Tolimos planetos vietos kosmoso astrologijoje

Uranas, Neptūnas ir Plutonas mūsų namuose atlieka ypatingą vaidmenį, nes jie atstovauja mums nepriklausantiems kolektyviniams dalykams, kurie veda į pabudimą.Zodiako ir Astrologijos ženklų reikšmės ir charakteristikos

Sužinokite, ką reiškia visi 12 zodiako ženklų ir kaip tai veikia jūsų gyvenimą. Išsami informacija apie astrologijos zodiako ženklų datas, reikšmes ir suderinamumą.

Aštuntasis namas

Visa pavojinga veikla, praradimai ir emocinis bagažas slepiasi šiame mūsų asmeninio pogrindžio karalienėje – mūsų aštuntajame name

Zodiako kalendorius

Sužinokite, ką jūsų gimimo data pasakoja apie jūsų charakterį, motyvaciją ir gyvenimo tikslą, ir pripažinkite puikų ryšį tarp astrologijos ir numerologijos.

Oro elementas

Nerūpestinga, lengva ir greita, Oro stichija byloja apie mūsų tolimą ir skaidrią prigimtį ir ruošia mus šokti į vėją ir skristi.

Jūsų gimimo dienos prasmė

Tikriausiai žinote, kad tam tikra planeta valdo jūsų zodiako ženklą, tačiau taip pat turėtumėte žinoti, kad jūsų gimimo diena taip pat turi valdžią planetą, kuri gali turėti įtakos jūsų charakteriui ir elgesiui.

Keturi elementai

Keturi gamtos elementai rodo mūsų stipriąsias ir silpnąsias puses, ir jie turi išlikti pusiausvyroje, kad gyvenimas būtų sveikas ir produktyvus.

Astrologijos šakos

Astrologija vystėsi daugybe skirtingų laiko krypčių, prisitaikydama prie žmonių rasės poreikių ir žydi paslaptyje.Venera

Kaip mūsų įkvėpimas, meilė, dėkingumas, malonė ir grožis, Venera yra vidinės pusiausvyros taškas, kurį turime rasti šiame gyvenime.

Mėnulis

Mėnulis kalba apie mūsų sielą ir mūsų pagrindinius emocinius poreikius, kurie sukūrė visą mūsų pasaulį, kai verkėme, bejėgiai ir visiškai priklausomi kūdikiai.

Jupiteris

Jupiteris yra milžiniškas geradarys, kurio vaidmuo plėsti mūsų akiratį, mokyti, nuvežti mus į kelionę aplink pasaulį arba sulieti mūsų viziją su nerealiais lūkesčiais.

Merkurijus

Merkurijus, mažasis zodiako apgavikas, turi visus atsakymus, jei žino, kur ieškoti, ir nebijo pasinerti į požemį, kad juos surastų.

Žvaigždžių ženklo savybės

Be kiekvieno elemento prigimties, kiekvieno zodiako ženklo kokybė (modalumas) padeda suprasti jo reikšmę ir charakterį.

Vietos kosmoso astrologija jūsų namuose

Vietos kosmoso astrologija suteikia ypatingą supratimą apie tai, kaip mūsų kasdienybę ir aplinkybes nuspalvina sprendimai, kuriuos darome dekoruodami savo namus.

Marsas kaip jūsų kylantis valdovas

Kai Marsas atstovauja jums, atsižvelgiant į jo orumą ir aspektus, fiziologijos ir kūno istorija yra pabrėžiama ir turi būti iššifruota šiame gyvenime.

Astrologija už pandemijos

Suteikdama laiko mūsų fiziniam pasauliui išgyti ir atsinaujinti, ši koronaviruso pandemija atrodo raudona vėliava, nelaimė ir palaima vienu metu.

Moteriški dalykai

Moteriški archetipai yra tvarkingi, o tai gerai matoma Lilit ir jos santykiuose su Ieva kaip pirminis nerimą keliantis moteriškas konfliktas.

Kaip elgtis 2020 m

Esant dabartiniam kolektyvinės energijos srautui, lengvi dalykai gyvenime tampa sunkūs ir apkrauti emocijomis bei traumomis, kurias bandėme palikti.

Corona Borealis žvaigždynas

Corona Borealis žvaigždynas yra dangaus karūna, simbolizuojanti šventą moteriškos ir vyriškos energijos vienybę, kurios kartu siekia dieviškojo.

Bosai pagal Zodiako ženklą

Jei žinote savo viršininko zodiako ženklą, galite suprasti jo asmenybę ir sužinoti, kokios yra jo stipriosios ir silpnosios pusės.