Menas Paleisti

Data: 2021-07-17

Venera ir Marsas tiesiog perėjo per laipsnį Neptūnas ’s ruduo, tuo tarpu Jupiteris yra retrogradinis ir lėtai grįžta Žuvys , Įeiti Vandenis vėl. Praeities reikalai sujaudino mus visus, kėlė daug klausimų. Nepriklausomai nuo gyvenimo kokybės, kurią jau susikūrėte, mes visi susiduriame su prarastais idealais, o tai, ko kažkada norėjome, vis dar yra didesnė už tai, ką turime šiandien. Iš tikrųjų susiduriame su visais dalykais, kurie neatitinka mūsų poreikių, nepaisant mūsų bandymo juos pakeisti ir priversti juos veikti, kai akivaizdžiai ne.Meilės spalvos


Mūsų emocinis pasaulis visų pirma yra sudarytas iš Mėnulis , Venera ir Jupiteris matomoje plokštumoje, o Neptūnas perima aukštesnio masto ir nematomo sferoje. Nors visos kitos dangaus būtybės taip pat atlieka savo vaidmenį mūsų jausmuose, turėtume jas kuriam laikui atidėti, kad pamatytume šių pagrindinių veikėjų žinią, kaip leidžiame, apdorojame ir išlaisviname emocijas iš savo pasaulio. Lengviausias būdas suprasti procesą yra šių subjektų artumas.


Mėnulis yra arčiausiai mūsų planetos ir labiausiai matomas naktiniame danguje. Tai atspindi mūsų motiną ir pirminį emocinį kontaktą mūsų gyvenime, taip pat pirminį emocinio kontakto, kurį palaikome su bet kuriuo asmeniu, poveikį. Čia mes pirmiausia suveikiame labiausiai, o mūsų idealai slepiasi vidinio vaiko, kurį stengiamės ugdyti, šerdyje. Tai mūsų pirminių poreikių vieta, ne tik emociniai, bet ir paties gyvenimo išlaikymo poreikiai. Tai reiškia, kad Mėnulis reprezentuoja mūsų emocinį impulsą, atsaką į išorines situacijas, kurių dažnai neiššifruojame iš karto, bet žinome, kad jis yra mirgėjimo, šilumos ar skausmo pavidalu. Priklausomai nuo gimimo Mėnulio padėties, būsime atviri bendravimui ir šiltaširdžiai arba lengvai užsidarę ir išliksime atskirti net saugioje aplinkoje dėl saugumo buvimo ar nebuvimo ir pasitikėjimo pirmuoju, labiausiai skurdžiausiu kontaktu su mamomis.


Venera yra kita eilėje, viena iš dviejų šalia Žemės stovinčių planetų su atspindžiu, kuris nuo amžių kviečia jūreivius ir visus, ieškančius krypties. Tai reiškia emocinį apdorojimą to, ką mes susidūrėme su savo Mėnuliu. Venera mokosi apie dėkingumą, meilę ir grožį per bet kurio individo gyvenimą ir yra skirta tam, kad mūsų fiziniai poreikiai būtų tenkinami remiantis aiškiu emociniu pagrindu, neatsižvelgiant į trūkumus tą pradinį mūsų Mėnulio momentą. Ši planeta yra pirmasis mūsų žingsnis link Saulė , mūsų vidinis kūrybiškumo ir gyvybės šaltinis, šviečiantis švyturys, leidžiantis būti autentiškiems ir būti tokiems, kokie esame. Štai kodėl Venera patenka į palyginimų, kaltės, pavydo pinkles ir užklumpa gilius emocinius ryšius su kitais, kurie atima mūsų orumą arba stumia per ribą, kas mes iš tikrųjų esame.


Emocinis apdorojimas yra žingsnis, vedantis į savęs suvokimą, kur Merkurijus ir Saulė yra suvokiamos saviraiškos ir savigarbos subjektai, kurie yra tyri, kai esame dėkingi. Mūsų autentiškumas tampa laisvas, kai įvaldome savo gebėjimą prisitaikyti ir metabolizuoti (Veneros) patirtį, kurią mes nekontroliuojame, ateinančius per kitus žmones ir išorines aplinkybes.


