Mūsų sveikos kasdienybės iššūkiai

Data: 2019-05-13

Būsimas tranzitas iš Marsas per Vėžys Atrodo, pats tinkamiausias momentas rašyti šia tema, nes mūsų fizinis kūnas yra šventykla, kurios dažnai nepavyksta pakankamai gerai išpuoselėti dėl praeities emocinių kliūčių, mūsų pačių ar mūsų protėvių jausmų. Kiekviena intensyvi emocija gali būti jaučiama mūsų fiziologijoje, jei į jas sutelkiame dėmesį, gėda randama viršutinėje pilvo dalyje, kaltė apatinėje dalyje, sielvartas ir įskaudinimas krūtinėje ir tt Šių signalų jokiu būdu negalima pamiršti ar nustumti į šalį, nes jie yra laikui bėgant gali tapti daug didesnėmis sveikatos problemomis, jei neigimo mechanizmas ims viršų.Kodėl mes atsiskiriame


Atitrūkimas nuo mūsų fiziologijos iš tikrųjų yra atitrūkimas nuo Žemės, nuo mūsų įžeminimo ir atsakomybės už save jausmo, kurį mums visiems reikia sulaikyti. Marsas yra mūsų pirmosios čakros valdovas ir parodo mūsų pasirengimą būti aktyviems, judėti, rodyti iniciatyvą, pasukti mankšta ir sportuoti, įsitikinti, kad mūsų kūnas gali nešti tą gyvenimo svorį, kurį norime gyventi ir kurti. Tam reikia sveikos rutinos, atsakomybės prieš save jausmo, matomo išaukštinimo ir pernelyg stiprios Marso padėties ženkle. Ožiaragis . Šešėlių lauke tai yra ta padėtis, kuri reikalauja aukos, bet kai susideriname su Visatos ritmu, suprantame, kad auka tikrai priverčia mus prisotinti endorfinais, džiugina skrandį ir jaučiasi saugiai bei saugiai. apsaugotas nuo pasaulio. Turint tokią perspektyvą, galbūt tai nėra auka.


Priežastis, kodėl mes kreipiamės į neigiamas sveikos rutinos interpretacijas, yra paprastas faktas, kad norime nusigręžti nuo skausmo ir apsaugoti savo širdį. Kiekvienas mūsų žingsnis ir mūsų kulnų prisilietimas prie žemės yra mūsų prisilietimas su prieš mus buvusia protėvių linija. Tai suteikia priklausymo ir apsaugos jausmą, kurio trokštame, bet taip pat primena apie bagažą ir šešėlius kelyje, kurį mūsų protėviai paliko mums išspręsti. Kuo didesnis bagažas, tuo didesnę atsakomybę prisiimame, ir tai gali tapti papildomu lašu pilnoje stiklinėje, kurio, atrodo, nebegalime susitvarkyti. Fizinio aktyvumo stoka rodo mūsų baimę, kad dar labiau apkrausime, nepajėgsime atlaikyti ir nešti mums palikto svorio, kurį galime pakelti ir išlaisvinti. Laimei, mums ne veltui buvo suteiktas šis kūnas, šie protėviai ir šios aplinkybės. Turėdami pakankamai tikėjimo Visatos būdais, galėtume rasti tinkamą dozę ir rutiną, kuri išliks sveika ir suteiks iššūkio jausmą, kurį bus galima atlikti oriai ir džiaugsmingo, kūrybingo gyvenimo spalvomis.

Nekontroliuojamas


Drąsa, reikalinga mūsų kūnui pamaitinti ir sveikai veiklai, kyla iš sugebėjimo paleisti kontrolės jausmą, kurio dažnai siekiame. Mūsų emocijos bus laisvos ir išsilaisvins tik tada, kai atsileisime į jų kvietimą ir padarysime viską, ko jie nori. Kai iš tikrųjų išsilaisviname ir suteikiame sau teisę jausti pyktį, apmaudą, vienatvę ar liūdesį kitų akivaizdoje, lygiai taip pat, kaip darytume vieni, mūsų materialiam pasauliui tai atneša daug didesnės naudos, nei tikėjomės. Vis dėlto pokyčiai turi eiti savo eiga ir laikui bėgant išbando mūsų tikėjimą, kurio reikia, kad mūsų vidinis pasaulis apsivalytų. Užuot pasyviai vengęs skausmo, Marsas ruošiasi mums parodyti, kad turime išleisti garą, kad nesusprogtume. Tai pradinis judesys mūsų širdyje, vidinis vaikas, kuris nori ir trokšta kažkur eiti, o kartais jo sulaikyti bus neįmanoma. Jos vaidmuo yra parodyti mums, kur nesilaikėme savo autentiškų emocinių poreikių, kad galėtume dar kartą į juos kreiptis. Supraskite, kad nesate nei jūsų tėvai, nei proseneliai ir kad jų būdai tavęs neapibrėžia tol, kol esi pasiruošęs šaukti, rėkti ir savo širdį bei meilę sau įtraukti į savo prioritetų sąrašą. .