Meilės išbandymai

Data: 2017-09-29

Stebėkite malonų judėjimą Venera ženkle Mergelė , ir pamatysite, kad jis ten yra tiesiog tobulas, pasiruošęs leistis į bet kokį kompromisą, kad kiti būtų laimingi ir paaukotų save dėl didesnio gėrio. Tai ragana, ruošianti vaistus visiems sužeistiesiems ar kenčiantiems, moteris, sunkiai dirbanti, kad išlaikytų savo šeimą, santykiai kupini sveikos kritikos ir racionalaus dviejų partnerių supratimo. Jos problema išryškėja, kai dovanodama gėrybes šeimai, partneriui ir visam pasauliui, ji pamiršta šokti, pajusti įkvėpimą ir įsimylėti. Tai Veneros tranzitas, kuris privers suabejoti savo pasitenkinimo būsena, meilės ryšiais ir partneriais, priversdamas susimąstyti, ar galime padaryti geriau ir ko tikrai nusipelnėme gyvenime.Emocijos, geriau ar blogiau


Mes dažnai nesuvokiame, kad neigiamos emocijos yra tokios pat stiprios ir užburiančios, kaip ir tos, kurias laikome geromis. Nepaprasta laimė ateis kartu su mūsų liūdesio potencialu, nes tai yra dvi tos pačios monetos pusės, kaip ir visos priešybės, kurias galima įsivaizduoti per visą gyvenimą. Vienintelis būdas visada pamatyti teigiamą pusę – išlaikyti pusiausvyrą ir visaip prie jos priartėti, matant realiai ir taip, kaip yra. Kai pasirenkame užmerkti vieną ar abi akis, kad nesusižeistume, mes taip pat atmetame laimės potencialą, net nesuprasdami, kad tai darome.

Mergelės vyro ir žuvų moters suderinamumas


Kiekvienuose santykiuose neišspręstas nepasitenkinimas ir mūsų poreikis gilintis į idealą sukels nusivylimą, nusivylimą, sukeliantį pyktį ir galų gale – pasipiktinimą. Neįmanomų sprendimų bejėgiškumas ir nesugebėjimas pakeisti savo aplinkybių ar prieš mus stovinčio žmogaus lengvai paima viršų prisipildžius taurei. Būtent šios neigiamos emocijos parodo mums, kas mes esame, ko norime ir ko nenorime gyvenime ir ką dar turime priimti savo prigimtyje, kad būtume atviri tinkamam žmogui, kuris puikiai atitiktų mūsų asmenybę.

Priėmimas


Norėdami spindėti kaip patys prieš kitus, turime suprasti savo grožį visu jo natūraliu tobulumu. Neįmanoma priimti nieko kito, jei nepripažįstame savo trūkumų ir ydų. Spręsti lengva, kai niekada nesame pakankamai geri, būdami žmonėmis. Perfekcionizmas gali būti labai naudingas mūsų profesijoje, o dėmesys detalėms yra intelektualiai pranašesnis, tačiau kai kalbama apie meilę, po kurios seka įkvėpimas ir grožis, perfekcionizmas yra pasenęs ir netgi trukdo mūsų gebėjimui atsipalaiduoti ir šypsotis. Norėdami rasti pusiausvyrą tarp šių dviejų, turime išlikti lankstūs ir tuo pat metu budrūs, pakelti savo sąmonę aukštai ir atrasti būdus, kaip gyventi idealiai realiame pasaulyje.


Užmerkite akis ir įsivaizduokite savo partnerį ar bet kurį žmogų, su kuriuo jaučiatės artimi, tokį netobulą, klaidingą, neteisingą, netvarkingą, chaotišką, nuobodų ir pernelyg kritišką. Ar vis dėlto galite juos gerbti? Ar matote juos tokius, kokie jie yra be lūkesčių, niekada neperžengdami jų asmeninių ribų? Tai, ką turime priimti kituose, visada būna netikėta, nes iš pradžių visi darome geriausią įspūdį. Svarbiausias mūsų poreikis slėpti savo klaidas ir parodyti, kad esame stiprūs ir atsparūs, geri tėvai, kad visos rūšys eitų tinkama linkme. Atrodytų, galingi, gražūs ir tobuli, todėl esame gera genetinė medžiaga. Mūsų gyvuliška prigimtis yra parodyti savo savybes ir slėpti randus, instinktyviai suvokiant, kad nebūsime geidžiami, jei būsime pažeisti. Paradoksas čia slepiasi tame, kad visi esame vienodai pažeisti, o aiškios, akivaizdžios emocijos veda į stiprią širdį ir tikrąją jėgą, kuri sklinda iš mūsų šerdies.

