Mergelės zodiako ženklo horoskopas

Mergelės astrologijos informacija x

Elementas: žemėKokybė: Keičiamas

Spalva: Balta, geltona, smėlio, miško žalia

Diena: trečiadienį

Regentas: Merkurijus

Didesnis suderinamumas su: Jautis, Ožiaragis

Geriausias partneris santuokai ir partnerystei: žuvis

žuvų moteris ir vyras dvyniai

Laimingi skaičiai: 5, 14, 23, 32, 41, 50su kuo dera skorpionai

Gimimo rangas: rugpjūčio 23 – rugsėjo 22 d


Mergelė (nuo rugpjūčio 23 d. iki rugsėjo 22 d.)

Mergelės bruožai

Stiprybės: Lojalumas, analitiškumas, draugiškumas, darbštus, praktiškas

Trūkumai: Drovumas, nerimas, pernelyg kritiškas savęs ir kitų atžvilgiu, daug darbo ir jokio malonumo

Avinui patinka: Gyvūnai, sveikas maistas, knygos, gamta, švara

Avinas nemėgsta: Necenzūriniai žodžiai, pagalbos prašymas, buvimas dėmesio centre

Mergelės linkusios atkreipti dėmesį į smulkiausias smulkmenas, o gilus žmogiškumo jausmas daro jas vienu kruopščiausių zodiako ženklų. Metodiškas požiūris į gyvenimą užtikrina, kad nieko nebus palikta atsitiktinumui. Mergelės dažniausiai yra švelnios, bet tuo pat metu itin atsargios.

Mergelė yra Žemės ženklas, kuriam labiau patinka konservatyvūs ir organizuoti dalykai, taip pat žmonės, kurie nuo jo priklauso. Žmonės, gimę po Mergelės ženklu, paprastai gyvena labai organizuotą gyvenimą ir net būdami netvarkingi, jų tikslai ir uždaviniai paprastai yra aiškiai apibrėžti jų galvose.

Kadangi jų valdančioji planeta yra Merkurijus, Mergelė turi labai išvystytą kalbos ir rašymo jausmą, taip pat visas kitas bendravimo formas. Daugelis Mergelių gali nuspręsti siekti žurnalistų ar rašytojų karjeros. Mergelė dažnai nesuprantama dėl savo ženklo vardo simbolikos. Mergelė viską patiria pirmą kartą. Šio ženklo žmonės visada nori pasitarnauti ir įtikti kitiems, todėl dažniausiai renkasi globėjų darbą.Kita vertus, šis zodiako ženklas kartais gali būti labai kritiškas ir baimingas.


Mergelė Meilė Ir Seksas

Mergelės turi jaustis geidžiamos savo partnerių. Jie yra metodiški ir taktiški, todėl yra puikūs meilužiai. Nors ir nėra linkę duoti meilės pareiškimų, savo jausmus tikrai parodys lovoje. Mergelės nori turėti porą stabilių santykių, o ne daug partnerių. Jie nori jaustis, kad yra svarbūs ir reikalingi savo partnerių gyvenime, yra labai patikimi ir atsidavę savo partneriams.


Mergelė Draugai ir Šeima

Turėti mergelės draugą yra nepaprastai naudinga. Mergelės yra puikios patarėjos ir žino, kaip išspręsti problemą. Mergelės visada yra šalia, norėdamos priminti, kad reikia rūpintis savimi, nes jos daug dėmesio skiria sveikatai ir gerovei. Jie labai atsidavę savo šeimoms ir labai dėmesingi pagyvenusiems bei sergantiems žmonėms. Jie yra nuostabūs tėvai. Tačiau Mergelės nėra tas žmogus, kuris savo jausmus parodo tiesiogiai, joms labiau patinka tai daryti konkrečiais veiksmais.


