Istorijos, parašytos žvaigždėse

Data: 2017-10-31

Tai buvo daugelio pokalbių ir viešų pareiškimų prieš jį tema Astrologija kad zodiako apskritimo ženklai netelpa dangaus žvaigždynų, turinčių tą patį pavadinimą. Kad suprastume pačių žvaigždžių žodį, turime suvokti, kad mūsų diagramos ratas yra ne kas kita, kaip matematinis pristatymas, kurį apibrėžia metų laikai čia, Žemės planetoje, o ne žvaigždynai, kurie prieš tūkstančius metų suteikė pirminį antspaudą astrologijos pasauliui. Žvaigždynų įtaka šiek tiek skiriasi nuo zodiako ženklų, matomų jūsų diagramos ratuke, ir mes norime paaiškinti skirtumą.koks zodiako ženklas yra lapkričio 2 d

Ženklai astrologijoje


Kiekvienas ženklas reiškia vienodą zodiako apskritimo dalį, kurių kiekvienas sudaro 30 laipsnių ir yra viena iš dvylikos akmenų, sudarančių mūsų diagramos ratą. Jie rodo srautą per kokybę ir elementą, sinchroniškumą ir Visatos organizavimą jų aplinkoje. Kiekvienas kardinolas ženklas ( Avinas , Vėžys , Svaras ir Ožiaragis ) prasideda vieno iš keturių čia, Žemėje, matytų sezonų pradžia. Avinas prasideda nuo pirmos pavasario akimirkos ir apibrėžiamas momentu, kai Saulė kerta suprojektuotą tašką žiede, kuris apkabina Žemę ten, kur ją pjauna ekliptika.


Tai reiškia, kad kiekvieną sezoną apibūdina trys ženklai, o keturi zodiako apskritimo kvadrantai apibūdina mūsų pavasarį, vasarą, žiemą ir rudenį. Štai kodėl kiekvienas kardinalus ženklas neša tokią stiprią pokyčių, greičio ir naujos pradžios energiją, ir kodėl kiekvienas kintantis ženklas yra kintantis, nestabilus, kaip ir sezonas, susilpnėjantis prieš pat prasidedant kitam. Galima sakyti, kad fiksuoti ženklai stovi kaip pasireiškimo stulpai, kiekvienas simbolizuojantis sezoną žydintį, nekintamą, stiprų ir tikrai galingą, o jų elementai yra susiję su bendru jausmu. Pavasaris tada kalbės apie elementą Žemė , vasara stovės Vanduo , ruduo už Ugnis o žiemą – vėsiam vėjui Oras in Vandenis .

Žvaigždynai pavadinti vienodai


Svarbu suprasti, kad žvaigždės ir žvaigždynai buvo daugelio istorijų pagrindas prie ugnies prieš daugelį metų ir tikriausiai gavo savo pavadinimus dar prieš atsirandant Astrologijai. Nors pirmieji bandymai nuspėti pasaulio likimą gali nutrūkti nuo pirmo sąmonės žvilgsnio, šiandien žinomi Astrologijos įrankiai atgijo tik tada, kai struktūra jau buvo sukurta. Pirmieji astrologai naudojo tik Saulė ir Mėnulis , kuriam trūksta matematinio ir mokslinio pagrindo, kad būtų galima eiti toliau.

koks ženklas yra gegužės 9 d


Tam tikru mūsų žinomos istorijos momentu lygiadienio precesija nustatė Žemę tokioje padėtyje Paukščių Tako centro atžvilgiu, kad žmonių rasė dabartinius žvaigždynus matė kitose vietose nei ten, kur jie matomi šiandien. Tai reiškia, kad prieš porą tūkstančių metų žvaigždynai, pavadinti „Avinas“, „Jautis“, „Dvyniai“ ir panašūs į kitus zodiako rato narius, buvo projektuojami kažkur arti tos pačios padėties, kur šiuo metu matomi mūsų rato atitinkantys ženklai. Nors jų projekcijų matmenys niekada nebuvo lygūs trisdešimčiai laipsnių, kažkaip svarbios to meto mokslo veikėjos manė, kad tai nebuvo iš tikrųjų svarbu norint juos pavadinti ar atlikti būsimus astronominius ar astrologinius tyrimus.