Klaidingi partneriai ir karminiai santykiai


Labai lengva kai kuriuos mūsų santykius pavadinti karminiais, bandant paaiškinti jų klaidas, nes tokie iš tikrųjų yra. Mūsų vidinio asmeninės emocinės žalos jausmo pasireiškimas yra tai, kas į mūsų gyvenimą atneša neteisingus žmones, primenančius apie mūsų pačių silpnybes ir dalykus, kuriuos turime pakeisti, kad būtume stipresni. Dirbdami dėl savo pasitenkinimo ir asmeninės vertės jausmo, sužinome, kad išsivaduoti iš toksiškų ryšių nėra taip sunku, kaip galėjome manyti iš pradžių. Kai kuriems šis emocinio brendimo procesas gali niekada nepasitaikyti, o kitiems tai gali būti natūralus. Kad ir kaip būtų, žmogus, stovintis priešais mus, neša mūsų pamokas lygiai taip pat, kaip neša paramą ir meilę. Be to, iš tikrųjų negalima lyginti dviejų žmonių, nes mūsų užduotys yra skirtingos, o mūsų sielos galiausiai yra vienodos.

ar mergelės ir šaulys sutaria


Kliedesiai, kuriems norime įsipareigoti, ir idealai, kurių trokštame pakankamai stipriai, kad priverstume save pamatyti dalykus ten, kur jų paprasčiausiai nėra, todėl mūsų romantiškas gyvenimas tampa neramus. Matydami kitus tokius, kokie jie yra, palikdami vietos visoms jų problemoms ir bagažui, mes suvokiame savo gebėjimą mylėti ir būti mylimi iš tikrųjų. Atvira širdimi ir vaikišku požiūriu į kiekvieną sutiktą žmogų užtikriname savo vaidmens kažkieno gyvenime ateitį, net jei kelyje turime nusistatyti daugybę ribų ir daug kartų susimušti.

Būti ar nebūti


Kiekvienam išsiskyrimui ir skyryboms yra daugybė priežasčių. Vis dėlto pamatysite, kad visi jie vienaip ar kitaip susiveda į sudužusią svajonę. Ar galime atleisti kam nors už pažadėto idealo neįvykdymą, jei žinotume, kad jis tikrai to nori, bet tiesiog negali? Šiuo konkrečiu momentu Venera ieško trūkumų ir netobulumų, primindama mums viską, kas neturėtų trukti, jei nenorime būti aukomis ar agresorėmis. The Saulė , kita vertus, yra Svaras ir sukelia nepagarbą bei ego kovas, todėl visi per daug dalykų priima asmeniškai, kai jie gali būti visai neasmeniški. Mūsų vidinė pusiausvyros būsena tikriausiai yra išjungta, ir mes galime ją ištaisyti tik judėdami idealo link. Būtent šis dėmesys daugelį porų nuves į negrįžtamą tašką.
Sužinoję, kad mums reikia daugiau oro, kad galėtume kvėpuoti, ko nors naujo, kuris suformuotų mūsų gyvenimą ir priverstų mus šypsotis, jausdami, kad mums jau užtenka, vis tiek turėtume savęs paklausti, ar visą laiką siekėme laimės. Racionalizuodami gyvenimą, užuot juo mėgaudamiesi, kartais pamirštame, kad meilė yra lengvas srautas, juokas ir tie drugeliai mūsų skrandyje, kurių turėtume vaikytis. Šiek tiek pašokkite, dainuokite, išmokite to, kas jus įkvėps ir privers nusišypsoti, nupieškite juokingą įvaizdį ir išmėginkite teigiamas mintis. Kai tai padarysite, kitas asmuo arba nusišypsos jums, arba sabotuos jūsų bandymus. Galbūt jie eina ne tame pačiame kelyje į laimę kaip jūs, bet galbūt jie bus tokie, kai kritika pasitrauks pro galines duris.

žuvų ir skorpiono meilės rungtynės


Klausykite, mokykitės, sekite svajonę, nepamiršdami, kad visi esame sugadinti, o mūsų gyvybės nupirktos už prizą, kurį turime sumokėti.