Imperatoriaus Taro korta

Taro kortos reikšmė, meilė, atvirkštinė ir daugiau x Imperatorius Taro korta: Imperatorius
Planeta: Saulė
raktažodžiai: Valios jėga, aš, sąmoningumas, valdžia, tėvas
Patvirtinimas: Aš švenčiu savo vidinę galią.
Peršokti į:
Reikšmė: Generolas - Meilė - Karjera - Sveikata
Laiko juosta: Praeitis - Pateikti - Ateities
Kita: Atvirkščiai

Imperatoriaus prasmė

Sėdėdamas Avino soste, vaizduojančiame išaukštintos Saulės jėgą, Imperatorius parodo vyriškos jėgos šaltinį, kai viskas sutvarkyta, tobula tvarka ir kai taika sukuriama drąsa ir oriais veiksmais. Jis yra sąmoningumo ir šviesos principas. Tai absoliutaus Aš korta, kurioje autentiškumas yra pagrindinis ramstis, kuriuo galima pasikliauti ir gali kalbėti apie vienatvę, visos atsakomybės svorį, taip pat apie dideles pastangas ir drąsą, reikalingą sėkmei. Jis turi žinių apie organizacinius įgūdžius ir supranta, kokia tvirta turi būti vadovaujančio asmens struktūra ir detalės, kad didelė sistema veiktų. Tai parodo kūrybinės iniciatyvos galią ir su ja susijusios atsakomybės svarbą, o priklausomai nuo aplinkinių kortų gali būti šiek tiek sunku išlaikyti pusiausvyrą. Atstovaujantis visų rūšių autoritetams, jis parodys aukščiausią vidinės galios šaltinį, nepaisant išorinių autoritetų žmogaus gyvenime. Tai byloja apie mūsų norą laikytis pagarbos ir lojalumo, nors savo gyvenimo vertinimus gerbiame labiau nei bet kurio kito, ir apie sveikas ribas, kurias reikia sukurti tiems, kurie bando priimti sprendimus mūsų vardu.Meilė

Imperatorius reiškia savęs svarbą ir kompromisų trūkumą kiekvienuose santykiuose, kurie galiausiai veda į visišką abipusę pagarbą ir susižavėjimą. Tačiau kelias link šio taško gali būti šiek tiek akmenuotas, o tai paprastai parodys aplinkinės kortelės ir bendra išdėstymo atmosfera. Kai ši korta pasirodo meilės pradžioje, ji byloja apie susižavėjimą, aiškumą ir sveikas ribas, taip pat apie būtinybę rasti aukso vidurį, kuris tikrai tenkintų abu partnerius, ir apie pagarbą, kuri būtina norint išlaikyti santykius. Jo kriterijais nėra lengva įtikti, tačiau jie yra būtini ir neišvengiami laikui bėgant, jei norime išlaikyti savo jėgas, sveikatą ir energijos lygį aukštą užmegztų ryšių dėka. Tai rodo ilgalaikio ryšio, pagrįsto pagarba ir abipusiu asmeninės erdvės bei ribų supratimu, potencialą.

Karjera

Puiki korta, skirta parodyti mūsų karjeros kelią, imperatorius kalba apie aukštas pareigas, galingą veiksmą ir aktyvų požiūrį į darbą, kuris laikui bėgant atneš daug atsakomybės ir didžiulės naudos. Tai statuso, galios, archetipiškai vyriškų energijų ir iniciatyvių pasirinkimų simbolis ir, nors kartais nepalieka vietos komandiniam darbui, jis byloja apie tikimybę, kad teks pasisekti. Pasirinkti keliai yra stabilūs, paliekant pakankamai erdvės pasireikšti ir kūrybinėms naujovėms, o pareigos turi būti gerai organizuotos ir deleguotos tiems, kurie nori daryti savo pažangą, o visi dirba aukštesnio tikslo labui.

Sveikata

Trečioji čakra, su kuria susijęs Imperatorius, yra mūsų jėgos šaltinis ir ugnis, sudeginanti visas įmanomas mūsų fiziologijos problemas. Tai reiškia mūsų gebėjimą metabolizuoti maistą ir situacijas mūsų gyvenime. Ši korta byloja apie mūsų fizinių poreikių suvokimą, sveiką rutiną, aktyvų gyvenimo būdą, kuris būtinas norint išlaikyti jėgas, taip pat apie organizuoto ir sistemingo poilsio svarbą, leidžiantį atsinaujinti sveikame cikle. Kalbant apie mūsų skrandžio ir medžiagų apykaitos procesus, tai yra geras sąjungininkas valymo procesams, pagrįstiems aktualia informacija ir su sveikata susijusių problemų suvokimu. Tai gali parodyti santykius, kurie yra toksiški ir atima iš mūsų savisaugos ir gydymo galią.

