Kaip elgtis 2020 m

Data: 2020-10-20

Tęsiantis pandemijai, naujoms riboms, tvoroms ir atstumams, net tiems, kuriems pasisekė susitvarkyti daugybę aplinkybių, nėra lengva susidoroti su emociniu ūžesiu fone. Pirmas dalykas, kurį reikia turėti omenyje, yra tai, kad per 2020 m. Saturnas išlaiko savo aukštą orumą Ožiaragis ir suteikia tvirtą ir sveiką struktūrą visiems reikalams. Tai, kas sukelia tikrą emocinę bėdą, nukrenta Jupiteris kad prisijungia prie jo ženklo Mėnulis ’s tremtis, kur emocijos užkimštos ir tiesos sunkiai įžiūrimos. Tikslas gali jaustis prarastas ir melas vienas po kito iškyla į paviršių. Vienintelis būdas išspręsti šią problemą yra laikytis savo skeleto, struktūros, sistemos ir to, kas yra sveika mūsų kasdienybėje. Yra aukštesnė tvarka, kurios negalime aplenkti.Retrogradinė finišo linija


Kaip paskutinis smūgis kritimo metu Saulė ir rudens pradžia, Marsas pasuko atgal mūsų ir taip įtemptoje žemiškoje diagramoje, sudarydama kvadratus į Ožiaragio planetas kartu su Plutonas , sutelkiant dėmesį į nesąmoningas, netiesiogines ir protėvių problemas. Baimės pažadinamos su tikslu, atrodo, jau prarastu, ir mes nebeturime kito pasirinkimo, kaip tik pažvelgti į savo vidų. Ten, kur per daug pasitikėjome kitu, ryšiai nutrūks, ir jokie santykiai su peržengtomis ribomis truks daug ilgiau. Atėjo laikas pasinerti, bet taip pat laikas išsivaduoti nuo visko, kas sena, kas nėra tik mūsų ir autentiška. O jei tik Venera taip pat nebuvo nukritęs, ir Merkurijus įprastame fone bėga atgal...


Taigi, Merkurijus liepia mums paskutinį kartą pažvelgti atgal, praktiškai pataisyti tai, kas sugedo, padaryti viską gražiau ir susitvarkyti su savo nepasitenkinimu, Veneros, kuri per daug aukoja. Mergelė , kritiškai ir lygindami mūsų autentišką branduolį su likusia žmonijos dalimi. Niekas nėra apsaugotas nuo šios dabartinės padėties, bet mes turime pakankamai paramos per Veneros trigūsius ir nuolatinę bei pastovią sekstilę. Neptūnas in Žuvys , kur tikri įsitikinimai ir talentai gali tik išvesti mus iš praeities netvarkos ir įstrigusių energijų, kurios šaukia, kad būtume paleisti. Turite nutraukti požiūrį ir išgydyti įsitikinimus, kurie trukdo jums, stabdo ir pririša prie dalykų, kurių jau nebeliko. Kad gyvenimas tęstųsi, reikia skaičiuoti nuostolius ir kodėl nepasirinkus gyvenimo, užuot laikęs pyktį, liūdesį, šabloną, kuris tave slegia? Nors tai lengviau pasakyti nei padaryti, nėra prasmės priešintis natūraliam gyvenimo ratui, kai viskas turi baigtis, kad prasidėtų nauji.

Vienintelė tikra pamoka


Jei šiais metais Saturnas yra mūsų vienintelė nuolatinė teigiama esybė, vienintelis dalykas, kurį galime padaryti patys, yra būti kantrūs ir pakankamai pailsėti. Grįžkite prie savo praeities reikalų, grįžkite prie neišspręstų santykių ir jausmų, grįžkite namo, grįžkite sutvarkyti reikalų, kuriuos reikia taisyti, atgaivinkite įstrigusias ir pririštas energijas. Grįžkite į žmones ir vietas, meilės istorijas, kurios niekada iš tikrųjų nemirė, ir darykite tai išdidžiai turėdami aukštesnius moralinius reikalavimus, nei Jupiteris šiuo metu pasiduoda. Yra tiesa, aukštesnė už bendrų ir sistemingų įsitikinimų teisingumu ir neteisingumu. Vietoj bet kokios religijos pasirinko tikėjimą, nepaliestą, idealistinį ir vaikišką.


Be to, nepamirškite, kad galite padaryti ką nors labai vertingo visiems kitiems – būkite nuoširdūs. Nors ne viskuo reikia dalytis ir gerbti sveikas ribas, jūs turite galią atskleisti kitiems savo tiesą ir savo tikrus jausmus, kurie buvo užblokuoti. Tam reikia leisti sau jaustis taip, kaip elgiesi, pasirinkti tai, ką pasirinkai slapta, ir atleisti Tau, kad esi toks, koks esi. Laisvė yra būtina ir net jei dabar jos nepasirinksite, Jupiteris ir Saturnas įsilies Vandenis 2021 m. pasirinks jį už jus. Bendravimas tikrai turėtų būti pažeidžiamas, kad atsiskleistų kiekvieno vizija ir įsitikinimai. Kad ir kaip tai būtų žalinga bendraujant, ji suteikia vietos sveikiems sprendimams, kurie atitols jus nuo žmonių, kurie nebepriklauso jūsų gyvenimui arba tų, kurie jūsų iš tikrųjų nemato, o vejasi savo prognozes.


Netrukus ši kasdieniška situacija baigsis, nors šiuo požiūriu gali atrodyti, kad ji niekada nesibaigs. Nuovargis yra natūrali kolektyvinio proceso dalis ir kuo daugiau ilsimės, tuo aukštesnė bus bendra sąmonė. Išgydykite savo kūną, medituokite, atpalaiduokite raumenis ir krūtinę, laikykitės rutinos, kuri leistų išnykti spazmams, o nerimastingai - skambinti, vaikščioti ir dirbti su jums patinkančiais dalykais. Galbūt tai vienintelis požiūris, kurį reikėtų įgyvendinti iš karto, o galbūt visos kitos gyvenimo problemos gali palaukti iki gruodžio mėnesio.