva susitaikyti su asmenybe, su kuria ji gimė, ir ji dažnai leidžia savo Saulei tapti šia snaudžiančia energijos mase, kuri nesusitelkia į mylimus dalykus. Jos karjera turi būti nustatyta ir ji tikrai turi suprasti, ko ji nori iš gyvenimo. Jei ji to nepadarys, dėl jos nusivylimo ir jausmo, kad ji neatitinka kieno nors lūkesčių ar poreikių, ją gali būti per sunku susitvarkyti

ar žuvys ir skorpionas sutaria

Moteris SkorpionasMėgstami ir nemėgstami

Ji yra gili, protinga ir turi tvirtas ribas. Kai ji myli, ji myli visa širdimi ir yra pasirengusi mirti dėl tos tikros emocijos. Dėl to ji yra labai jautri, bijo išdavystės, dažnai įskaudinta ir pikta.


Kaip išsirinkti dovanąMoteris Skorpionas

Iš visų moterų, gimusių su Saule visuose kituose zodiako ženkluose, Skorpiono moteriai bene sunkiausia dovanoti. Jai patinka staigmenos, ji brangins bet kokį gerą poelgį ir mintį, nukreiptą jos link. Tačiau ištikus sudėtingai situacijai, pavyzdžiui, jos gimtadieniui ar jubiliejui, dauguma Skorpionų moterų partnerių puola į neviltį, nes nieko, kas ją patenkintų, nenusipirksi. Tai tiesiog netiesa. Ji sukuria įspūdį, kad ji yra savarankiška, neturi poreikių, tačiau atidžiai klausydami galite pastebėti, kad ji džiaugiasi mažiausiais dalykais. Ji nesirūpins papuošalais, nebent jie atitiks jos charakterį, tačiau ji gali suskilti dėl fluorescencinių žvaigždžių savo miegamajame. Jos dabartyje turi būti paslėptos tikros emocijos, ir jūs negalite praleisti, jei tik pažvelgsite į savo širdį.