Skorpionas ir Vandenis

Skorpionas Suderinamumas su Vandenis meilėje, gyvenime, Seksas, Bendravimas, draugystė ir pasitikėjimas. Skorpionas x

Skorpionas ir VandenisSeksualinis ir intymumo suderinamumas

Skorpiono ir Vandenio kontaktas gali būti tikrai intensyvus. Kaip kvadrato ženklai, jie turėtų turėti labai varginantį kontaktą, tačiau ženklas Skorpionas išaukština Vandenio valdovą Uraną. Šie ženklai kartu atstovauti galutinis seksualinę laisvę, vieta be jokių apribojimų ar tabu. Jie yra vandens ir oro, emocijų ir informacijos derinys, sujungtas į stiprų traukos kvapą. Jei jie susiriš vienas su kitu ir išsiskirs, jie gali nekęsti vienas kito ir niekinti viską, ką dalijasi savo seksualiniame gyvenime.Tai labai sunku šie partneriai rasti aistra, emocijos ir racionalaus mąstymo pusiausvyrą. Nors Skorpiono seksualumas yra alkanas, giliai emocionalus ir persmelktas, Vandenis nori būti laisvas nuo jokių ribų ir emocijų ir turės rimtų problemų būdami su savininkaujančiu partneriu. Jų seksualinis gyvenimas gali būti kaip mūšio arena arba kaip stebuklų šalis, priklausomai nuo jų abiejų lankstumo ir bendrų emocijų gylio. Kaip du fiksuoti ženklai, jiems tikrai bus sunku pakeisti savo prigimtį ir prisitaikyti prie partnerio, kuris pernelyg skiriasi nuo jų.

40 %

Skorpionas ir VandenisPasitikėk

Kaip, po velnių, du sąžiningi ir tiesūs asmenys, tokie kaip Skorpionas ir Vandenis, turi tokią problemą, kad pasitikėtų vienas kitu? Problema čia pasirodo, kai jie priartėja per arti. Kai tik Skorpionas pradės manyti, kad Vandenis turėtų būti švelnus ir priklausyti jiems meilės santykiuose, tai sukels stiprų maištą ir partnerio kontrataką. Reikalai tikrai gali tapti nekontroliuojami, jei įvyktų kokia nors manipuliacija, o neišsakytos tendencijos gali juos suplėšyti per kelias minutes.

vienas %

Skorpionas ir VandenisBendravimas ir intelektas

Kol jie nepasiduoda savo užsispyrusiems, nepajudinamiems režimams, šie partneriai gali turėti puikių pokalbių visomis keistomis temomis, kurias tik gali įsivaizduoti. Nė vienas iš jų nenorės šnekėtis ar aptarinėti savo dienos darbe. Žvelgiant iš jų perspektyvos, tai bergždžia, ir nors Skorpionui patinka kontroliuoti viską, ką daro jų partneris, bus gaiva pasikalbėti su žmogumi, kuris sako neįprastus dalykus. Didžiausias kokybė jų santykius yra neįtikėtinas ryšys gylio ir pločio tik viena pora. Jiems abiem bus sunku suprasti mūsų visuomenę tokią, kokia ji yra, ir turės tam tikrų panašių požiūrių į bet ką neįprastą.

Skorpionas aukština Vandenis 'valdovas ir tai, kodėl jų santykiai yra galimybė abu augti. Skorpionas ne tik dievins intelektualinę savo partnerio jėgą, bet ir padės suprasti, kaip jų idėjos gali būti įgyvendintos, jaučiant didžiausią galimybę.

