Penkios monetos Taro korta

Taro kortos reikšmė, meilė, atvirkštinė ir daugiau x Penkios monetos Taro korta: Penkios monetos
Planeta: Jupiteris
raktažodžiai: Trūksta, nerimauja, riboja įsitikinimus
Patvirtinimas: Aš viską matau per šviesą.
Peršokti į:
Reikšmė: Generolas - Meilė - Karjera - Sveikata
Laiko juosta: Praeitis - Pateikti - Ateities
Kita: Atvirkščiai

Penkių monetų reikšmė

Penkios monetos, vaizduojantis kritusio Jupiterio problemą, yra korta, rodanti, kad esame įstrigę tam tikroje situacijoje ir kad ir kaip sunkiai dirbtume, negalime pereiti prie kito laiptelio. Ši korta dažniausiai vaizduojama kaip praradimas, apribojimas, tikslo nebuvimas mūsų veikloje ir netinkamas komandinis darbas. Tai yra mūsų karjeros ir gyvenimo taškas, kai mes įsipainiojame į kolektyvinius įsitikinimus ir leidžiame jiems apibrėžti mūsų pačių apribojimus, iš tikrųjų nemanydami, kad yra kitų galimybių ir rizikų, jei mąstome ne tik. Mūsų galvoje yra per daug dalykų, kurie prieštarauja mūsų norams ir tikriems poreikiams. Pinigų ir galimybių trūkumas gali mus išvarginti, priversti pasiduoti, ypač jei esame apsupti neigiamų žmonių, kurie prarado prasmės jausmą. Atėjo laikas ieškoti tikrų atsakymų vienumoje arba su tais, kurie pasiekė daugiau, ir pasimokyti iš aplinkybių, kurios buvo malonios tiems, kurie, atrodo, išeina iš mūsų lygos, kaip ir mūsų gyvenime ne veltui – parodyti mums tai, kas iš tikrųjų įmanoma.Meilė

Skaitant apie meilę, monetų penketukas yra šiek tiek smulkmeniškas, kartais net kerštingas ir skaičiuoja savo partnerio asmenybės trūkumus, kai jie tikrai turėtų švęsti skirtumus. Vienas iš dalyvaujančių žmonių nėra pasiruošęs žengti kitą žingsnį ir tai gali nuliūdinti ir panaikinti santykių spalvą, kai ketinama pradėti naują nuotykį. Reikėtų išnagrinėti problemos esmę, nes galbūt problema yra ne meilės stoka, o paramos stoka tikėti savo emocijomis. Tiems, kurie yra vieniši, ši korta gali parodyti, kad jie apskritai yra ant meilės atsisakymo slenksčio, kai jie tikrai nemato, kad ši savisauga ilgainiui jų nepadarys laimingų. Sprendimai randami kitoje vietoje, nei manome ar diskutuojame su tais, kurie dalijasi mūsų problemomis.

Karjera

Kiekvienas karjeros skaitymas su monetų penketuku, kad pristatytų mūsų situaciją, reikalauja veiksmų kitokia kryptimi, tuo pačiu metu atkreipiant dėmesį į poilsio poreikį. Dalykai, kurie buvo pasikartojantys ir neišsprendžiami, išsunkė mūsų energiją ir reikia energijos, gaunamos iš visiškai kitokio, tiek pat, kiek reikia atstumo nuo tų pačių projektų, dėl kurių jie buvo nesėkmingi. Tai akimirka patikrinti, ar mūsų širdis yra sąžininga ir įsitikinti, ar tikrai norime dirbti su dalykais, kurių nusprendėme užsiimti, ar prieš mus nuolat užsidaro durys, nes norime, kad gyvenimas ir mūsų profesija būtų visiškai kitokia.

Sveikata

Penkios monetos praneša apie sustingusias ir lėtines ligas, kurios artimiausiu metu nei augs, nei neatslūgs, arba taip atrodo. Tai gali suteikti informacijos apie gerklės ir kaklo problemas, nes mūsų kūrybinio savęs išraiškos būdas nėra tinkamas, o mūsų kūnas paprastai informuoja apie neteisingą kryptį, pasirinktą gerklės čakros srityje. Kolektyviniai ir socialiniai nebeturėtų būti keliami aukščiau to, kas yra asmeniška, ir dalykų, kurie mums tikrai aistringi, arba mūsų fiziologijos duoti signalai taps stipresni ir skausmingesni nei šiandien. Atėjo laikas galvoti apie patį naiviausią, švelniausią ir kūrybingiausią Aš.

Penkios monetos apverstos

Atvirkštinė monetų penketuko padėtis yra skirta parodyti, kad mūsų taurė pilna negatyvo ir įsitikinimų, kurie buvo primesti ir apversti aukštyn kojomis, tarsi prieštarautų mūsų pačių troškimams. Ji skelbia pokyčių laiką, kai pasineriame į savo Sielą ir pradedame matyti, kad galime rinktis skirtingus kelius. Tai užbaigia finansines problemas ir parodo, kaip arti sprendimų, kurie atitinka mūsų autentiškos asmenybės esmę, kai esame vieni ir atsidavę savo troškimams.

Penkių monetų laiko juosta

Praeitis - Ankstesnis skaitymas naudojant šią kortelę rodo kai kuriuos sunkius laikus, kai mūsų smegenys įstrigo kilpoje ir atėmė daug laiko bandydami iššifruoti dalykus ieškodami netinkamoje vietoje. Tai klaida, kuri buvo padaryta siekiant mus kažko išmokyti, ir priminimas, kad mes neturime jaustis kalti dėl laiko švaistymo, o pamatyti, koks buvo tikrasis mūsų Sielos poreikis. Tai, kas yra praeityje, turi būti palikta praeityje.

kaip suderinami avinas ir liūtas

Pateikti -Jei dabartis pažymėta monetų penketu, mūsų vilties būsena tikrai nesusiklostė ir norint plėsti akiratį, geriausia būtų susiplanuoti kelionę į tolimą kraštą arba rasti išorinį įkvėpimo šaltinį. ir motyvacija mūsų pastangoms. Sunkus darbas gali duoti mažiau rezultatų ir produktyvumo, nei tikėjomės, o tai tik parodo, kad mūsų laukiantis kelias turi būti išsvajotas ir praturtintas naujomis patirtimis bei kūrybiškesniais profesiniais (ir kitais) pasirinkimais. Tik nuo mūsų priklauso, ar neužstrigti vienoje vietoje ar nepasikliauti santykiais, kurie mus sulaiko, kad padėtų mums.

Ateities - Skaitymas apie mūsų ateitį su šia kortele išdėstyme nėra būtent tai, ko tikimės pamatyti, akivaizdžiai norėdami parodyti, kad kai kurie mūsų dabartiniai pasirinkimai iš tikrųjų neatitinka mūsų širdies troškimo. Tai signalas, kad mąstome per mažai ir einame link netenkinančios tvoros, kai norime išskleisti sparnus ir skristi, todėl turėtume pradėti dairytis ta kryptimi, kurią jau pasirinkome, nes galime įstrigti vietoje, kuri galėjo buvo išvengta, jei būtume pakankamai lankstūs.