Imperatorius apsivertė

Kai Imperatorius yra apverstas, turime galvoti apie įtemptas ego kovas ir rūpesčius su valdžia, kurie gali turėti įtakos visam mūsų pasitikėjimo pagrindui. Tai kalba apie autentiškumo iššūkį, kai gali būti išbandytas siekti statuso, nors mūsų širdis traukia mus priešinga kryptimi arba vadina mūsų vardu, kad judėtume visiškai kitu keliu. Šioje pozicijoje atsiras atsakomybės už orią asmenybę, kurios norime išlaikyti, jausmas, tarsi korta norėtų mums priminti apie vidinį vaiką, kuris buvo paliktas arba atmestas, kai jis turėjo būti mūsų kelrodė šviesa kaip visos mūsų laimės ir džiaugsmo šaltinis. Mūsų sprendimai, turintys omenyje šį atvirkštinį vaizdą, visada yra absoliutus sąžiningumas su savimi, kai niekas kitas, išskyrus mus pačius, negali žinoti, ką mes gimėme daryti ir kokį pasirinkimą turime padaryti, kad išsilaisvintume tokie, kokie esame.

Imperatoriaus laiko juosta

Praeitis - Imperatorius yra geriausio įmanomo augimo pagrindo simbolis ir kalba apie dalykus, kuriuos padarėme teisingai, kai pasirinkome eiti tuo keliu, kuriuo einame. Priklausomai nuo klausimo ir konkrečių skaitymo pusių, tai yra stipri vyriška figūra, kuri padėjo pagrindą mūsų dabartinei situacijai ir gali parodyti, kad mūsų tėvas palaikė ir buvo gerai informuotas, o tai, kuo galėjome pasikliauti praeityje. Tai taip pat geras autoritetas, iš kurio galima pakilti, kalbant apie mūsų pačių sveikos asmenybės augimą ir autentišką Aš, kuris nušvietė mūsų kelią.

Pateikti - Ši korta yra palaima ir didelis iššūkis, kurį reikia turėti dabartyje, nes ji niekada nepasitenkina tuo, kas nėra aišku ir paprasta ir reikalauja daug duoti. Tai rodo, kad esame tinkamoje padėtyje, dirbame iš savo asmenybės šerdies, kur negalime klysti savęs atžvilgiu, ir akcentuoja pagarbą sau ir pagarbos kitiems dalykus, kuriuos reikia išsiaiškinti. Tai skatina mus judėti pirmyn, žengti reikiamą žingsnį, kad kūrybingai pakiltume iš padėties, kurią esame pasirengę palikti, ir suteikia informacijos apie tikrąją vidinę galią ir tinkamiausią momentą daryti tai, ką galvojome daryti.

Zodiako ženklas balandžio 28 d

Ateities - Kai būsime numatyti, imperatorius gali parodyti, kad dar nesame pasiruošę žengti pirmąjį žingsnį ir turime laukti tinkamo momento veikti. Tai reiškia statomo pamato svarbą ir nurodo teisingą kelią, kuris nuves mus į galios ir stiprybės pozicijas, jei eisime ir pasirūpinsime visomis detalėmis ir pamatiniais akmenimis. Tai stiprus sąjungininkas profesiniuose reikaluose ir simbolis, parodantis, kaip mes labiausiai kylame iš pagarbos sau ir grynai išreiškiame savo valią bei giliausius asmeninius troškimus, kai bendraujame su savo šviesiu vidiniu vaiku.Imperatoriaus istorija

Imperatorius labai mažai keitėsi per visą istoriją, nuolat pristatydamas vyrišką vadovaujančią figūrą kaip aukščiausią žmogaus įstatymo ir struktūros formą. Tam tikru momentu ši korta tapo cenzūros auka dėl konfliktuojančio religinio auklėjimo, tuo metu vyriausioji kunigė (popiežius), hierofantė (popiežius), taip pat imperatorienė ir imperatorius buvo pakeisti keturiais maurais (musulmonais, kurie apsigyvenę skirtingos religinės kilmės vietovėse) arba turkai.