Mergelės zodiako ženklas Mergelės horoskopas

Informacija apie Mergelės astrologiją x

Elementas: Žemėyra svarstyklių ir vėžio suderinamumas

Spalva: Pilka, smėlio, šviesiai geltona

Kokybė: Keičiamas

Diena: trečiadienį

Liniuotė: Merkurijus

Didžiausias bendras suderinamumas: Žuvys , Vėžys

Laimingi skaičiai: 5, 14, 15, 23, 32

Data asortimentas: rugpjūčio 23 – rugsėjo 22 dmoteris šaulys ir vyras mergelė
Mergelė (rugpjūčio 23 – rugsėjo 22 d.)

Mergelės bruožai

Stiprybės: Ištikimas, analitiškas, malonus, darbštus, praktiškas

vyras dvyniai ir moteris šaulys

Trūkumai: Drovumas, nerimas, perdėtas kritiškumas savęs ir kitų atžvilgiu, viskas veikia ir jokio žaidimo

Mergelei patinka: Gyvūnai, sveikas maistas, knygos, gamta, švara

Mergelei nepatinka: Nemandagumas, prašymas padėti, užimtumas centre

Mergelės visada atkreipia dėmesį į smulkiausias smulkmenas, o gilus žmogiškumo jausmas daro jas vienu kruopščiausių zodiako ženklų. Jų metodiškas požiūris į gyvenimą užtikrina, kad niekas nepaliekama atsitiktinumui, ir nors jie dažnai yra švelnūs, jų širdis gali būti uždaryta išoriniam pasauliui. Tai ženklas, kuris dažnai nesuprantamas ne todėl, kad jiems trūksta gebėjimo išreikšti, bet todėl, kad jie nepriims savo jausmų kaip pagrįstų, tikrų ar net svarbių, prieštaraujančių protui. Vardo simbolika puikiai byloja apie jų prigimtį, gimusį jausmą, kad viską patiria pirmą kartą.

Mergelė yra an Žemės ženklas , puikiai dera tarp Jautis ir Ožiaragis . Tai lems tvirtą charakterį, bet tokį, kuris kasdieniame gyvenime pirmenybę teikia konservatyviems, gerai organizuotiems dalykams ir daug praktiškumo. Šie asmenys turi organizuotą gyvenimą ir net kai jie leidžiasi į chaosą, jų tikslai ir svajonės vis dar turi griežtai apibrėžtas sienas. Nuolat nerimauja, kad praleido detalę, kurios bus neįmanoma pataisyti, jie gali įstrigti detalėse, tapti pernelyg kritiški ir susirūpinę dalykais, kurie, atrodo, niekam kitam nelabai rūpi.

Nuo Merkurijus yra šio ženklo valdančioji planeta, jo atstovai turi gerai išvystytą kalbos ir rašymo jausmą, taip pat visas kitas bendravimo formas. Daugelis Mergelių gali nuspręsti siekti rašytojų, žurnalistų ir mašinintojų karjeros, tačiau dėl poreikio tarnauti kitiems jos jaučiasi gerai kaip globėjos, turinčios aiškią misiją padėti.

skorpiono vyro tauro moters suderinamumas

Mergelė – nusivylusi deivėGėrio ieškojimas žmonijoje yra Mergelės istorija, o nusivylimas, jų požiūriu, yra neišvengiamas. Pirmą kartą išėję iš debesies ir įšokę į Žemės planetą, atrodė, kad jų misija yra panaudoti savo egzistenciją gerovei, atrasti teisingumo ir tyrumo būdus kituose žmonėse. Kai per daug kartų nepavyks to rasti, Mergelės pasitrauks, pasimes, ims piktnaudžiauti narkotinėmis medžiagomis arba tiesiog atsiskirs nuo kitų žmonių, kad sėstų į teisiamųjų suolą, kritikuotų ir teistų.

Rytoj Šią savaitę Šį mėnesį