Mergelė Ir Šaulys

Mergelės suderinamumas su Šauliu meilėje, gyvenime, sekso, bendravimo, draugystės ir pasitikėjimo srityse. Mergelė x

Mergelė ir ŠaulysSeksualinis ir intymumo suderinamumas

Kaip ir visi kintamų ženklų deriniai, šie partneriai gali smagiai praleisti laiką. Nors Mergelė gali būti gana reikli ir kritiška, ypač Šaulio požiūriu, jų seksualinis gyvenimas gali būti patenkintas abiem. Geras dalykas, susijęs su jų ryšiu, yra tai, kad šiuos ženklus valdo planetos, kurios taip pat valdo jiems priešingus ženklus. Tai reiškia, kad jie pirmiausia pajus trauką ir poreikį pradėti seksualinius santykius.Pagrindinė problema čia yra jų elementų skirtumai. Mergelė yra Žemės ženklas, todėl dažnai per daug nerizikuoja. Šaulys yra Ugnies ženklas ir jie aistringai privers reikalus, kol pasieks savo tikslą. Tai neveikia jų seksualinio kontakto metu, nes Mergelė gali jaustis įstumta į dalykus, kurių nenori daryti, o Šaulį gali atstumti praktiška ir statiška Mergelės prigimtis. Svarbiausias dalykas, kurį šie partneriai turėtų atsiminti, yra tai, kad jiems abiem reikia erdvės būti tuo, kas yra. Turint du tokius dovanojančius žmones, seksualinis gyvenimas priklauso nuo to, kas ką geriausiai patenkins, kai tik jie patenkins nerealius lūkesčius.

30 %

Mergelė ir ŠaulysPasitikėk

Jei ieškosite didžiausios Mergelės ir Šaulio partnerio santykių problemos, suprasite, kad tai jų nepasitikėjimas ne tik vienas kitu, bet ir visais jų santykiais. Kaip draugai, jie gali būti nepajudinami dėl savo įsitikinimų ir kartu laikytis kai kurių tradicinių vertybių, tačiau vos tik užmezgę romantiškus santykius, atrodo, kad abu pradeda jaustis įstrigę.

Mergelė neatrodo kaip zodiako ženklas, kuris lengvai jausis įstrigęs, tačiau kintanti savybė daro jas nekantrus ir nuolat ieškančias pokyčių. Jie negali būti laikomi vienoje vietoje ilgai, nei gali Šaulys. Pagrindinis skirtumas yra tai, kiek aukos jie nori paaukoti. Dėl šių emocijų abu partneriai pradės jausti poreikį būti su kitu žmogumi, ir tai yra bene didžiausią neištikimybės potencialą turintys santykiai, nebent juos pirmiausia sustabdytų neįtikėtina kaltė. Bendravimas, po kurio seka abipusė pagarba, yra vienintelė galimybė užmegzti patikimą ryšį.

vienas %

Mergelė ir ŠaulysBendravimas ir intelektas

Yra tiek daug ką pasakyti, kai Mergelė ir Šaulys susitinka kartu, ir nors šie partneriai gali sukelti vienas kitam pernelyg didelį poreikį kalbėtis, jie abu dėl to jausis gana gerai. Jei jie pasieks tikrojo supratimo zoną, jie bus sujaudinti dėl savo proto panaudojimo ir gražių išvadų bei filosofijos, kurią jie gali sukurti kartu. Mergelė į savo intelektualinį ryšį įtrauks visas smulkmenas, o Šaulys turės viziją ir padės sukurti didesnį vaizdą. Nors jie niekur nepapildo vienas kito priešingiems ženklams, intelektualinis jaudulys jiems bus vienodai svarbus nuo pat pradžių.

Svarbiausias faktas, kurį šie partneriai turi atsiminti, yra tai, kad jų pagarba yra svarbiausias dalykas, kurio reikia laikytis. Jei jie negerbs vienas kito, Mergelė žiūrės į savo partnerį Šaulį kaip į keistuolį, pakankamai kvailą, kad bėgtų nuo visko, kas turi gilumo, o Šaulys žiūrės į savo partnerį Mergelę kaip į keistuolį, pakankamai kvailą, kad laikytųsi nereikšmingų dalykų. Jie turi atsiminti, kad kiekvienas iš jų turi skirtingą vaidmenį ir kad kiekvienam vaidmeniui šios kvailos savybės yra geriausias įmanomas pagrindas.

