Kur turėtumėte keliauti pagal savo astrologinį ženklą

Data: 2016-09-01

Prieš planuodami kitas atostogas, išsiaiškinkite, kurios kryptys puikiai tinka jūsų kelionėms astrologijos ženklas !Avinas

Avinai mano, kad jų atostogos turėtų būti aktyvus nuotykis. Jie mėgsta žygius pėsčiomis, tyrinėja naujas vietas ir mėgaujasi mažiau populiariomis vietomis, kur gali bendrauti su vietiniais ir rasti naujų žinių. Idealios kelionių kryptys žmonėms, gimusiems po šiuo Saulės ženklu, yra Vokietija, Japonija ir Indonezija.

Zodiako ženklas sausio 25 d

Jautis

Tokiam hedonistui kaip Jaučiui reikia atostogų, kad galėtų pailsėti, miegoti, plūduriuoti vandenyje ir mėgautis vietiniais patiekalais, tačiau svarbiausias dalykas, kurio jiems reikia, yra asmeninis kontaktas su Žemės planeta. Jie yra tikri gastronomai, mėgstantys maistą, turgus ir tradicinių amatų dirbtuves. Jautis norės visko paragauti ir liesti, užsispyręs vaikščios taip, lyg kojos būtų vienintelė susisiekimo priemonė. Jie turėtų aplankyti Floridą, Grenlandiją ir Kiprą.

Dvyniai

Dvyniai mėgsta judėti. Jie nebus išrankūs kelionės tikslams, kiek kiekvienam dalykui, kurį norėtų pamatyti pakeliui. Keliaujant jiems didžiausias džiaugsmas – pasiklysti, susitikti su vietiniais žmonėmis ir bendrauti ta kalba, kokia praverčia. Pasiruošę mokytis, įsisavinti ir atrasti smalsiems Dvyniams patiks keliauti po pasaulį per šį gyvenimą. Norėdami pradėti, nusiųskite juos į Venesuelą, Belgiją arba Armėniją.

Vėžys

Jei Vėžiui reikia keliauti, dažniausiai tai ieško namų jausmo. Jie nori plėsti akiratį ir pasikeisti perspektyva, o keliaujant geriausia keliauti toli. Norėdami susipažinti su šalimi, jie mielai gyvens, kvėpuos ir valgys su vietiniais, jausdami jų tradicijas, papročius ir šeimos vertybes. Idealios kryptys pradėti ieškoti priklausymo jausmo yra Pietų Afrika, Naujoji Zelandija ir Nyderlandai.

Liūtas

Liūtus traukia šiltos, jaukios vietos, sostinės, kurios matomos iš kosmoso, ieško vaizdo į karališkąsias rezidencijas ir rūmus. Jie mėgsta prabangias kryptis, siūlančias daug saulės, o įgimtas aktyvumas verčia kelionės metu pamatyti kuo daugiau. Idealios vietos Liūtams yra Havajai, Italija ir Kuba.

koks zodiako ženklas gegužės 27 d

Mergelė

Mergelės savo kelionėse pagarbiai išmoks daug dalykų, tikslių istorinių duomenų ir tradicijų, tačiau iš tiesų jas tikrai žavi laukinės gamtos skirtumai, kalnai ir šventyklos. Juos domins kiekvienos visuomenės dvasiniai poreikiai, jų kasdienybė ir jos raida per istoriją. Idealios kryptys jiems būtų Brazilija, Egiptas ir Graikija.

Svaras

Svarstyklės savo atostogas vertina kaip unikalią galimybę įgyti naujų žinių ir susipažinti su įdomiais žmonėmis. Svarstyklėms patinka edukacinės kelionės, antikvariniai daiktai, susitikimai su vietiniais ir, jei įmanoma, nuotraukos iš kiekvienos populiarios vietos, kurioje jos kada nors lankėsi. Puikios kryptys Svarstyklių ženklo atstovams yra Argentina, Austrija ir Tibetas.Skorpionas

Skorpionai yra keisti keliautojai, nes jie gali taip prisirišti prie vietos, kad net gali nuspręsti palikti namus ir joje apsigyventi. Paprastai jie turi būti arti vandens ir gerai jaučiasi judėdami prie jūros ar upių. Atrodo, kad jų aktyvios atostogos yra skanesnės, kai jomis dalijasi su artimaisiais. Idealios šio vandens ženklo vietos yra Norvegija, Marokas ir Zimbabvė.

Šaulys

Šaulio ženklo atstovės taip mėgsta keliones, kad net nesirūpina, kur vyksta. Vos atvykus į oro uostą jų širdis ims plakti melodingu ritmu ir jie jausis kaip namie. Pasiekę kelionės tikslą, jie akimirksniu suplanuos naują ir išnaudos kiekvieną akimirką, kad įkvėptų kiekvienu aplankytos vietos kvapu. Jų krypčių sąraše Bolivija, Ispanija ir Tailandas tikrai turėtų būti aukštoje vietoje.

koks ženklas yra lapkričio 12 d

Ožiaragis

Ožiaragis norės aplankyti populiarią vietą, kad suprastų, dėl ko kyla šurmulys. Darydami viską nuo A iki Z, apžiūrėdami lankytinas vietas ir naktinį gyvenimą, laikui bėgant jie gali pastebėti, kad nėra tokios vietos kaip namai. Kelionės nėra kelionės, jei jos neturi ko išmokyti, todėl jie norės iškasti duobę kiekvienoje valstybėje, konstitucijoje ar teritorijoje. Ideali kelionė Ožiaragiui reiškia vykti į Indiją, Meksiką ar Serbiją.

Vandenis

Vandeniai tikrai nori, kad jų kelionių nuotykiai būtų nepakartojami. Jie niekada negrįš iš atostogų be geros knygos, vietinio gido ar naujos programėlės, kuri išlaikys juos toje pačioje laiko juostoje. Jie mėgsta kurso pasikeitimą, spontaniškumą ir laisvę skristi, kad ir kur juos jaudina. Jie turėtų aplankyti Švediją, Etiopiją ir Kanzasą.

Žuvys

Mus dažnai suklaidina Žuvų prigimtis – rami ir tyli, tarsi jos neturėtų jokių pageidavimų kelionėms. Tiesa ta, kad jie yra visų prarastų dalykų ženklas ir dažnai jaučia, kad jų asmenybė slepiasi kažkur viename iš vandenynų. Jiems reikia kelionės į pajūrį, kokteilių ir pašėlusių naktų, bet jie taip pat mielai nukeliauja kuo toliau, ieškodami savo tapatybės. Idealiu atveju jie turėtų kirsti vandenyną ir aplankyti Antarktidą, Sacharą ir Portugaliją.