Pakarto žmogaus taro korta

Taro kortos reikšmė, meilė, atvirkštinė ir daugiau x Pakartas žmogus Taro korta: Pakartas žmogus
Planeta: Uranas
raktažodžiai: Paleidimas, nušvitimas, pasikeitimas, valymas, jausmas
Patvirtinimas: Nešu dangų į Žemę.
Peršokti į:
Reikšmė: Generolas - Meilė - Karjera - Sveikata
Laiko juosta: Praeitis - Pateikti - Ateities
Kita: Atvirkščiai

Pakarto žmogaus prasmė

Šiek tiek prieštaringa korta, pakabintas žmogus iš tikrųjų yra apie tikėjimą ir leidimą aukštesnėms jėgoms, kad ir kas nutiktų pakeliui. Tai parodo, kaip dangus valdo mūsų žemiškąsias aplinkybes per tikras, pagrįstas situacijas ir liečiamas problemas, su kuriomis teko susidurti, nes danguje viena koja yra pririšta prie natūralios dalykų tvarkos. Reikia tikėti ir, užuot pasidavus įtampai ir kovojus su laiko tėkme, paleisti, kur tik tai nuves. Galva apsivalys širdies vandenyse, nes emocijos yra vienintelė tikroji vienijanti jėga, kurią nešiojamės viduje, ir ši korta parodo, kaip turime jaustis, o ne stengtis suvaldyti. Tikrasis apsivertimas aukštyn kojomis kyla iš žmogaus prigimties tikrovės, kuri teikia pirmenybę protui, o ne emocijoms, smegenims, o ne širdžiai ir materijai, o ne vaikiškam džiaugsmui. Vienintelė pakabinto žmogaus dalis, esanti toje pačioje vietoje, kur korta yra apversta aukštyn kojomis, yra jo sakralinė čakra, o grožio ir meilės dėsnis neša į mūsų fizinę egzistenciją. Šioje kortoje kalbama apie pasiaukojimą, bet visą jos grynumą, nes turime išmokti, kad kiekvienas pasirinkimas turi savo kainą, o mes turime būti suaugę ir atsakingi mokėti (aukotis), kad pasiektume tai, ko labiausiai trokštame.Zodiako ženklas kovo 8 d

Meilė

Skelbiant didelius pokyčius, tai tiksliai neparodo, kokie laimingi bus santykiai ar naujas romanas. Vietoj to, pakabintas vyras parodo, kad turime pakeisti požiūrį, atsižvelgti į aplinkybes, kurių mes nekontroliuojame, ir būti atsargiems, kad priimtume savo partnerį tokį, koks jis yra, užuot bandę jį pakeisti, kad atitiktų mūsų poreikius. Atkreipdami dėmesį į savo širdies dalykus, kurie nepriklauso nuo išorinės įtakos, parodo mums, ko iš tikrųjų norime iš romantikos ir ko dar turime išmokti, suabejoti ir išsipainioti iš protėvių paliktų modelių. išspręsti.

Karjera

Kai ši korta patenka į karjeros skaitymą, ji paprastai parodo dalykų, kurių mes nekontroliuojame, spiralę ir galbūt nukreipia mus į kitus dalykus mūsų gyvenime, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį. Priklausomai nuo iki šiol padarytų profesinių pasirinkimų, tai taip pat rodo, kad projektas geriausiai pasibaigs, jei nebandysime kištis į tikslą. Jei mums patinka tai, ką darome, tai suteikia mums tiesioginę padėtį, kai viskas vyksta savo keliu tol, kol sekame savo širdimi. Pakabintas žmogus nekalba apie iniciatyvą ar ypatingus, grandiozinius žingsnius, naujas verslo įmones ir partnerystes, o apie judėjimą su jau egzistuojančia energija ir atmosfera, ieškant mūsų asmeninės ramybės. Turime sutelkti dėmesį į mūsų pačių ramybę, kitaip vaizdas gali iškreipti ir viskas gali subyrėti.

Sveikata

Pakartas žmogus dažnai atrodo kaip blogas ženklas, tačiau tai iš tikrųjų yra didžiausia galimybė išgydyti save ir pagrįsti savo dvasingumą, kad sutvarkytume tai, kas viduje sugedo. Ši korta mums parodo, kad visos mūsų fizinės bėdos kyla dėl iškreiptų įsitikinimų ir suvokimo, o kai mūsų protas apsivalo, mes tampame stipresni, sveikesni ir skirtingai energizuojami valdyti įvairias savo gyvenimo sritis. Tai primena mums, kad reikia sutelkti dėmesį, pakeisti perspektyvą, pažvelgti į save veidrodyje ir pamatyti, ką slepia mūsų akys. Jis nepasitenkins išoriniais autoritetais, gydytojais, vaistais ir procedūromis, kurios neišsprendžia vidinių procesų, apie kuriuos mūsų kūnas bando priversti mus galvoti.