Silpniausia grandis jų santykius yra jų pagarba vieni kitiems, kartu su jų statiniais prigimties. Manytume, kad abu šie ženklai yra prijungti prie pokyčių, ir jie negalėjo galbūt būti statinis, bet iš tikrųjų, jie yra statiški savo būdo kaita, o jų didžiausias iššūkis yra sustabdyti per minutę, ir lobis, ką jie ' ve rasta tarpusavyje.

kuris dera su mergele

penkiasdešimt %

Skorpionas ir VandenisEmocijos

Jei tarp jų nutinka meilė, tipiškiausias scenarijus yra toks, kad Skorpionas pateks į obsesinį jausmų maištą savo neįdomiam Vandenio partneriui. Norint pasiekti emocinį Vandenio šerdį, reikia įdėti daug darbo ir atsidavimo, o be spontaniškumo ir pasitikėjimo ten patekti neįmanoma. Skorpionas gali būti spontaniškas situacijose, kuriose nėra emocijų, tačiau retai kada leis, kad jų meilė kam nors taptų partnerio valdomų gal-taip-gal-ne svyravimų dalimi.

Vandenis retai toleruos ar bus su žmogumi, kuris bando padaryti juos stabilesnius ir žemiškesnius, arba su kuo nors, kas numalšina norą būti laisviems. Kai tik jie jaučia pareigą ką nors padaryti, jie pradeda trauktis ir bet kokias emocijas, kurios galėjo išsivystyti, staiga apims įsipareigojimo baimė ir kasdienio gyvenimo provėžos.Jei jie nori pasiekti emocinę pusiausvyrą, Skorpioną reikia atsiriboti, suvokti, kad partneris jiems niekada nepriklausys ir gali bet kada laisvai išeiti. Jie turės suprasti, kad šie santykiai gali baigtis rytoj ir nieko negali padaryti, tik su tuo susitaikyti. Kita vertus, Vandeniai turės susidurti su savo emocine gelmiu ir būti pasirengę tam tikriems požiūrio į romantiškus santykius pokyčiams, kad jie galėtų nuolat jausti supratimą apie emocinę Skorpiono prigimtį.

vienas %

Skorpionas ir VandenisVertybės

Jie abu vertė jaudulys ir keisti ir tai bus stiprus susitikimo vieta savo simbolių. Deja, dauguma kitų dalykų, jie vertina savo partneriu yra visiškai skirtingi. Vandenis vertina laisvą dvasią, bendravimą ir nepriklausomybę, Skorpionas – įsipareigojimą, seksą ir gilų emocinį ryšį.

30 %

Skorpionas ir VandenisBendra veikla

Tol, kol jie lieka iš savo ego mūšio, jie gali rasti daug dalykų, kuriuos reikia padaryti kartu. Jie abu, kaip rizikuoti bet kokios rūšies ir jų geriausią datą gali būti kas nors iš parašiutininkų šuoliai į naktį kazino. Geriausias būdas juos praleisti kokybės laiko kartu yra tam tikra intelektinės veiklos ir konkursų rūšiuoti, nes tai leistų jiems išreikšti savo galimą priešiškumą sveikos.

60 %

Santrauka

Kažkas gali pasakyti, kad tai yra karminis ryšys, kad šie partneriai priešų vienoje iš jų ankstesnį gyvenimą ir kad jie galėtų kovoti tol, kol vienas iš jų patenka miręs. Tai būtų šiek tiek ekstremalus nors. Tiesa, Skorpionas yra Uranas 'išaukštinimo ženklas ir kaip toks, jis dievina Vandenio būdu. Daugeliu atvejų, Skorpionas partneris bus parodyti savo meilę liguistai, tačiau tai iš tiesų gali jaustis gerai Vandenis. Kai pažvelgiame į gestų Vandenis , pamatysime, kad jis išaukština Neptūną, Žuvų Vandens ženklo valdovą, ir visos mūsų prielaidos dėl jų emocionalumo stokos paskęs jų galutinėje meilėje.

Faktas yra tas, kad jie tam tikra prasme yra atstumtieji ir maištininkai. Nors Skorpionas reprezentuoja visas mūsų emocijas, su kuriomis nenorime susidoroti, Vandenis – mąstymo būdą, kuriam dauguma mūsų nesame pasiruošę. Geriausia į juos žiūrėti kaip į pokyčių skelbėjus, nes būtent tai jie įneš į vienas kito gyvenimą.

30 %