Mergelės karjera ir pinigai

Mergelės – praktiški, analitiški ir darbštūs žmonės, todėl visada žinos, kaip patekti į problemų esmę. Jie yra labai medicininiai ir puikiai atlieka darbus, kuriems reikia organizuotumo.Jei kažkas neveikia taip, kaip turėtų, pasamdykite Mergelę. Kai jie sutelkia dėmesį į užduotį, jie padarys viską, kad ją puikiai atliktų. Jie mėgsta knygas ir meną. Galimi karjeros pasirinkimai: gydytojas, slaugytoja, psichologas, mokytojas, rašytojas ir kritikas.

Mergelės puikiai leidžia pinigus, nes visada yra labai atsargios ir stengiasi kuo daugiau sutaupyti, planuoja visas išlaidas, o apsipirkinėdamos nėra linkusios daug išleisti. Tačiau kartkartėmis jie mėgsta nusipirkti sau ką nors indiško.

ožiaragis patinas ir avinas patelė

Kaip pritraukti vyrą Mergelę

Jei norite suvilioti Mergelės vyrą, turite gerbti jo poreikį švarai ir tvarkai. Mergelės vyrai linkę būti romantiškai lėti, atsargūs ir prieš užmegzdami romantiškus santykius mėgsta skirti laiko pažinti žmogų. Vyrai, gimę po Mergelės ženklu, turi didžiulę nežinomybės baimę. Taigi, jei norite jį suvilioti, leiskite jam žinoti, ko tikėtis, ir neduokite jam nieko mažiau. Kai kurie teigiami Mergelės bruožai yra jų patikimumas, sumanumas, praktiškumas ir kuklumas. Tačiau, kaip ir bet kuris kitas zodiako ženklas, jis turi savo neigiamų savybių. Kai kurie neigiami Mergelės bruožai yra irzlumas, kruopštumas, negatyvumas, nuotaikingumas ir pernelyg santūrumas.

Mergelės ženklo vyras gali norėti jums sukurti įdomų įvaizdį, tačiau neleiskite jam jūsų apgauti. Jis turi gilių, jausmingų poreikių, todėl jei esate kantrus ir galite įveikti jo polinkį per daug analizuoti viską, jis ilgainiui sušils.

Matyt, suvilioti Mergelės vyrą reikia darbo ir kantrybės. Tačiau jei būsite sąžiningi, kantrūs, organizuoti ir tvarkingi, turėsite daugiau galimybių suvilioti vyrą Mergelę. Jei jums pasiseks ir jis jus įsimylės, yra tikimybė, kad radote savo gyvenimo draugą. Vyras Mergelė paprastai yra ištikimas ir linkęs pasilikti santykiuose ilgą laiką.

Kaip pritraukti moterį Mergelę

Mergelės asmenybė yra intelekto, dėmesio detalėms, sveiko proto ir įsipareigojimo derinys. Mergelės moterys yra labai išmintingos, gudrios ir patikimos.

Bandymas suvilioti moterį, gimusią po Mergelės zodiako ženklu, iš pradžių gali atrodyti bauginančiai, nes jos linkusios užsidėti abejingumo fasadą. Tačiau Mergelės ženklo moteris yra ne šalta, o praktiška, realistė ir atsargi, kai reikia pradėti naujus santykius. Jei norite suvilioti Mergelę moterį, turite žinoti, kad ji ne tik atsiduos jums. Jums prireiks daug kantrybės, tačiau kai ji nuspręs, kad esate to verta, ji taps rūpestinga ir aistringa meiluže.

Mergelės ženklo moterys nėra materialistės ir mėgsta gauti praktiškas dovanas. Juos traukia protingi vyrai, ir jei priversite ją jaustis taip, kad žinote, ko ji nežino, padarysite jai įspūdį.

Net jei yra beprotiškai įsimylėjusi, Mergelės ženklo moteris visada turi abejonių prieš pradėdama rimtus santykius. Ji turi didžiulį gebėjimą mylėti, tačiau ji taip pat turi didelį norą apsisaugoti. Tačiau jei sugebėsite sumažinti jų gynybinius mechanizmus, rasite mylintį ir itin aistringą partnerį.

dvyniai ir dvyniai mėgsta suderinamumą

Suderinami ženklai, į kuriuos Avinas turėtų atsižvelgti: Jautis , Vėžys , skorpionas Y Ožiaragis