Pasirinkite savo linijas

Data: 2020-02-16

Vietos kosmoso astrologija yra vertingas požiūris į planetų projekcijas, leidžiantis suprasti, kaip tam tikros vietos ir orientacijos verčia mus jaustis. Tai subjektyvus mūsų realybės šou, nurodantis emocijas, švelnumą ir spaudimą, kurį galime rasti tam tikrame mieste ir jį einantis. Mūsų planetų išsidėstymo stebėjimas horizonto koordinačių sistemoje suteikia impulsą mokymosi procesui ir suteikia mums galimybę rasti vietą, kur kai kurios mūsų gimimo vietos jaučiasi daug paprastesnės ir apkrauna daug mažiau.Vietos erdvės perkėlimas


Pirminė Vietinės erdvės projekcija iš taško, kuriame mes gimėme, suteikia mums linijas, einančiomis per planetą, parodydamos, kur gali būti aptinkamos arba pabrėžiamos tam tikros emocijos ir energijos. Vis dėlto kiekvienas miestas ar vieta, kurią pasirenkame aplankyti (arba į kurią persikeliame ilgesniam laikui), turi savo horizontą ir savo subjektų, kuriuos valdo mūsų gimimo perkėlimo diagrama, projekciją. Pamatysime, kad tai leidžia pakeisti ne tik namų padėtį, bet ir planetų padėtį bei ištisus aspektus, kuriuos nuo gimimo laikome kaip svorį. Kelionės daro mus turtingesnius ne tik dėl to, kad plečiame akiratį ir mokomės apie kitas kultūras, bet ir todėl, kad kiekvienoje planetos padėtyje jaučiamės skirtingai, renkame informaciją apie tai, kaip jaustųsi mūsų planetos, jei nebūtume tokie, kokiais manėme esantys.


Išmintingas sprendimas būtų savo horizonto diagramą atspausdinti ant permatomo popieriaus, gerai orientuotą ir sinchronizuoti su standartiniais žemėlapiais (dešinėje pusėje nurodant rytus) su spalvingomis kiekvienos planetos linijomis. Kai toks asmeninis žemėlapis dedamas į bet kurį kitą žemėlapį, nuo centro iki centro, linijos kalbės apie gatves, vietas ir jūsų buto kampelius, kurie atspindi tam tikrą planetos energiją ir jausmą, kurio norite arba nenorite siekti.

Namo pasirinkimas


Mano nuomone, svarbiausia praktinė mūsų horizonto pusė yra ta, kuri įgyvendinama renkantis butą ar namą, kuriame gyvensime kiekvieną dieną. Daugelį sunkumų galima įveikti tiesiog pasirenkant gyventi iš mūsų Mėnulis linija ir, priklausomai nuo gimdymo padėties, bet koks kitas palaikomasis subjektas. Nustatyti kasdien ant linijos Plutonas arba Saturnas Pavyzdžiui, negali būti lengva ir tai tikrai sukels daugybę procesų, kuriuos kartos prieš mus paliko kaip karminę skolą, kurią reikia išspręsti. Jei siekiame nušvitimo, laikui bėgant tai gali būti tikrai naudinga, tačiau jei norime tiesiog įsipareigoti ramiai gyventi, sukurti šeimą ir mėgautis gyvenimu, šių eilučių tikriausiai geriau vengti. Geriausias būdas, ypač jei perkame butą savo vardu, yra pasirinkti vietą, kur Mėnulio linijos, Venera ir Jupiteris įkvėpkite gaivaus vėjelio, nes jie yra pagrindiniai mūsų emocinio pasaulio ir dalykų, dėl kurių jaučiamės kaip namie, valdovai. Taip pat yra gera idėja pasirinkti planetą, kuri yra stipri savo padėtimi ir išsidėstymu, ir ten nuvykti, arba įsitikinti, kad esame tarp linijų atvirose plačiose erdvėse, kur nereikia jaudintis dėl neigiamo poveikio.

Dekoravimo išmintis


Kai jau turime raktus ir gyvenamąją vietą, galime projektuoti savo vietos erdvės horoskopą buto centre ir pamatyti, kur planetų linijos eina mūsų asmeninėje erdvėje. Tai suteikia mums galimybę kiekvieną energiją praturtinti spalvomis, simbolika, maitinti ją iš abiejų pusių ir papuošti taip, kad suteiktų didžiausią potencialą silpnoms būtybėms vystytis, o stiprioms – akcentuoti. Paprastai mes laikomės nuojautos ir lengvai nustatome tvarką planetų linijose, kurios yra tvirtai nustatytos mūsų gimimo diagramoje. Kažkas su galingu mėnuliu Jautis Pavyzdžiui, instinktyviai pastatys mėnulio formos lempą ant Mėnulio linijos, bet tie, kurių mėnulis yra Skorpionas gali rasti šią liniją per kanalizaciją arba jų šiukšliadėžę. Jupiteriui reikalingi pasaulio žemėlapiai ir plėtra Saulė reikalinga šviesa ir geriausia pro langą ar du ir pan. Kadangi paprastai negalime pakeisti buto struktūros (kalbėkime apie Saturno ryžtą), dažnai turime prisitaikyti ir keisti, kur įmanoma ir taip, kad atvertų duris kad atsirastų naujas požiūris ir emocijos.


Paprasčiausias būdas išpildyti planetinės linijos troškimą mūsų bute – nuspalvinti ar kartais paslėpti savo simboliką nešantį žodį ar frazę. Raudonas kilimas ant linijos Marsas turės didelį skirtumą, kaip ir žemėlapis ant sienos gali sustiprinti Jupiterio stipriąją pusę. Paprastas žodis ar raidė pamaitins Merkurijus , kaip žalia siena, gėlė, muzikos nata ar instrumentas pamaitins Venerą. Mažiausias žingsnelis pakeis ir laikui bėgant suteiks vietos kitiems žingsniams ir didesniems pokyčiams. Toks energingas įnašas padeda mums pasirinkti teisingą gydymo kursą ir kryptį.

Ką mes įgyjame


Vietos kosmoso astrologija suteikia mums praktinių žinių apie tai, kaip galime įtakoti savo nesąmoningus poreikius ir spaudimą naudodami paprastą racionalų įvestį. Dėl to laikui bėgant įmanomi neįtikėtini dalykai, nes visą savo realybę įtakojame kasdiene rutina, kuri suteikia sveiką priėmimo lygį bet kuriai mūsų planetai, kad ir kokia grubiai ji būtų nustatyta. Turėdami pakankamai informacijos, galime konstruktyviai nukreipti savo energiją ir palengvinti bei padaryti taikesnį gyvenimą, tiesiog maitindami planetas, nuo kurių bėgame, teisiame ar turime kokių nors kitų problemų. Nulenkite savo linijas, patikrinkite, kur jos teka, ir pažiūrėkite, ar ėjote keliu, kuriuo labiausiai norėtumėte eiti.