Jaunatis Ožiaragyje

Data: 2018-01-15

Tas ypatingas etapas Mėnulis kai jis paliečia Saulė Pradėti naują ciklą yra labai vertinga parodyti mums gilų emocinį pasaulį, kurį nešiojamės viduje. Etapas iki tikslios šviesų konjunkcijos ne veltui vadinamas balzaminiu, nes tai laikas paleisti ir užbaigti širdyje pasenusius reikalus, šaukti ir pamatyti savo emocijas, kokios jos yra iš tikrųjų. Tai taip pat laikas puoselėti savo Sielą ir apmąstyti dalykus, kurie truko per ilgai. Šis vidinis atpažinimas leidžia mums žengti galingą žingsnį į ateitį, kai ateina jaunatis ir matome jį ploną ir kibirkščiuojantį naktiniame danguje.Mėnulis Ožiaragio ženkle


Atsakinga už visas savo jėgas palaidoti savo jausmus, kad apsaugotume savo Sielą nuo skausmo, ženklo Ožiaragis ar tai nepalaiko Mėnulio tėkmės. Jis gali vandenį paversti ledu, o širdį – akmeniu, jei nesame atsargūs ir pasiruošę susidurti su savo demonais, šešėliais ir baimėmis. Išsigandęs vienatvės ir apleistumo, tai ženklas, kuriame Mėnulis įnirtingai ir liūdnai nusprendžia likti vienas, kontroliuoti savo likimą, stiprus atsisako būti jautriam ir pažeidžiamam, kartais net atmesdamas visas galimybes būti žmogumi.


Žmonės, gimę su Mėnuliu Ožiaragio ženkle, pajus giliausią šios jaunaties poveikį, nes tai jiems primins skaudžias praeities klaidas ir traumas, kurias bandė palaidoti, o ne laiku susidoroti su jomis. Vis dėlto apgailestavimui čia nėra vietos ir vienintelis tinkamas laikas susidoroti yra ši akimirka, jei jaučiame, kad turime jėgų tai padaryti dabar ir matome savo atsakomybę už tai, kas iš tikrųjų yra.

Ateik kokia gegužė


Priėmimas, kurio mes siekiame Ožiaragyje, turi įveikti religiją ir tikėjimą psichikos sferose ir tikrai kilti iš širdies. Nors šis laikotarpis reikalauja mūsų visų būti produktyviais ir pagalvoti apie dalykus, už kuriuos esame dėkingi, jis taip pat nuvers mus į ašaras, kad išsilaisvintume iš mus sulaikančių sustingusių jausmų grandinių. Naujas ciklas, kuris visą mėnesį prarys mūsų širdis, parodys mums viską, kas mus sužalojo, ir visas pareigas, kurios nebuvo teisingai paskirstytos tarp šeimos narių, partnerių ir draugų. Tai laikas atleisti ir atvirai širdžiai, bet taip pat tinkamas momentas nustatyti aiškias ribas ir grąžinti tai, kas mums nepriklauso.


Prisilietimas prie Saulės visada atneša mūsų kelią ir suvokimo šviesa bus stipri. Jei tam priešinsitės, tai jus stums tol, kol palūžite tik tam, kad suprastumėte, ko jums reikia pasimokyti iš savo gyvenimo. Pradedant nuo mūsų asmeninio laisvės jausmo ir baigiant aukštesne filosofija, kurios mums nepavyko įtraukti į savo kasdienybę ir pasirinkimus, šis ypatingas momentas yra palaimintas didžiuliu Visatos palaikymu, siekiant išvalyti, atpažinti kontaktus ir emocijas giliai. ir kokybę, ir susisiekite su mūsų sielvartais, kad vėl galėtume pajusti vaikišką džiaugsmą.

Leisk eiti į jos tėkmę, kad ir koks šaltas vanduo būtų, ir suprask, kad visada buvai reikiamoje vietoje, tinkamu laiku. Kur eisite toliau, priklauso tik nuo jūsų.

kokio tipo ženklas yra svarstyklės