Savigyna ir moralinės dilemos

Data: 2019-11-13

Savigyna yra būsena, kurioje slepiasi giliausi mūsų šešėliai, kaip Marsas ir Saturnas padeda apsaugoti mus per visą mūsų egzistavimą Žemėje. Abu šie piktavališki padarai turi galią įvairiais būdais apsaugoti mus – tiek asmeniniuose ryšiuose, tiek kolektyviai ir atsitiktinai įsiverždami į mūsų trapų vidinį pasaulį. Nors dažniausiai kalbame apie sekimą Mėnulis , Venera ir Jupiteris Gryniausia jų pasireiškimo forma pastangos gali atitolinti mus nuo naudos kurti savo struktūrą be baimės, kartais priversti mus suktis tais pačiais ratais, kartoti gyvenimą, kol apkabinsime savo šešėlius.Gėda ir kaltė


Pati savisaugos suvokimo problema kyla iš kaltės ir gėdos jausmo. Jie ateina per Venerą ir Saulė , priklausomai nuo jų santykių su piktybiškomis planetomis diagramoje. Kai Venera patiria daugiau iššūkių, o Saulė yra stipri, žmogus drąsiai elgsis išorėje, bet nuolat ima kentėti nuo kaltės ir aukotis, kad atsigautų už netinkamus darbus. Kai mūsų Saulė silpna, o Venera – stipri ir stipri, mes linkę ieškoti pusiausvyros žemesniame skalės gale, bėgame nuo savikritikos ir nuolat jaučiame gėdą, kad negalime susitvarkyti su pasauliu ar iškelti savęs į šviesą. Kai jie bus vienodai iššaukiami arba vienodai stiprūs, matysime, kad šie dalykai persipina, nes nėra taip lengva atskirti tik vieną problemą, kurią reikia spręsti ir išgydyti.

Instinktyvi gynyba – priežastis ir pasekmės


Ilgalaikė bėda čia pirmiausia yra Saturno tema, atsirandanti dėl mūsų instinktyvios ribos, nustatytos per Marsą. Praktine prasme tai kelia mums gėdą ir padėtį, kai negalime įskaudinti kito žmogaus, net jei jis jau mus skaudina, dėl intensyvaus kaltės jausmo arba savęs vertinimo ir gėdos jausmo, atsirandančio po to, kai nustatome ribą. Šis jausmas mus sąlygoja ir augdami kaip pelės mokomės, kad neturėtume kartoti to, kas iš pradžių sukėlė tokį neigiamą savęs vaizdą. Vienas iš svarbiausių dalykų, kurių išmokstame bet kokios rūšies terapijoje ( Plutonas ir Neptūnas ) atsiranda per kolektyvinį supratimą, kad mes turime teisę nustatyti savo ribas ir kad mūsų gynyba iš tikrųjų yra sveika. Asmeniniu lygmeniu tai iš esmės kalba apie mūsų gebėjimą priimti Marsą ir Saturną grynu pavidalu – vienas suteikia mums instinktą išlikti saugiems, o kitas – teisę. Negalime racionaliai žinoti ar valdyti detalių, kad priklausome daug didesnei visumai.


Atsakomybės našta dažnai yra nematoma, kaip akmenų tonas, spaudžiantis mūsų širdį, kurią kiekvienas esame įpratę nešioti visą gyvenimą kaip neišvengiamą ir normalią emocinę būseną. Tai kyla dėl gynybos, kurią mes įdedame į save, saugodami save nuo sužeidimų, nes su ja nesusitvarkome. Nors daugelis sako, kad turėtume pažvelgti į vidų arba pasukti į vidų, tai nėra toks lengvas žingsnis, nes tam reikia sąžiningumo ir drąsos, didesnės nei bet kokia kova su kitu asmeniu ar aplinkybėmis.

Nesąmoningas gydymas


Kaip Mėnulis ir jo sąlytis su Dieviška meile viską gydo, taip ir mūsų požiūris į kasdienę rutiną. Tai iš tikrųjų yra dvi tos pačios monetos pusės, ir tiek Marsas, tiek Saturnas nori, kad ŠIAME įsikūnijime čia ir dabar pasirūpintume savimi, naudodamiesi savo santykiu su kasdieniais įsipareigojimais savo kūnui. Norėdami pradėti nuo sveikos atsakomybės, turime pradėti nuo atsakomybės už savo fizinę būseną, ir nors dėl daugybės kolektyvinių ir protėvių įtakų susirgome, alkstame arba sutrinka pusiausvyra, turime žengti mažus rūpinimosi savimi žingsnelius, kurie turi įtakos. ir didžiuokis jais judėdami. Šis iššūkis ne visada lengvas, nes net menkiausias mūsų fizinės rutinos pokytis gali sukelti daugybę pykčio ar sielvarto problemų – visų tų dalykų, su kuriais niekada nesusidūrėme ir stengėmės palaidoti nesveiką fizinį pasirinkimą.


Vis dėlto dieną, dvi ar keliolika galime didžiuotis, kad stengiamės, žinodami, kad dirbame su giliausiomis nesąmoningomis problemomis. Pasinerti taip giliai verta pripažinimo, net jei tai darome tik trumpam. Skirkite penkias minutes meditacijai ar salotų gaminimui, išgerkite kelias stiklines išgryninto vandens ir supraskite, kad net jei rytoj to nekartosite, ilgainiui vis tiek padarėte ką nors gero.