Mergelė Ir Svarstyklės

Mergelės suderinamumas su Svarstyklėmis meilėje, gyvenime, sekso, bendravimo, draugystės ir pasitikėjimo srityse. Mergelė x

Mergelė ir SvarstyklėsSeksualinis ir intymumo suderinamumas

Mergelės ir Svarstyklių seksualiniai santykiai tiesiog neatrodo geras pasirinkimas. Mergelė yra Žemės ženklas, valdomas Merkurijaus, labai pasikliaujantis savo intelektu, tuo pačiu atnešdamas Venerą į kritimą. Svarstyklės yra Veneros valdomas oro ženklas ir negali būti labiau nutolęs nuo Mergelės drovaus pobūdžio ar praktiškumo, kai kalbama apie seksą. Tikėtina, kad vienas kitas juos iš proto varys – vienas įkyriai stengsis, kad viskas būtų švaru ir atrodytų taip, lyg išsigandytų bet kokio emocinio kontakto, o kitas – griežtai ieškodamas dvasinės meilės ir partnerio, su kuriuo tikrai galėtų pasikalbėti.Dažniausiai jie net netraukia vienas kito, o kai pradeda seksualinius santykius, jiems tenka susidurti su greičio iššūkiu. Mergelė norės judėti lėtai, ir nors dėl savo kintamos kokybės jas galima lengvai prisitaikyti, dažnai to nepakanka, kad pasiektų Svarstyklėms būdingą oro greitį. Tačiau jie gali rasti vidurį, kai Svarstyklės pasikliauja savo Saturno išaukštinimu ir sulėtėja, o Mergelė prisitaiko ir keičiasi greičiau.

Jei jie suras tobulą laiką, abu partneriai vis tiek gali likti nepatenkinti. Mergelė tikėjosi pasakiško ryšio, matydama Svarstyklių rodomą vaizdą, ir jos partnerio požiūryje ras tiek daug trūkumų. Svarstyklių savigarba iš tikrųjų netoleruoja tiek daug kritikos ir greičiausiai jos manys, kad Mergelė yra nuobodi, sustingusi ir nežinanti jokio emocinio ryšio, kurį norėjo užmegzti. Kad šie seksualiniai santykiai veiktų, jie turi derinti emocijas, kurias suteikia ir gauna. Tik tada jie galės vienas kitą patenkinti.

vienas %

Mergelė ir SvarstyklėsPasitikėk

Tai geras dalykas Svaras išaukština Saturną ir jų poreikis būti sąžiningam daugeliu atvejų yra daugiau nei akivaizdus. Jei taip nebuvo, Mergelė atmesdavo kiekvieną jų pasakytą žodį. Tarp jų yra daug įtampos, nes jie nesupranta vienas kito pirminės prigimties. Tai ne tiek pasitikėjimo problema, bet ir tada, kai nusėda dulkės. Droviai, intravertei Mergelei niekaip negaliu paaiškinti, kodėl Svarstyklėms viskas turi būti atvira. Dar mažiau aišku, kodėl jų santykiams reikia skirti tiek daug dėmesio arba kodėl jų partneris Svarstyklės flirtuoja su visais, kurie atrodo padoriai. Kita vertus, Svarstyklės nelabai pasitiki Mergelės nuotaikomis ir galvoja apie savo partnerio išraiškos baimę taip, lyg būtų ką nors nuslėpti.

25 %

Mergelė ir SvarstyklėsBendravimas ir intelektas

Jie puikiai supras vienas kitą tol, kol kalbės apie atsakomybės prisiėmimą ir rimtus gyvenimo dalykus, tokius kaip profesiniai pasirinkimai ir pajamos. Tai gali išlaikyti juos gana geroje vietoje gana ilgą laiką, ypač jei jie turi tuos pačius profesinius interesus arba turi tikslą remti vieni kitus mokantis ar bet kokio pobūdžio pažangos. Net jei jie paliečia emocinio kontakto temą, jie vis tiek kurį laiką matys akis į akį. Abu jie vertina racionalius pasirinkimus ir protingus žingsnius.