Pakartas žmogus apsivertė

Atvirkštinė Pakabintojo padėtis tam tikru būdu atrodo natūrali, tačiau tai tikrai parodo mūsų bandymus valdyti likimą, kurie eikvoja per daug mūsų energijos ir laiko. Kai kurie dalykai turėtų būti tokie, kokie yra, taip pat kai kurios mūsų asmenybės dalys, o kai ši korta pasirodo aukštyn kojomis, tai parodo, kad kad ir kaip stengtumėmės, negalime pakeisti to, ką reikėtų mylėti ir priimti, kad ir kaip tai atrodytų. Ji ragina giliai mylėti save ir priimti save ir suteikia informacijos apie galimas kovas, manipuliacijas, niūrius ar pigius alternatyvius būdus, kaip atlikti reikalus, kai jie visai nereikalingi. Tai reiškia užsispyrimą ir mūsų nepasirengimą priimti tiesą tokią, kokia ji yra. Ši pozicija ragina mus priimti savo netobulumus ir atleisti sau už tai, kad nesame tobuli kitų žmonių, kurie taip pat niekada nemanė, kad jie yra pakankamai geri, įsitikinimų atžvilgiu.

vyras tauras ir moteris skorpionas

Pakarto žmogaus laiko linija

Praeitis – Mūsų aplinkybės buvo tokios, kokios turėjo būti. Pakabintojo korta rodo neišvengiamumą, natūralų gyvenimo tėkmę ir dalykų tvarką, kuri gali atrodyti keista, bet iš tikrųjų atitinka mūsų pačių interesus. Ji visada mus keičia, leidžia transformuotis ir augti, o praeityje – kalba apie situacijas, kurios ilgainiui iš tiesų pasirodė itin palankios, nors jos paspaudė daugelį mūsų mygtukų, kai buvome jose.

Pateikti - Kvietimas dvasiniam darbui, meditacijai, būrimui ir paleidimui, ši korta kviečia perkeltine ar tiesiogine prasme pasinerti į Vandenį, būti tokiais, kokie esame bet kokiomis aplinkybėmis, parodydama, kaip grožis gali slypėti visos mūsų šiandienos problemos. Tai nuostabus sąjungininkas, suteikiantis mums atvirkštinę, bet sveiką perspektyvą priešpriešinti ir lyginti su savąja, o jos buvimas šią akimirką parodo, kad esame pasirengę transformuotis, pakeisti savo įsitikinimus ir galiausiai paleisti kaltės ar nuosprendžio spazmus, kuriuos patiriame. nešiojasi jau seniai.

Ateities – Pokyčiai, kuriuos atneša ši korta, niekada nėra maži, nes leidžia pamatyti antrąją pusę, atsistoti į kito kailį ir dvasiniu darbu įneša ramybės centrą į kasdienius reikalus. Tai yra kažkas, ko reikia siekti, mūsų autentiškumas nustatytas vietoje, vienybėje su visais kitais mus supančiais dalykais. Būsimame skaityme jis skelbia didelius posūkius, tempo pokyčius ir būdus, kuriais negalėsime kontroliuoti aplinkybių, kad galėtume sužinoti apie daug didesnius savo gyvenimo dalykus. Ji užtikrina mus, kad kad ir kaip viskas pasikeistų, jie geriausiai atitiks mūsų autentiškus asmeninius poreikius.Pakarto žmogaus istorija

Net tolimoje istorijoje ši korta buvo skirta simbolizuoti pasiaukojimą ir palaiminimus, kai atsisakome savo kūnui dėl aukštesnės priežasties, o ne bausmei už nusikaltimą. Pakartas žmogus ne visada buvo pakartas aukštyn kojomis, išskyrus Tarocco Siciliano, kur jis buvo pakartas už kaklo. Apskritai tai buvo siejama su mirties bausme už nusikaltimą, tačiau simbolizavo taiką, kuri randama per tokį likimą, grąžintos skolos ir visiškos atsakomybės, nustatytos siekiant išlaisvinti mūsų dvasią. Ji turėjo reprezentuoti natūralią bausmę, kuri leidžia mums atsikratyti karminės skolos ir praeities nusižengimų, kurie atvedė mus į nemalonią ar pavojingą padėtį. Tai visada buvo visiškos atsakomybės už praeitį ir visas mūsų klaidas taškas.