65 %

Mergelė ir ŠaulysEmocijos

Tai nėra būtent tokia pora, kuri dažnai baigsis laimingai amžinai, nors abu labiau už viską nori rasti tinkamą žmogų. Daugeliu atvejų jų vizija apie pasakos pabaigą pernelyg skiriasi, kad jie galėtų ją turėti kartu. Vis dėlto kai kuriose retose situacijose jų kintanti prigimtis leidžia jiems judėti tuo pačiu tempu, pakankamai pagarbiai, kad išlaikytų emocinį ryšį, kuris tenkina juos abu.

Abu šie partneriai laikomi neemocionaliais, tačiau tai daugiausia dėl jų poreikio racionalizuoti, analizuoti ir pasitelkti savo protą paaiškinti viską, kas su jais nutinka, o ne pasikliauti savo širdimi ar jausmais. Tai dažnai bus problema, nes Mergelei reikia ko nors tikrai emocingo, kad galėtų parodyti savo gilius jausmus. Atrodo, kad Šaulys nesidomi Mergelės poreikiais arba tiesiog jų nežino, nes elgiasi taip, lyg būtų grynai racionalūs. Apgaulė čia yra ta, kad abu partneriai pamatytų už akto, kad surastų vienas kito širdis ir suprastų, ko jie gali tikėtis vienas iš kito.10 %

Mergelė ir ŠaulysVertybės

Mergelė ir Šaulys keistai turės panašias vertybes, pagrįstas kintančiomis savybėmis. Štai kodėl jie abu brangins žmogų, galintį prisitaikyti, keistis ir judėti, o tai neabejotinai atras vienas kitame pradėdami santykius. Kaip labai protiniai ženklai, jie taip pat vertins proto aiškumą ir intelektą apskritai. Vis dėlto jų požiūris į intelektinę vertę skiriasi ir kiek Mergelė vertina gylį ir išsamią analizę, Šaulys vertins savo proto plotį. Nors ir skiriasi kitais dalykais, kuriuos labai vertina, Mergelė vertina praktiškumą ir Šaulio viziją bei susitelkimą, tačiau čia užtenka bendros kalbos, kad jiedu gerai jaustųsi kartu.

penkiasdešimt %

Mergelė ir ŠaulysBendra veikla

Mergelė ir Šaulys keistai turės panašias vertybes, pagrįstas kintančiomis savybėmis. Štai kodėl jie abu brangins žmogų, galintį prisitaikyti, keistis ir judėti, o tai neabejotinai atras vienas kitame pradėdami santykius. Kaip labai protiniai ženklai, jie taip pat vertins proto aiškumą ir intelektą apskritai. Visgi, jų požiūris į intelektinę vertę yra kitoks, ir kiek Mergelė vertina gilumą ir išsamią analizę, Šaulys vertins proto platumą. Nors ir skiriasi kitais dalykais, kuriuos labai vertina, Mergelė vertina praktiškumą ir Šaulys vizija ir dėmesys, čia yra pakankamai bendros kalbos, kad jie abu gerai jaustųsi kartu.

35 %

Santrauka

Mergelės ir Šaulio santykiai nėra įprasta laimingos pabaigos emocinė istorija. Jų kelyje yra daug iššūkių, iš kurių didžiausi yra emocinis supratimo stoka ir galimas pagarbos trūkumas. Vis dėlto, kai jie randa būdą, kaip parodyti emocijas ir jomis dalytis tokiu pačiu tempu ir suprantamu būdu, jie iš tikrųjų galėtų smagiai praleisti laiką kartu. Jų bendravimas dažnai yra įdomus ir jie abu turi daug ką pasakyti vienas kitam, tačiau jų racionalumas gali atitraukti juos nuo tikrosios meilės paieškos. Jei jie sužinos, kaip puikiai papildo vienas kitą, jie gali išlikti kartu ilgą laiką.

32 %