Trečioji nuostabios emocinės trijulės dalis yra Jupiteris, pirmasis dujų milžinas ir didysis gynėjas. Tai reiškia mūsų įsitikinimus ir, nors atrodo, kad jis daugiausia susijęs su psichine sfera, Jupiteris išaukština Vėžys , Mėnulio ženklas ir pati emocija, ir tai iš tikrųjų nėra racionaliausia diagramos esmė. Jis veikia su Venera tyliai bendradarbiaudamas, papildydamas neigiamas interpretacijas arba išplėsdamas teigiamas, priklausomai nuo jos padėties ir kokybės. Tikėjimo grynumas žmonijos gerumu ir kiekvieno, įskaitant mūsų, potencialu, taip pat gebėjimas kiekviename žmoguje įžvelgti sužeistą vidinį vaiką yra būtent tai, kas leidžia mums išlaikyti savo širdis atvirą bendravimui. Jupiteris atveria mums duris apdoroti informaciją, kurią gauname atsipalaidavę ir spontaniškai judant, kad Venera galėtų vesti link idėjų ir materializuotis to, ko mums tikrai reikia. Tai yra mūsų įsitikinimų, gerų ar blogų, esmė ir esybė, kuri mus atpalaiduoja, kai emocijos atrodo per tamsios ir sunkiai pakeliamos, suteikdamas mums žinių, kad visos jos, net ir pačios tamsiausios, turi tikslą kurti mūsų kelią.

Idealas


Akivaizdu, kad visa tai, kas išdėstyta pirmiau, randa savo išraišką mene ir visose kūrybos formose. Emociniams procesams įsibėgėjus, mūsų reakcijas ramina žinojimas, kad niekas neketina pakenkti mūsų autentiškam branduoliui. Kai į dalykus žiūrima ne asmeniškai, o su meile ir supratimu (su savo širdimi išvalyta nuo mūsų pačių liūdesio ir skausmo), mes suvokiame, kad visi tie, kurie kada nors mus įskaudino, buvo įskaudinti taip pat ir nežino geriau, nei inicijuoti savo veiksmus. įsitikinimai nuspalvinami klaidingu meilės įvaizdžiu. Iš meilės elgsimės neteisingai, ir visi tai darysime iš geriausių ketinimų (Jupiteris), nematydami nešamų mėlynių ir nepripažindami, ką sukeliame kaip kažkieno atsaką.


Taškas, kuriame randasi idealus ir tikras menas, matomas Neptūne – neregimo meistre. Suapvalinus visas šias emocines realijas, Neptūnas taria galutinį žodį idealiai parodydamas tai, ko trokštame, per meną, talentus, dvasinį pabudimą arba per išdavystę, priklausomybę, nesąžiningumą ir vis dar neapdorotus ir neišspręstus ryšius su praeitimi. .Vaistai


Bet kokį vaistą, kurio ieškome, vaizduoja Neptūnas ir Žuvų ženklas, kur Venera yra išaukštinta, o Jupiteris yra namuose. Tai reiškia visą mediciną, Vakarų, Rytų, alternatyvią, taip pat visus vaistus, antibiotikus, narkotikus, alkoholį ir bet kokius opiatus, kuriuos galima įsivaizduoti. Nėra platesnio ženklo nei Žuvys, kai stebite daugybę jos realijų ir apraiškų, ir atrodo, kad beveik neįmanoma pasakyti, ką ji atneš į diagramą iš visų savo galimybių. Savo gryniausia forma Neptūnas reiškia išvalytų emocijų absoliuciją – Dieviškąją Meilę. Tai ketvirtasis ženklas ir ketvirtas namas nuo ženklo Šaulys (Dievas, Alachas, Visata) tiesiogiai kalba apie intymumą su mūsų Kūrėju jo gryniausia emocine forma. Tai mūsų dievybės namai, skirti įpūsti vėją į mūsų bures ir paskatinti mūsų veiksmus Avinas kaip mūsų ketinimai valosi.


