Gyvūnų pasaulio pamokos

Data: 2020-03-03

Kaip šamanų praktika moko apie gyvūnų dvasių vadovus ir siunčia mus į astralinius planus, kur galime su jais aptarti savo pragyvenimo klausimus, Astrologija gali padėti mums suprasti, susijungti, vizualizuoti ir net pasirinkti gamtos pasaulio energijas, su kuriomis galėtume susisiekti. Kiekvienas kontaktas su gyvūnu, ar tai būtų mūsų augintinis namuose, ar žirafa medituojant, reikalauja širdies atvirumo ir išvalytos būsenos. Mėnulis . Jei emocijų srautas širdies čakroje užstringa arba užblokuotas, gali būti sunku susijungti, bet bandymai ir tinkamas gyvūno vedlio pasirinkimas gali padėti mums išgydyti save per vidinį santykį su pačia gamta. Mūsų įprastinis kontaktas su gyvūnų pasauliu byloja apie gilų mūsų fiziologijos ryšį su Žemės impulsais. Net jei šiandien nediskutuojame apie savo gyvenimą su astraliniais vilkais, kiekvieną dieną galime pajusti emocinį atsaką pagrįstu kūno mastu, jei žinome, kur ieškoti.Turėti augintinį


Visi augintiniai priklauso šeštas namas gimimo diagramoje ir rasti savo ypatingą vietą ženkle Mergelė , kaip mūsų asmeninių ar šeimos istorijų, kurios nori būti papasakotos, tarnai. Kiekvienas gyvūnas, kurį priimame ar parsivežame namo, įkvėps energijos ir gyvybės vienam iš mūsų protėvių. Su vienais akimirksniu užmegsime ryšį ir pajusime jų energiją kaip artimą ir asmenišką, o su kitais gali kilti problemų bendraujant. Vis dėlto dėl jų buvimo jie tampa mūsų sistemos dalimi paprastu tikrovės patikrinimu. Kiekvienas augintinis tam tikra prasme yra tarnas, rodantis mums, kur lengvai teka mūsų energija arba kur ji gali būti užblokuota. Santykiai su gyvūnais fizinėje srityje suteikia mums galimybę stebėti santykius iš mūsų kraujo linijos ir pataisyti tai, kas sugedo, arba mėgautis istorijomis, kurių mums trūko kasdienėje aplinkoje. Meilė jiems yra tikra, o namuose esantis gyvūnas iš tikrųjų yra jį puoselėjančių asmenų šeimos narys, nesvarbu, ką šiuo klausimu sakytų racionalūs asmenys.


Ši logika taip pat apima visus naminius ir ūkinius gyvūnus, o tai, kaip su jais elgiamasi, kalba apie tai, kaip dalyvaujantys žmonės siejasi su kolektyviniais būdais, praeities karais, daug platesnio masto santykiais, kurie atnešė pelno arba maitino buvusius prieš mus. Tai intensyvi Mergelės ir Žuvys , kaip Mergelė retai kalba apie kolektyvą be misijos pradėti, randamą Žuvyse. Kartais ši misija yra pamaitinti alkanus visomis įmanomomis priemonėmis (ir kažkas turi pasitarnauti) arba iš naujo išgyventi kankinimą to, kurio mes nematome kaip žmogumi, neatpažįstant jo sielos dėl mūsų bendrų skirtumų. Juk nėra taip lengva rasti ryšį tarp mūsų įsitikinimų ir mąstymo būdo su karvės.


Pagrindinis skirtumas tarp naminių ir ūkinių gyvūnų yra atstumo jausmas, kurį jaučiame su pastaraisiais, nejaučiame, iš kur atkeliauja mūsų kepsnys, nesukuriame emocinio ryšio su vištiena arba matome, kad mūsų stiklinė pieno skirta veršeliui, kuriuo tampame jį gerdami dėl natūralaus energingo postūmio. Tuo skiriasi Mergelė ir Žuvys, bet ir visos mažos, artimos ir asmeninės bei tolimesnės planetos. Karvė nebūtų tokia didelė, jei ją tiesiog valdytų Merkurijus , tačiau vis tiek galima jį paglostyti, pasikalbėti ir prisijungti, jei žmogus taip nori.

Kaltė ir veganų pasirinkimas


Nors atrodo natūralu tapti veganu, kad atsikratytume kaltės, skerdimo ir dėkingumo stokos, turime suprasti, kad visi maisto pasirinkimai kalba apie kažką esminio mūsų šeimos linijoje. Nors atrodo, kad tai yra emocinis kelias, kartais tie, kurie renkasi veganišką maistą, imsis aukos vaidmens, stos prieš tuos, kurie paprasčiausiai pasirenka būti nugalėtoju, kad ir kas būtų auka. Kadangi gėda perkeliama iš vieno žmogaus į kitą, sukeldama daugybę kolektyvinių ir giliai traumuojančių ankstesnių kartų išgyvenimų, paprastai nė vienas nepasieks toli, jei nepriims vienas kito pasirinkimų.


Kad ir kaip būtų sunku tai suvokti, mėsos vartojimas yra mūsų instinktyvaus gyvuliško išgyvenimo instinkto dalis, ir lygiai taip pat, kaip tigras valgo gyvūną, be kaltės, kai kurie žmonės taip pat tai padarys. Vis dėlto sąmoningumo lygis turi pakilti iki kontakto lygio, kurį turime su kiekvienu savo kelyje esančiu gyvūnu, nes mūsų širdys gali būti palaidotos dėl to, kaip buvo elgiamasi su kitais prieš mus. Štai kur pasididžiavimas ( Saulė ) gali tapti karštesnis nei mūsų pačių poreikis išgyti ( Mėnulis ), ir dažnai matysime savidestruktyvių ar destruktyvių tendencijų tiems, kurie valgo daug raudonos mėsos savo maitinimui. Marsas .


