Kur rasime meilę?

Data: 2017-06-02

Ugninga, aistringa ir iniciatyvi dvasia Venera in Avinas bus stipriai sustiprėjęs, nes susijungs su Uranas šiandien. Būdamas visų prieštaravimų, jaudulio, streso, mūsų nervų sistemos ir išorinio kūno potyrių valdovas, Uranas kalba apie kažką neįprasto, kuris šokiruos mūsų sistemą ir emocinį pasaulį. Nė vienas žmogus nėra apsaugotas nuo jo įtakos, nors kai kurie gali pasikliauti jo pirmtaku, atsakingu, lėtu ir priimančiu Saturnu, kuris vakar suteikė gilų pamatą mūsų meilės gyvenimui.
Galima sakyti, kad žmonės, kurie nusprendė susituokti šiandien, tai padarė tik norėdami ištrūkti iš dabartinio gyvenimo tėkmės. Kai kuriems gali pasisekti laisvės vaikymasis ir atsidurti keistame Vienybės pasaulyje, kurį nori sukurti, o kiti, regis, ryžosi vien tam, kad ilgainiui išsiskirtų. Santykiai sustiprės, pasireikš kaip žaibai ir fejerverkai arba nutrūks. Jūs suvoksite savo vidinį stabilumą ir pusiausvyrą, kai aiškiai stebėsite savo santykius ir susitelksite į Aš.

Gyvenk šia akimirka!


Kad apimtų visą Urano ir Avino ženklo galią, mūsų moteriškoji Venera turi užduotį paleisti visą pyktį ir savo pasyvią egzistenciją. Ji turėtų stumti mus bet kuria kryptimi, kuri spindi grožiu, nukreipti kelią, užvaldyti, priversti mus šokti, tarsi muzika būtų per garsi, kad į ją nepaisytume. Pasinaudokite šios akimirkos įkvėpimu ir padarykite tai, ko dar niekada nedarėte, su savo partneriu ar savarankiškai. Kurkite, perkelkite ir tada perkelkite dar šiek tiek. Šiandien kiekvienas turi galimybę žengti žingsnį aukštyn ir, nors gali būti per anksti išsivaduoti iš jus slegiančių santykių, vis tiek galite išsivaduoti iš savo apribojimų ir nekompetencijos jausmo, asmeninės vertės stokos ar paprasčiausio trūkumo. linksmybių. Grokite savo mėgstamą dainą ir šokite, o tada pasirinkite groti kitą, kad taip pat išlaisvintumėte savo balsą.


Kai astrologai kalba apie Venerą, jie dažniausiai mini ją kaip aukščiausią meilės formą, kurią jaučiame kitam žmogui ir meilę, kurią gauname IŠ kito žmogaus. Deja, mūsų dėmesys išoriniam pasauliui ir tiems, kurie mus myli, dažniausiai atskiria mus nuo mūsų pačių grožio. Venera pasireiškia per mūsų ryšius, tai tiesa, tačiau tai yra Dieviškosios Meilės dvelksmas, kurį jaučiame patys, o kiti pasirodo mūsų gyvenime tik tam, kad tai atspindėtų.

Kur yra meilė?


Tie iš mūsų, kurie leidosi į bet kokią dvasinę kelionę, žino, kad vienas iš mėgstamiausių mokymų teigia, kad meilė, kurios ieškome, gali būti randama viduje. Bet kur? Tokiais teiginiais išsakyta filosofija tikrai gali išprovokuoti žmogų su pažeista Venera. Nes tai žmogus, turintis problemų kiekviename gyvenimo segmente, negalintis pajusti asmeninės vertės darbe, intymiuose santykiuose ar kasdienėje rutinoje. Pažeista Venera reiškia nusivylimą grožiu, prisilietimu, pojūčių pasitenkinimu ir kai ją užgesina Saturnas ar bet kokia pikta jėga, ji atima magiją ir emocijas iš maisto, drabužių, makiažo, pinigų ir mūsų seksualinio gyvenimo.


Užuot kalbėję apie šias problemas filosofiniu tonu, ženkite žingsnį atgal, įkvėpkite ir supraskite, kad jei skaitydami jausitės susierzinę, tikriausiai esate pasiruošę nustoti skaityti apie meilę ir jums reikia išeiti gyventi savo gyvenimą. Valgykite tai, ką norite valgyti, eikite ilgai pasivaikščioti, peržengkite limitą ar dvi, net jei esate pavargę, ir turėkite laiko pasimėgauti.
Meilę sau reikia jausti, o geriausiai ją pajausti pojūčiais ir meilės išgyvenimais, kūno pasitenkinimu ir gyvenimu šia konkrečia akimirka. Pamirškite praeitį, nustokite galvoti apie ateitį ir eikite šokti. Suvalgyk pyragą ir išeik. Dirbkite su atsidavimu, bet žaiskite, kai baigsite. Praleiskite laiką su vaikais ir tais, kurie jus verčia juoktis, ir šypsokitės, kad ir kur eitumėte.

Balansas tarp meilės ir meilės


Venera yra susijusi su pusiausvyra, o jos kraštutinumai verčia mus tikėti, kad bloga patirtis veda į gerą ir atvirkščiai. Tiesa ta, kad mes galime sukurti pusiausvyrą kiekvieną dieną savo rutinoje, ir ji akimirksniu atsilieps visam likusiam mūsų gyvenimui, neįtraukiant į lygtį skausmo. Po vienos malonios veiklos gali sekti jai priešinga maloni veikla, o ne tamsi, bloga, bloga aplinkybė, ir mes neturime vertinti dalykų kaip gėrio ir blogio, linksmų ir liūdnų.


Pyrago gabalėlis yra toks pat nuostabus kaip pasivaikščiojimas prie upės, o valanda juokiantis vaiku gali būti tiek pat pasitenkinimo, kiek priešingas laikas vienatvei. Svarbiausia yra rasti grožį visuose dalykuose, kuriuos darome, ir mėgautis kiekviena savo egzistavimo akimirka. Be šios euforijos negalime pasakyti, kad esame įsimylėję save, todėl esame nekompetentingi tikrai meilei su niekuo kitu. Trūkstant grožio ir pasitenkinimo, Veneros jungtis su Uranu tampa nepatenkintų lūkesčių ir tamsios energijos telkiniu, kuris spaudžia jūsų Sielą, kol ji nutrūks ir išsilaisvins iš priklausomybės, o ne meilės, grandinių.