Lazdelių riterio taro korta

Taro kortos reikšmė, meilė, atvirkštinė ir daugiau x Lazdelių riteris Taro korta: Lazdelių riteris
Planeta: Marsas
raktažodžiai: Tvarkingas, impulsyvus, agresyvus
Patvirtinimas: Mano energija naudojama geram tikslui.
Peršokti į:
Reikšmė: Generolas - Meilė - Karjera - Sveikata
Laiko juosta: Praeitis - Pateikti - Ateities
Kita: Atvirkščiai

Lazdelių riteris Reikšmė

Lazdelių riteryje gali būti per daug ugnies, kad mūsų energijos išliktų subalansuotos ir širdys būtų ramios. Tai stiprių pašaukimų korta, kai negalime aiškiai matyti dalykų dėl stiprios charakterio ir valios traukos, kai perima mūsų kūrybinės jėgos. Dominavimas nėra jokios situacijos sprendimas, todėl turime savęs paklausti, ar mūsų galios jausmas atima pagarbą iš kitų žmonių. Pamatykite šviesą kiekviename, kad galėtumėte įkvėpti ir kurti, niekam nepakenkdami. Ramybės jausmas bus pasiektas tik subalansuotai su išoriniu pasauliu ir glaudžiais kontaktais, kuriuos norime palaikyti. Nusivylimas nėra naudingas šiai kortelei paveikslėlyje, nes riteris gali perdegti sienas ir tvoras iki aistringos akimirkos traukos, jei tai išsipildys arba jų galva netektų beprasmių mūšių. Ši korta yra signalas, kad turime įkvėpti ir susitaikyti su savo emociniu pasauliu, subalansuoti Ugnį, kuri gali suėsti mus gyvus.Meilė

Aistros ir iniciatyvos kupinas lazdelių riteris yra pagarbos, tikrumo ir pasididžiavimo korta. Jame kalbama apie santykius, pagrįstus stiprios seksualinės energijos deriniu su intelektualinėmis ir energetinėmis sveikomis ribomis, tačiau tai gali parodyti švelnumo trūkumą, reikalingą ryšiui, norint jaustis jaukiai ir saugiai. Romansai, kurie tai stipriai degina ir tai ryškūs, gali trukti šiek tiek trumpiau, nei galima tikėtis, nes jie greitai perdega, jei nesame realistiški prieš mus stovinčio žmogaus ribotumai ir netobulumai, priimame juos tokius, kokie jie yra, ydingas ir žmogiškas. Tai priminimas, kad turime įkvėpti ir įsiklausyti, prieš imdamiesi veiksmų ir pabėgdami į bet kokią liepsnos situaciją.

Karjera

Karjeros skaitymas paprastai praturtinamas šios kortos buvimu, net kai esame per daug veržlūs aplinkinių valiai. Čia svarbu pagalvoti apie dėkingumą ir komandinį darbą, kuris atvedė mus taip toli, kad ir kaip aistringai bebūtume linkme, kurio siekiame. Kad išlaikytume pusiausvyros jausmą, mūsų ugnis turi būti rami, mūsų prigimtis nuraminta, o širdis – į vietą. Per didelis stresas gali sukelti perdegimą ir situaciją, kai jautiesi negalintis nieko padaryti, nesvarbu, kokie terminai laukia. Turėtume skirti sau pakankamai laiko ir užuojautos panaudoti šį galingą energetinį impulsą dideliems pasiekimams.

Sveikata

Lazdelių riterio ugnis paprastai yra geras dalykas vertinant sveikatą. Jie kalba apie mūsų imuniteto gebėjimą kovoti už mūsų geriausią įmanomą būklę. Tačiau per didelė agresija ir atvira veikla gyvenime gali sukelti autoimunines būsenas ir kraujospūdžio bėdas, jei neprisiimsime atsakomybės už save. Tai stiprių ir įtemptų mūšių korta, kurią galima laimėti tik tada, kai susiliečiame su savo vidinėmis būsenomis ir emocijų lygiu, reikalingu sukurti pusiausvyros jausmą viduje.

Apverstas lazdelių riteris

Kai lazdelių riteris yra apverstas, negalime būti tikri dėl savo moralinių reikalavimų. Prieš mus yra per daug puikių idėjų ir galimybių, kad galėtume laikytis kuklumo, o mums reikia pusiausvyros, kad neeikvotume savo galimybių naudodami per daug jėgos. Iššūkis čia yra klausytis kitų, išgirsti pagyvenusių žmonių istorijas ir siekti mūsų laukiančių tikslų su nuolatine ir aukšta energija. Ši korta nėra gera, kai ji apversta aukštyn kojomis, nes tai rodo drąsos stoką, kurią bandome užmaskuoti savo tvirtomis nuostatomis. Tai taip pat gali reikšti santykius, kurie atima mūsų aistrą ir sąžiningumą, arba kad esame plagijuojami svarbiuose sluoksniuose.

Lazdelių riteris laiko linija

Praeitis – Tokia atmosfera praeityje mums primena, kad šiandien atėjo laikas susitvarkyti su savo poelgių ir elgesio pasekmėmis, geromis ar blogomis. Tai, ko mums reikia, galėjo nepasisekti, jei nesugebėjome parodyti savo energijos kitiems žmonėms grynoje dienos šviesoje, pakankamai užjaučiant jų dabartinę būseną. Pirminė šeima gali būti gyvenimo problema, o turėdami savo šaknis įvaizdyje, galėtume gauti aiškumo apie dalykus, kurie jau yra už nugaros, ir iš jų pasimokyti daryti įtaką mūsų ateičiai.

Pateikti - Aistringai siekdami kažko naujo, esate pasirengę gyventi savo gyvenimą ir daryti tai, kas giliai rezonuoja su jūsų autentiškais poreikiais. Įsitikinkite, kad jūsų kovos ir iššūkiai yra konstruktyvūs ir teisingi, ir prisiminkite, kur sulaukėte palaikymo tais laikais, kai mažiausiai to tikėjotės. Būkite dėkingi už gyvenimą ir už tai, kaip jis vystėsi iki šiol, o ne leiskite pykčiui nulemti jūsų žingsnius.

Ateities – Tau ateina džiaugsmingas, bet kiek įtemptas požiūris į situaciją. Užuot galvoję apie praeitį, turėtumėte sutelkti dėmesį į savo ateities planą ir judėti toliau, vadovaudamiesi instinktu. Įkvėptas judėti, žmogus turi būti pakankamai atsargus, kad iš situacijos išnaudotų kuo geriau, suprasdamas, kad vienintelis teisingas būdas panaudoti savo energiją yra ką nors iš to padaryti iš tikrųjų. Laikykitės savo pasitikėjimo ir stenkitės išlikti ramūs krizės metu, motyvuoti to, ką turite, ir palikę tai, kas nepriklauso, paversti tuo, kuo turi tapti.