Bet tada viename iš šių partnerių iškils tikros emocijos ir jie gali suprasti, kad bendrauti tarp jų nebeįmanoma. Kai tik vienam iš jų tenka spręsti asmeninę problemą, kitas tarsi sustingsta, prarasdamas bet kokį gebėjimą užjausti artumą. Problema slypi tame, kad jų santykiai grindžiami jų psichiniu ryšiu, o tai trukdo iš tikrųjų mylėti vienas kitą ir pasakyti gerą žodį svarbiu metu.

60 %

Mergelė ir SvarstyklėsEmocijos

Jų emocinis kontaktas remiasi jų bendravimo tašku, nes jie yra keistame sambūvyje. Nėra poros, labiau linkusios emociškai išsiskirti nei šios dvi, ir tai gali sukelti tiek daug jų abiejų nepasitenkinimo, nes abu partneriai negali nutraukti santykių, kuriuose nesijaučia gerai.

Mergelė yra ženklas, kur krenta Venera, o tai yra Svarstyklių ir planetos valdovė, kuri, petys į petį su Mėnuliu, reprezentuoja mūsų emocijas. Emocijų vertė ir stabilumas, kurią turi rasti Svarstyklės, atrodo, praranda prasmę, kai atsiranda racionali Mergelė. Svarstyklės akimirksniu prisitaikys prie savo partnerio lūkesčių, stengsis būti tuo proto balsu, racionalesniu, nei yra iš tikrųjų. Laikui bėgant emocijos, kurias jie išvarė, kaupsis ir sugrįš staigiomis bangomis, kurių negalima sustabdyti. Jokiu būdu negalima suvaldyti emocinės Svarstyklių prigimties, ir to jie abu išmoks šiuose santykiuose.vienas %

Mergelė ir SvarstyklėsVertybės

Tai pora, kuri vertins visus tuos pačius dalykus, kol supras, kad tai tiesiog netiesa. Tarp jų atsiranda keista apgaulė, tarsi jie abu galėtų praktikuoti tai, kas jiems visiškai nepasiekiama. Kaltė, kurią jie nesąmoningai jaus atmetę vienas kito (ir savo) emocijas, pašalins pasitenkinimą tarp jų ir paliks juos nuostabos būsenoje – kaip du žmonės, vertinantys tiek daug panašių dalykų, galiausiai gali vertinti kažką visiškai kitokio. apie santykius?

30 %

Mergelė ir SvarstyklėsBendra veikla

Mergelė yra kintantis ženklas ir jie lengvai prisitaikys prie bet kokio troškimo, kurį turi jų partneris. Svarstyklės yra pakankamai taktiškos ir apgalvotos, kad Mergelė nesijaustų bloga dėl savo pasirinkimų. Jų bendravimas retai būna ekstremalus ir jiems dažniausiai patiks įprasta, santykių veikla vienas su kitu. Net jų tempas gali būti pakankamai gerai sinchronizuojamas, nes Mergelė yra daug greitesnė už kitus Žemės ženklus, o Svarstyklių neapsisprendimas daro jas gana lėtas. Jiems reikia skirti ypatingą dėmesį, kai Mergelė padeda priimti sprendimus, dar labiau perimdama ir taip sumuštą Svarstyklių ego. Tai gali sukelti rimtų problemų ne tik apsisprendžiant dėl ​​būsimos veiklos, bet ir dėl abipusės pagarbos.

65 %

Santrauka

Mergelė ir Svarstyklės gali užmegzti labai pasitenkinimą teikiantį intelektualinį ryšį tol, kol gerbia vienas kito jausmus. Apskritai šie santykiai kartais gali veikti, o šie partneriai gali sinchronizuoti savo tempą, pasirinkti tinkamą veiklą ir susikurti pasitenkinimą teikiantį seksualinį gyvenimą, turėdami pakankamai kantrybės ir rūpesčio. Tačiau jie gali turėti didelių problemų dėl emocinio supratimo, o sunkiausia susitaikyti yra jų trapus ego. Mergelė, norinti įtikti, nesunkiai perims atsakomybę ir sprendimus, kuriuos turi prisiimti Svarstyklės. Tai sukels Svarstyklių nepilnavertiškumo jausmą ir pagarbos praradimą savo partnerei Mergelei. Jei ši problema nebus išspręsta, jų santykiai gali baigtis dėl nepagarbos, apie kurią jie abu nežinojo iš pradžių.

30 %