Liūtas ir Svarstyklės

Liūto suderinamumas su Svarstyklėmis meilėje, gyvenime, sekso, bendravimo, draugystės ir pasitikėjimo srityse. Liūtas x

Liūtas ir SvarstyklėsSeksualinis ir intymumo suderinamumas

Kai Liūtas ir Svarstyklės susitinka, jiems nereikia daug laiko susikurti sveiką seksualinį gyvenimą. Liūto pasitikėjimo ir Svarstyklių seksualumo dėka jie linkę įkvėpti vienas kitą tapti puikiais meilužiais būdami kartu. Jų seksualinis gyvenimas paprastai kupinas pagarbos ir jie jaučiasi laisvai išbandyti naujus dalykus vieni su kitais. Jei jų santykius sieja stiprus abipusis potraukis, jie galėtų labai ilgai mėgautis pasitenkinimu teikiančiu seksualiniu gyvenimu.Liūtas neprieštarauja, kad jis būtų matomas, o Svarstyklės yra ženklas, reprezentuojantis visuomenės akis. Nors tai taip pat kažką pasako apie jų seksualinius pomėgius, jie paprastai elgsis gerai viešai. Kai tik atsiras apribojimai, jie turės bet kada ir bet kurioje vietoje, kur jie turės galimybę pabūti vieni, bet kuriuo metu suvaidinti savo aistringus scenarijus. Svarstyklės yra Saturno išaukštinimo ženklas, joms lengva laukti ir būti racionaliems, tačiau su aistringu Liūtu joms sunku susivaldyti.

90 %

Liūtas ir SvarstyklėsPasitikėk

Liūtas ir Svarstyklės ne taip dažnai sieja tarpusavio pasitikėjimo kupinus santykius. Problema čia kyla iš jų supratimo apie Saulę, nes ji valdo Liūtą ir patenka į Svarstyklės. Be to, Liūtas yra Neptūno nuopuolio ženklas, o Svarstyklės dažnai gali pajusti nesąžiningumą už pasitikėjimo Liūto poelgiu, jei toks yra. Problema slypi tame, kad jie abu mėgsta būti matomi, bet visiškai skirtingai. Liūtas nori parodyti viską, ką turi, o Svarstyklės nori gauti pritarimą iš kitų žmonių. Nė vienas iš jų nesupranta kito, ir tai gali tapti priežastimi pavydėti ir nepasitikėti. Jei jie nori išlikti pasitikėjimu grįstuose santykiuose, iš pradžių jie turi rasti vienas kitam pritarimą ir tinkamą auditoriją. Tik tada jie galės judėti toliau ir ieškoti šių dalykų kituose žmonėse, nesukeldami įtarimo.

40 %

Liūtas ir SvarstyklėsBendravimas ir intelektas

Kalbant apie racionalią jų santykių pusę, Liūtas ir Svarstyklės turi labai gražų būdą palaikyti vienas kito asmenybę ir bendrauti. Sekstilė tarp jų Saulių paprastai leidžia jiems gerbti vienas kitą ir padėti vienas kitam sukurti stipresnes asmenybes, be jokių sprendimų. Jų ugnies ir oro elementai puikiai dera, o Liūtas aistringai žiūri į kiekvieną Svarstyklių idėją. Jų bendravimas yra greitas ir įkvepiantis, nors kartais sunku pagrįsti konstruktyvias idėjas, jei Svarstyklės nepasikliauja šaltais ir racionaliais santykiais su Saturnu.

Problema iškyla, jei Svarstyklės jaučia bet kokį pavydą savo partneriui Liūtui dėl kartais nepagrįsto pasitikėjimo ir vidinio saugumo jausmo. Vienintelis būdas Svarstyklėms taip pat išmokti pasitikėti savimi – priimti šį Liūto gebėjimą kaip geriausią savo gražaus charakterio dalį. Jei Svarstyklės pradės teisti Liūtą, daryti prielaidas, kaip jų partneris turėtų elgtis, bet to nesielgs, jų abipusė pagarba išblės ir jie abu praras santykių esmę.