Žvaigždynai mūsų gyvenime


Visi žvaigždynai turi istorinę reikšmę kaip orientyras įkvėpimo link. Mitai, apie kuriuos žinome, ir tie, kurių niekada negirdėjome, randa savo pagrindą žvaigždėse ir tarnauja kaip istorijos, su kuriomis mes visi esame susiję, kai augame. Yra pasakų, kurios mus paliečia labiau nei kitos, ir nors galime aptarti, kokią įtaką Mažoji undinėlė turėjo visam mūsų gyvenimo keliui, jų poveikis yra didžiulis ir daug didesnis, nei mes žinome. Visa žmogaus prigimtis yra pasakojama, išpranašauta ir parašyta kažkur, ir visos istorijos, kurios kada nors buvo pasakytos ar girdėtos, yra karalystės dalelės. Neptūnas . Kaip ir daugelis vandenyno paslapčių dar neatskleistos, šių istorijų įtaką galime paliesti tik žinodami, o laikas dar parodys, ar mes visi esame Neptūno serialo lėlės, ar tikri mūsų kūrėjai. savo likimą.


Kai stebime Jaučio žvaigždyną arba Jo žvaigždyną Ram , Dvyniai , Ophiuchus arba Skorpionas , negalime nepastebėti Kasiopėjos, Andromedos, Heraklio, didelio, baisaus banginio, reikšmės ar to, kad Svaras tai visai ne žvaigždynas. Kiekvienas iš žinomų žvaigždynų turi vieną, dvi ar daugiau istorijų, kurios paliko pėdsaką istorijoje, ir nors galime vadovautis graikų ar romėnų mitologija, kad geriau juos suprastume, taip pat galime pastebėti, kad Pinokis ir Piteris Penas taip pat turi ką pasakyti. . Tam tikra prasme mes sukūrėme naujus būdus, kaip nejudančių žvaigždžių įtaka gali formuoti mūsų gyvenimą kiekvieną mūsų žmonijos suvokimo dešimtmetį, tačiau didžiausią įtaką visada pripažįsta pasakos, kurios išgyveno amžius, perduodamos iš kartos į kitą, kaip nuolatinis. pamatas pasauliui, kurį pripažįstame šiandien.

Kaip mes susijungiame?


Kiekvienas mūsų planetos žmogus jau yra prisijungęs prie visų istorijų, kurios kada nors buvo, kurios yra ir visų tų istorijų, kurios bus, tinklo. Turime ne kvestionuoti savo ryšį, nes tai reikštų abejoti Neptūnu ir savo tikėjimu visu, bet sužinoti, kur esame šioje sistemoje ir ką galime padaryti, kad pagerbtume savo tikrąją prigimtį. Palengvėja, kai pripažįstame, kas esame, su visomis silpnybėmis ir stiprybėmis, nes tai yra momentas, kai gauname didžiausią galią būti ir kurti, išgyvenant tai, kas geriausia, ką gimėme per šį gyvenimą.
Jei jūsų kilimas, jo valdovas, Mėnulis ar bet kuris asmeninis ir reikšmingas taškas jūsų diagramoje paliečia žvaigždę iš kurio nors tolimo žvaigždyno, turėtumėte sužinoti apie jos istorijas ir pažiūrėti, ar esate susiję. Kai kurie iš mūsų palies Oriono diržą ir užaugs septynių pėdų ūgio. Kiti palies Andromedos plaukus ir bus gražūs, bet apsiribos sunkių santykių gyvenimu. Būtent tarp tų pasakų, kurios palietė žvaigždes, rasite istoriją, kuri tikrai jus palietė, o tai atvers duris pažinimui ir leis jums pasirinkti geriausią savo mito versiją arba bent jau palaiminti jus su jauduliu galvojant apie dalykų, kurių negali pakeisti.

koks zodiako ženklas yra sausio 28 d


Galų gale mes visi ieškome ramybės ir poilsio vietos, kuri gydytų mūsų širdis. Ir ar yra geresnis būdas išgyti, nei suprasti ir matyti save kaip visumos dalį, kur Dieviškoji Meilė niekada nebeleis mums jaustis vienišiems?