Jei matote save kaip plėšrūną, kuriam patinka tik vištienos sparneliai ar žalias kepsnys, verta pamąstyti apie tai ir pamatyti, kad protėvis, suteikiantis mums jėgų, iš tikrųjų neapibrėžia, kaip šiandien parodome jėgą. Kita vertus, jei propaguojate sveikesnį gyvenimo būdą, atsisakydami maisto, jaučiate norą valgyti, kad tik atitiktumėte moralinį reikalavimą, protinga pamąstyti ir šiuo klausimu ir įsitikinti, kad jums negresia pavojus ar nepersekiojamas. praeityje, o šiandien tavęs niekas nepriims. Nė vienas veganas nėra skirtas teisti ar kentėti dėl aukštesnės priežasties, neatskleidęs emocijų po paviršiumi, kaip ir joks mėsos valgytojas neturėtų skubėti per santykius, pirmiausia su savimi, nekreipdamas dėmesio į baimę, kuri turi apsaugoti juos nuo to, ko širdis nepasirengusi. apdoroti.

Gamta duoda


Gamta privalo duoti, o mes dar nesame nušvitusios saulės būtybės, mintančios prana. Už viso to slypi kolektyvinė istorija, o jos supratimas tikriausiai nuves mus toliau nei pati mirtis. Iki to laiko mūsų užduotis yra pamatyti istoriją, kuri pabrėžia mūsų asmeninius būdus, nuosprendį, kurį jaučiame tiems, kurie daro visiškai kitokius sprendimus, ir aukos bei agresoriaus poliškumą. Esame daug mažesni, nei įsivaizduojame, ir būtent tokio kuklumo bando išmokyti Mergelė, dažnai atmetama į šalį kaip paprastas zodiako ženklo tarnas. Be to, mes jau esame Dieviški ir didingi, susiję su Žuvimis ir daug didesnės visumos dalis. Mūsų dalyvavimas žemiškame požiūryje į gyvūnų pasaulį byloja apie mūsų ryšį su mūsų grandioziniu Aš. Mes visi turime savo dvyliktas namas įsipareigoti, įkvėpti mus ir pūsti vėjus į mūsų bures.
Kuo mažesnis mūsų augintinis mūsų emociniame pasaulyje, tuo mažesni jaučiamės esantys didžiulio pasaulio ir jo aukų akyse. Kuo didesnės mūsų viltys, tuo didesnį šunį rinksimės. Ieškodami jėgų ir agresyvios energijos, kuri mus prastumtų per skausmingus išbandymus ir sienas mūsų kelyje, valgysime kruviną raudoną mėsą ir įnirtingai sieksime kažkokių tikslų. Iš ištikimybės pasiklydusiems ir nesąžiningai nukentėjusiesiems pasirinksime niekada nevalgyti omleto, nors burna vandeninga. Pastebėjus iš protinės distancijos, kad Uranas teigia, kad visa tai yra ryšiai, jungiantys mus su praeitimi, ir vienintelis būdas išsilaisvinti yra pamatyti, kad jau esame laisvi nuo bet kurio iš šių pasirinkimų, nes mūsų pačių širdis šiandien šaukiasi mūsų.

Istorijos, kurias reikia atskleisti


Nė vieno iš mūsų neapibrėžia maisto pasirinkimas, tačiau visas mūsų kūnas parodys, ar jis tikrai tarnauja mūsų dvasiai, ar ne, ir ko iš to turime pasimokyti. Kai valgote, pajuskite, kas vyksta, sekite savo fiziologijos signalus ir galite rasti lobių savo emociniame pasaulyje. Kai glostote savo šunį, pajuskite, kaip jūsų pilvas atsipalaiduoja, nes jame atsiranda seniai pasiklydęs ir pamirštas žmogus, kuris trokšta būti prisimintas. Kai katė subraižė, atpažinkite tą vieną, suklaidintą ir pamišusį protėvį, kuris buvo palaidotas ir pamirštas, nes visi jo gėdijosi, užuot ištiesę pagalbos ranką.


Kiekviena augintinio situacija turi istoriją, kurią reikia papasakoti, ir tai yra Mergelės stebuklas ir jos lentynos su milijardais knygų. Kiekvienas gyvūnas yra istorijų rinkinys, kurį dabar galima išgirsti. Kiekvienas valgymas yra mūsų įpročių ir fiziologijos reikalas, valdomas to paties ženklo, turinčio savo istoriją. Ir galvodami apie visas šias daugybę smulkmenų, prisiminkite, kad mūsų žemiškoje egzistencijoje Mergelei labiausiai trūksta – pusiausvyros. Čia Venera nukrito, kad parodytų, kad kažkas yra pernelyg racionalu ir nelanksti mūsų santykiuose su savimi. Tai didžiausia auka, kurią priimame kaip savo pačių aukas, nes niekada neskirdavome laiko džiaugtis savimi ir labiau mylėti savo kūną, atidžiau į juos įsiklausyti, nebijodami, kad tamsos traumos iš tolimos praeities trukdys. Taigi, užuot lyginę savo santykius su kokiu nors gyvūnu ar bet kokiu maistu su kitų santykiais, įsiklausykite į žinutes, kurias jis jums atneša, pajuskite jas viduje ir pažiūrėkite, kaip galite mokytis ir tobulėti iš ypatingo ryšio, kurį siejate su savimi.