Kadangi Merkurijus patenka į Žuvų ženklą, svarbu suprasti, kad tikras emocinis mokymasis retai kyla iš žodžių ir teiginių, nors jie padeda tiems, kurie turi stiprų Merkurijaus ryšį su šiuo ženklu. Mus moko pojūtis, jausmas, jaudulys to, ką suprantame. Šis tolimas srautas reikalauja tylos, dažnai daug vienatvės ir atvirumo visoms emocijoms, geroms ir blogoms, konstruktyvioms ar destruktyvioms, kad galėtume priimti tai, kas esame iki esmės, o ne bėgti ir slėptis nuo to, kas skaudu. ir iš pažiūros klysta apie mus. Neptūnas, patekęs į save, tiesiogiai sugadina savęs įvaizdį Liūtas , ir tai yra ta vieta, kuri buvo paliesta vos prieš kurį laiką ir sužadino mus įvairiais būdais.

koks ženklas labiausiai dera su šauliu

Meilės istorijos ir paleidimas


Nors mes galime įvairiais būdais stengtis suteikti sau tą Dieviškosios Meilės prisilietimą, svarbiausias dalykas, kurį Neptūnui reikia išmokti, yra paleisti. Partnerio ar mylimo žmogaus idealizavimas – tai projekcija, kuri nusidriekia toli į ateitį, bet palieka pasekmes tik tuomet, jei į tai atsigręžiame, o ne mokomės ir judame toliau. Kitaip tariant, taip, yra problema aiškiai nematyti žmogaus priešais save, nes mes visi susiduriame su daugybe projekcijų, tačiau tai netrukdys mums įgyvendinti svajonės iki tam tikro taško, kol keliai su tuo žmogumi. persipina emociškai konstruktyviais būdais. Daug didesnė problema yra laikytis pradžioje sukurto įvaizdžio, kai jis jau sugedo.
Norėdami gyventi idealiai, nesutepti, turime visada būti pasiruošę kitam žingsniui. To negalima pasiekti, jei laikomės tik vaizdų, kurių nebėra su mumis. Nors iš pradžių galėjome klysti, tai nesutrukdė mums kurį laiką tikėti ir gyventi šiuo įvaizdžiu. Daugelis iš mūsų tiksliai žinome, kada idealas žlugo, bet vis tiek tikimės, kad praeitis sugrįš, nors iš tikrųjų tai niekada nebuvo išeitis. Praeitis niekada negrįžta, nors žmonės gali. Istorijos įvaizdžio laikymasis tik gadina visus būsimus santykius mūsų gyvenime.


Atrodo, kad priimti nusivylimą ir iš jo mokytis yra mūsų didesnis iššūkis, nei pirmiausia idealizuoti, nes iškraipyti vaizdai gali tik išmokyti mus apie tai, ko nematėme, tačiau nusivylimo atsisakymas yra tai, kas mus pririša prie žmonių. , situacijas ir aplinkybes, kurias jau išaugome. Čia energija tikrai užblokuojama ir prarandama dėl mūsų netikėjimo, nes susitaikome su tuo, kad šiame pasaulyje nėra idealo, ir mums lengviau susitvarkyti, nei susitaikyti su tuo, kad nusivylėme. Jei pasirinksime pagarbą sau, o ne lojalumą, galime pastebėti, kad laikas judėti toliau ir ieškoti savo išsipildymo ten, kur ją GALIMA rasti, net jei tik trumpam.


Dabar, kai žmogus atsitraukia, nustoja tikėti idealu arba nustoja tikėti savo partneriu, viskas, ką galima padaryti, yra įveikti nusivylimą ir rasti kūrybiškumą per meninę raišką ir santykį su savimi. Paleisk. Niekada nėra teisingas atsakymas atsisakyti idealo dėl įvaizdžio, kurio laikomės. Bet kai susitinka du žmonės, turintys tokį patį pasirengimą drąsiai žengti kiekvieną kitą žingsnį, susidoroti su kiekvienu nusivylimu, tikėdami idealu IR vienas kitu, tai yra jūsų tikroji magija, kuri kuria gyvenimo energiją.