85 %

Liūtas ir SvarstyklėsEmocijos

Šie du ženklai simbolizuoja mūsų meilės santykius ir santuoką, o pažvelgę ​​į šią porą pamatysite, kad jų meilė vienas kitam yra tikra, akivaizdi, parodyta ir vedanti tam tikra kryptimi. Jie niekada nesibaigs santykiais be ateities, o tikėjimas meile paskatins juos vedybų, vaikų ir kartu senatvės link, jei tik dalinsis pakankamai pasitikėjimo ir meilės. Šie ženklai, kuriuos valdo Saulė ir Venera, yra vienas iš pagrindinių planetinių meilės ciklų, dažnai siejamų su aštuonerių metų laikotarpiais. Jei jie bus kartu ilgiau, jie taip pat gali eiti koridoriumi ir susilaukti vaikų.

99 %

Liūtas ir SvarstyklėsVertybės

Liūtui niekas nėra vertingesnis už stiprią asmenybę ir pasididžiavimą bei didvyriškumą. Kita vertus, Svarstyklės vertina teisingumą ir gebėjimą būti didvyriu – ko jos dažnai mano, kad joms trūksta. Jie puikiai suderinami, kai kalbama apie Saulę, ir puikiai papildo vienas kitą taip, kad padėtų jiems abiems išmokti išreikšti save ir savo gebėjimus bei stiprybes. Šios poros problema yra jų santykiuose su Saturnu, ir nors Liūtas vaizduoja jo žalą, Svarstyklės tai išaukština. Nors tai gali būti pamoka, kurią reikia išmokti, atsakomybės iššūkis, kurį jie prisiima nevienodai, gali juos suplėšyti. Liūtas turi nusiteikti rimtai ir suvokti, kokia yra jų pareiga, kad tilptų į tai, ką Svarstyklės vertina labiausiai – patikimumą ir taktą.

75 %

Liūtas ir SvarstyklėsBendra veikla

Yra keistas šių ženklų greičio panašumas. Liūtas yra Ugnies ženklas, todėl jis neturėtų būti lėtas kaip Vandens ženklas arba Žemės ženklas. Svaras priklauso oro elementui ir turėtų būti greitesnis už bet kurį kitą elementą. Tačiau pažvelgę ​​į šiuos du ženklus pamatysite, kad Liūtas norėtų miegoti 20 valandų per parą, o Svarstyklėms reikia viską apgalvoti du kartus ir atidžiai pasirinkti veiklą bei žodžius, kuriuos nori pasakyti. Tai neskamba taip greitai, ar ne? Jei juos sieja tie patys interesai, jie gali turėti begalę galimybių bendrai veiklai. Jiems labiausiai patiks renginiai ant raudonojo kilimo ir įmantrūs susibūrimai, kuriuose jiedu galės vienas kitą parodyti pasauliui.Didžiausia problema renkantis veiklą slypi neryžtingoje Svarstyklių prigimtyje, kurios Liūtas paprasčiausiai nesupranta ir dažniausiai neturi kantrybės. Čia jie gali pasiduoti pagundai padėti apsispręsti, perimti vairą ir nuspręsti vietoj jų. Tai gali sukelti abipusės pagarbos stoką, nors tai atrodo smulkmena, kurios niekas net nepastebėtų. Jie turi skirti vienas kitam laiko ir išlikti kiek įmanoma nepriklausomi.

60 %

Santrauka

Jei norite apibendrinti Liūto ir Svarstyklių santykius, turite suprasti, kad jų ryšys apima gražius ir sudėtingus Saturno ir Saulės orumus. Jie turi daug ko pasimokyti vienas iš kito, o pagrindinis jų santykių tikslas – pasiekti bendros pagarbos ir atsakomybės tašką esant tobulam jėgų balansui. Kartais jiems bus sunku įveikti poreikį konkuruoti, bandant nustatyti, kas yra geresnis, protingesnis ar pajėgesnis žmogus. Net jei to nepadarys, jų santykiai bus kuo džiaugtis ir viešai parodyti.

75 %