Liūtas Zodiako ženklas Liūtas Horoskopas

Informacija apie Liūto astrologiją x

Elementas: UgnisSpalva: Auksinė, geltona, oranžinė

Kokybė: Fiksuotas

avinas vyras ir avinas moteris

Diena: sekmadienis

Liniuotė: Saulė

Didžiausias bendras suderinamumas: Vandenis , Dvyniai

Laimingi skaičiai: 1, 3, 10, 19

Data asortimentas: liepos 23 – rugpjūčio 22 dLiūtas vyras ir vėžiu serganti moteris
Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Liūto bruožai

Stiprybės: Kūrybingas, aistringas, dosnus, šiltas, linksmas, humoristinis

Trūkumai: Arogantiškas, užsispyręs, egocentriškas, tingus, nelankstus

Leo mėgsta: Teatras, atostogos, žavėjimasis, brangūs daiktai, ryškios spalvos, linksmybės su draugais

Liūtas nemėgsta: Būti ignoruojamam, susidurti su sunkia realybe, nesielgti su karaliumi ar karaliene

Žmonės, gimę po Liūto ženklu, yra iš prigimties gimę lyderiai. Jie yra dramatiški, kūrybingi, pasitikintys savimi, dominuojantys ir be galo sunkiai atsispiriami, bet kurioje gyvenimo srityje, kuriai įsipareigoja, gali pasiekti bet ką, ko nori. Liūtas ir jų „džiunglių karaliaus“ statusas turi ypatingą stiprybę. Liūtas dažnai turi daug draugų, nes jie yra dosnūs ir ištikimi. Pasitikintys savimi ir patrauklus – tai Saulės ženklas, galintis suvienyti skirtingas žmonių grupes ir vesti jas į vieną bendrą reikalą, o sveikas humoro jausmas dar labiau palengvina bendradarbiavimą su kitais žmonėmis.

ar šaulys ir dvyniai sutaria

Liūtas priklauso Ugnies elementas , kaip tik Avinas ir Šaulys . Dėl to jie yra šilti, myli gyvenimą, stengiasi juoktis ir smagiai leisti laiką. Gebėdami išnaudoti protą sprendžiant net sudėtingiausias problemas, lengvai imsis iniciatyvos sprendžiant įvairias sudėtingas situacijas. Valdo Saulė Liūtas garbina šią ugningą būtybę danguje tiek tiesiogine, tiek metaforine prasme. Jie ieško savimonės ir nuolat augina ego. Žinodami savo troškimus ir asmenybę, jie gali lengvai paprašyti visko, ko jiems reikia, bet taip pat gali nesąmoningai nepaisyti kitų žmonių poreikių, siekdami asmeninės naudos ar statuso. Kai Liūto atstovas per daug mėgsta ir prisiriša prie savo pasiekimų ir to, kaip juos mato kiti žmonės, jie tampa lengvu taikiniu, pasiruošę būti nuleisti.

Liūtas – Liūtas urveLiūto istorija visada kalba apie drąsą. Tai yra bebaimis gyvūnas, kurio neįmanoma iššaukti, įskaudinti ar sunaikinti, vienintelės jų silpnybės yra baimė ir agresija tiems, su kuriais jie susiduria. Liūtas, gyvenantis oloje, visada turi jį turėti, susidėti lizdus ir rasti paguodą sunkiais laikais. Tačiau jie niekada neturėtų ten likti ilgai. Pakėlę galvą jie turi oriai ir pagarbiai susidurti su kitais, niekada nepakeldami balso, rankos ar ginklo, drąsiai vaikščiodami per savo valdomą mišką.

Rytoj Šią savaitę Šį mėnesį