Ožiaragis Ir Ožiaragis

Ožiaragio suderinamumas su Ožiaragiu meilėje, gyvenime, sekse, bendravimas, draugystė ir pasitikėjimas. Ožiaragis x

Ožiaragis ir OžiaragisSeksualinis ir intymumo suderinamumas

Sunku ką nors pasakyti apie šią porą, jau nekalbant apie jų seksualinį gyvenimą. Matome du partnerius, kurie aukština Marsą, o tai reiškia, kad jų lytinis potraukis yra stiprus ir jie turi vadovautis savo instinktais. Tačiau taip pat galime pamatyti du žmones, kurie laikosi savo apribojimų, kurie neigia sau teisę į pasitenkinimą ir kiekvieną dieną pasirenka priimti racionalius sprendimus. Praktiškumas nedera su seksualumu, ir nors kiti partneriai gali pažadinti savo seksualinį kūrybiškumą ir užmegzti su jais intymų ryšį, du Ožiaragio ženklo partneriai retai patenkins vienas kitą seksualine ir emocine prasme.Be to, yra faktas, kad jų ženklas yra paties laiko valdovas, o labiausiai tikėtina jų kontakto baigtis yra begalinis laukimas, kol kas nors atsitiks. Nė vienam iš jų netrūksta iniciatyvos, nes jie abu aukština Marsą, tačiau kalbant apie tabu ir kūniškus dalykus, du Ožiaragio ženklo partneriai negali pasiekti taško, kai iš tikrųjų nusirengia. Pradėję seksualinius santykius, jie gali patekti į vieną iš dviejų kraštutinumų. Arba jie visiškai supras vienas kito poreikius labai nedaug žodžių, arba tiesiog atsitrenks į sieną kiekvieną kartą, kai bet kuris partneris norės sukurti intymesnę atmosferą.

40 %

Ožiaragis ir OžiaragisPasitikėk

Kodėl nepasitikėtumėte Ožiaragiu, kai esate Ožiaragis? Tikriausiai todėl, kad žinote, kad esate geresnė, sąžiningesnė Ožiaragio versija. Tarp šių partnerių kyla keistas konkurencijos poreikis, ir tai nepadės jiems patikėti vienas kitu ar pasitikėti savo ateitimi kartu. Problema čia kyla ne dėl melo, o dėl tylos, kurią jie nusprendžia sukurti. Jei bandydami bendrauti jie aplink save formuoja tylų, bet įtemptą orą, jie abu klausia vienas kito tiek, kad pamiršta, kas iš tikrųjų yra jų partneris.

80 %

Ožiaragis ir OžiaragisBendravimas ir intelektas

Du Ožiaragiai turi tiek daug aptarti. Penkioms minutėms. Taip, jų intelektualiniai santykiai gali tapti diskusijų arena, tačiau didesnė tikimybė, kad tylus turnyras, kuriame nė vienas iš jų niekada negalės laimėti. Jei jie neišsakys savo nuomonės, analizuos vienas kitą kaip jūrų kiaulytės, jie toli nenueis, o jų pagarba žlugs, kai tik tai paaiškės abiem.

Daugeliu atvejų du Ožiaragiai net nejaus poreikio tiek daug kalbėtis vienas su kitu. Jie turėtų daug ką pasakyti, abu domisi vienas kito gyvenimais ir istorijomis, bet su tvora prieš veidą, kuri nesuteikia galimybės iš tikrųjų dalytis. Jei jie dirbs prie to paties projekto ir atsidurs situacijoje, kurioje jiems teks kalbėtis, jie atras daug dalykų, dėl kurių sutaria. Norint sukurti santykius reikiamu prasmingų pokalbių kiekiu, jiems geriausia dirbti kartu ir spręsti tas pačias situacijas bendru protu. Išspręsdami gyvenimo lygtis vienas su kitu, jie gali pradėti labai džiaugtis bendravimu.

