Taurių karaliaus Taro kortelė

Taro kortos reikšmė, meilė, atvirkštinė ir daugiau x Taurių karalius Taro korta: Taurių karalius
Planeta: Saulė
raktažodžiai: Kontrolė, taktiškumas, išmintis
Patvirtinimas: Esu harmonijoje su savo emocijomis.
Peršokti į:
Reikšmė: Generolas - Meilė - Karjera - Sveikata
Laiko juosta: Praeitis - Pateikti - Ateities
Kita: Atvirkščiai

Taurių karalius Reikšmė

Aukščiausiam mūsų emocinio pasaulio autoritetui atstovaujantis taurių karalius atlieka intensyvų vaidmenį, kurį galima interpretuoti įvairiai. Jis yra kontrolės jausmas, kuris gali pasireikšti kaip šalta širdis, apsauganti mus nuo toksiškų kontaktų, arba stabilus gebėjimas sekti savo jausmus atsargiai ir kognityviniu savo krypties supratimu. Jis reiškia aukščiausią savęs pažinimą, tašką, kuriame matome ir visiškai apimame savo emocinį pasaulį tokį, koks jis yra – poziciją, kurią visi stengiamės pasiekti. Ši korta reikalauja atsidavimo ir absoliutaus nuoširdumo savo jausmams ir gali nurodyti racionalius sprendimus, kurie riboja mūsų širdį, jei esame nuėję į netinkamą kelią. Šaltumas, susijęs su racionaliu požiūriu į mūsų jautrų pasaulį, yra šiek tiek baisus ir gali būti per šaltas, kad laikui bėgant išliktų stabilios emocijos. Per didelis racionalizavimas neatneš sprendimų ir neprives mūsų prie tikrojo trokštamo tikslo. Svarbu suprasti, kur yra riba tarp savikontrolės ir savęs apgaudinėjimo.Meilė

Būdamas oro ir vandens prisilietimas, taurių karalius yra permainingas ir greitas, kalba apie trumpalaikį visų mūsų jausmų pobūdį ir paprastai nurodo trumpalaikius santykius arba polėkį, kuriam norint ką nors sukurti reikia daugiau stabilumo ir pagrindo. rimtai. Ši korta įkvepia mūsų smegenis, o ne atkreipia dėmesį į mūsų svajonių asmenį. Vis dėlto tai yra gera padėtis mūsų asmeniniam stabilumui ir tikrojo ryšio potencialo supratimui, todėl mūsų neapleidžia neracionalios nuomonės. Kita vertus, tai rodo, kad dabar tinkamas laikas kalbėti apie savo jausmus, o visi tie kontaktai, kurie laukė, kol bus susisteminti ir apibrėžti, tuoj užsimezgs.

Karjera

Taurių karalius yra viena iš geriausių kortų, kurias galima pamatyti skaitydamas karjerą, nes tai reiškia teisingą žodžių ir poelgių balansą, jausmus, kurie niekada neperpildo, ir išmintingą požiūrį į mūsų laukiančią situaciją. Tai signalas, kad kažką darome teisingai ir turime galimybę šalta galva ir atvira širdimi eiti savo profesinių tikslų link. Tačiau per didelis stresas gali pakenkti mūsų fiziologijai, nes spazmai gali išsivystyti, jei per daug stengiamės suprasti dalykus ir tinkamai reaguoti, net kai mums reikia išsikvėpti ir paleisti daug negalvojant.

ar Liūtas ir Vandenis puikiai dera

Sveikata

Ši korta reiškia stabilų gijimo procesą ir tašką, kai viskas juda tam tikra kryptimi, kuri palaiko mūsų gerovę pastoviu ir stabiliu tempu. Tai, kas atrodo lėta, iš tikrųjų yra tai, ko mums reikia, ir tikėjimas mūsų niekada neapleis. Tai priminimas giliai kvėpuoti, užpildyti kraują deguonimi ir judėti, kad pamatytume savo jausmus. Per daug apribojimų siekiant aukštesnių tikslų mūsų fiziologijai gali būti šiek tiek per daug. Mūsų užduotis yra prisiminti, kad turime būti nevaržomi ir šen bei ten įšokti į savo vaikiškus, džiaugsmingus, išlaisvintus vaidmenis, kad galėtume iš tikrųjų susitelkti, kai dalykai yra svarbūs ir reikalauja šaltakraujiško požiūrio. Visos fizinės problemos galiausiai išsispręs, jei protingai ir išmintingai pažiūrėsime į savo emocinį pasaulį, spręsdami palaidotas problemas po vieną.

Taurių karalius apverstas

Viskas pasidaro keistai toksiška, kai taurių karalius pakeičiamas priešingai, nes perdėtas mąstymas ima viršų ir širdis nebeklausiama, ką ji turi pasakyti. Ši pozicija gali parodyti, kad kažkas manipuliuoja, naudoja savo empatiją, kad suprastų kieno nors būdus, kad jie galėtų ją panaudoti asmeninei naudai. Tai reiškia perdėtą mąstymą, mūsų norą bet kokiu greitu ir neskausmingu būdu išsivaduoti iš emocinio bagažo, taip pat per daug kalbų apie kitus, kai reikia aiškiai sutelkti dėmesį į save. Turime būti ramūs savo širdyje, kad sukauptume kantrybę, reikalingą ją visiškai ir visapusiškai išvalyti, kad mūsų smegenys suprastų jos poreikius.

Taurių karaliaus laiko juosta

Praeitis – Kaip rodo mūsų praeityje įvykęs taurių karalius, kaip kadaise elgėmės impulsyviai ir išmokome būti atsargesni. Tai gali būti priminimas apie praeities klaidas, kurios atvedė mus į šį momentą, arba aiški situacija, kai mums reikėjo suaugti, būti rimtesniems ir rasti naujų būdų bei būdų, kaip susidoroti. Tai vieta, kur bendravimas įgavo prasmę, nes supratome, kad ima skaičiuoti tik pojūčiai ir jausmai, ir atradome, kad kai kurios pastangos yra beprasmės, jei nepasitikime savo vidiniu sprendimu labiau nei bet kuo kitu.

Pateikti - Turėdami šią kortelę dabar, esame stabilioje padėtyje, kad galėtume judėti bet kuria galima kryptimi. Tai emocinio stabilumo ir išminties žinutė, nurodanti gerą momentą planuoti į priekį nuo tvirto pagrindo, kuris nepasikeis su pirmaisiais vėjais. Čia jaučiamas lengvumo jausmas, tarsi pagaliau mums būtų leista ką nors jausti, nes žinome, kad situaciją mes kontroliuojame ir joks saviraiškos būdas nebus neteisingas, nes neleisime, kad tai būtų žalinga. .

Ateities - Įvadas į Kardų kostiumą tam tikra prasme, ši korta kalba apie procesus mūsų galvoje, kuriuos dar reikia užbaigti. Ji skelbia poziciją, kurioje pagaliau viskas bus suprasta, ir mes aiškiai pamatysime esamos situacijos tikslą. Atstovaujantis mūsų emociniam stabilumui, tai yra geras signalas, kuriuo reikia vadovautis, nes jis kalba apie mūsų proto gebėjimą apimti visą emocijų, kylančių tam tikroje aplinkoje ir tam tikruose santykiuose, diapazoną.