65 %

Ožiaragis ir OžiaragisEmocijos

Emocinis dviejų Ožiaragių kontaktas gali būti labai įdomus dalykas. Tai partneriai, kurie didžiąją laiko dalį pasikliauja emocijų stoka, visada stengiasi būti šalti, kontroliuojantys ir racionalūs. Kai jie susiburs, jie greičiausiai atpažins šias savybes, tačiau dėl to jų ne mažiau erzins tai, kas yra jų partneris. Gerai, kad jų požiūris į visus santykius yra toks pat, nes negali atsiverti tol, kol kas nors nepaleidžia spaudimui ir leidžia jaustis saugiai ir užtikrintai išreikšti savo jausmus.

Jei jie tikrai įsimylės vienas kitą, jiems prireiks daug laiko, kad tai pasakytų garsiai, nes jie abu bijo bet kokių viešų emocijų demonstravimo ir nesijaučia pakankamai pasitikintys privačiais demonstravimais. Juos gali išgelbėti paprastas pasitikėjimo žodis ir nelengvai pasiekiamos vienas kito emocinės gelmės supratimas. Tačiau pagarbos jiems nepakaks dalytis jausmais, kuriais reikia dalytis, ir jie linkę palikti vienas kitą tam tikroje tyloje dėl to, kad supranta savo prigimties panašumus. Deja, tai juos dar labiau atitolina, nes jie kovoja už emocinį ryšį naudodami tik savo smegenis.

30 %

Ožiaragis ir OžiaragisVertybės

Nors jie yra to paties Saulės ženklo nariai, kiekvienas Ožiaragis yra konkretus asmuo, turintis savo vertybių rinkinį, kuris turi būti įkaltas akmenyje. Vienam Ožiaragiui nelengva rasti kitą Ožiaragį, kuris jais pasidalintų. Kietas Ožiaragio pobūdis neleidžia daug suprasti, kai kalbama apie elgesį, kuris nėra patvirtintas, o buvimas Ožiaragiu neatmeta nė vieno iš pirminių lygčių, kurias nustato kiekvienas iš jų. Jie turėtų laikytis vertybių, kuriomis dalijasi, o ne kvestionuoti tuos, kurių jie neturi.80 %

Ožiaragis ir OžiaragisBendra veikla

Du Ožiaragio ženklo partneriai galėtų dalytis bet kokia veikla, kuri ateina į galvą, tačiau vienas iš jų arba abu tiesiog to nedarys. Sunku nustatyti kodėl, kai turi laiko ir jėgų, o vienintelis logiškas paaiškinimas atrodo – iš nepaisymo. Kas pasakytų, kad ištikimas, atsakingas Ožiaragis turi tokį poreikį savo mintyse ir širdyje? Kai jie atsipalaiduoja ir supras, kad partneris jiems negresia, jiedu ras daug ką veikti kartu. Vis dėlto jie gali nesuprasti, kur jiems reikia pasirodyti ir kas tikrai svarbu jų partneriui. Jei jie praras pakankamai artumą, kad nesupras vienas kito poreikių ir norų, yra didelė tikimybė, kad jie turės nutraukti savo santykius ir susirasti ką nors labiau užjaučiantį ir švelnesnį.

75 %

Santrauka

Dviejų Ožiaragio ženklo partnerių santykiai tikrai nėra idealūs. Vienas minusas gali duoti pliusą su kitu minusu, tačiau šie du kreipiasi į tai, kas yra funkcionalumo priešingybė, kai tik į jų gyvenimą ateina kitas dominuojantis partneris (Ožiaragis). Žaidimas dėl pranašumo, kurį jiems bus sunku suvaldyti, gali tapti pagrindine jų santykių srove, nuvesdama juos link neišvengiamos pabaigos. Kad išliktų kartu, jie turi nukreipti savo ragus į ką nors ar ką nors kitą ir palikti vietos emocijoms, kurių jiems abiem reikia, kad rastų pusiausvyrą.

62 %