Dvynių zodiako ženklas Dvynių horoskopas

Dvynių astrologijos informacija x

Elementas: OrasRežimas: Keičiamas

Spalva: Žalia geltona

Diena: trečiadienį

Svarstyklių moteris santykiuose

Pagrindinė planeta: Merkurijus

Geresnis bendras suderinamumas: Svarstyklės, Vandenis

Geresnis santuokos ir santykių suderinamumas: Šaulys

Laimingi skaičiai: 4, 8, 13, 17, 22, 26Laikotarpis: gegužės 20 – birželio 20 d


Dvyniai (gegužės 20 d.–birželio 20 d.)

Dvynių savybės

Taškų fortai: Mielas, meilus, smalsus, prisitaikantis, gebantis greitai mokytis ir keistis idėjomis.

Silpnos vietos: Nervingas, nerišlus, neapsisprendęs.

Dvyniams patinka: Muzika, knygos, žurnalai, pokalbiai su beveik visais, trumpos kelionės.

Dvyniams nepatinka: Buvimas vienam, užsidaręs, kartojimas ir rutina.

suderinti dvynius ir skorpionus

Išraiškingi ir greito proto Dvyniai reprezentuoja du skirtingus asmenybės tipus ir niekada nežinai, kuris iš jų yra priešais tave. Dvyniai gali būti atviri, bendraujantys ir mėgstantys linksmybes, o priešingai – rimti, susimąstę, nerimaujantys ir net neryžtingi.

Kaip oro ženklas, Dvyniai domisi visais proto aspektais. Šį zodiako ženklą valdo Merkurijus, planeta, atstovaujanti bendravimui, rašymui ir kitų mokymui. Juos žavi beveik viskas pasaulyje ir jie jaučia, kad neturi pakankamai laiko patirti viską, ką nori pamatyti. Dėl to jie yra puikūs menininkai, rašytojai ir žurnalistai. Dvynių ženklas reiškia, kad po šiuo ženklu gimę žmonės kartais jaučia, kad jiems trūksta antrosios pusės, todėl jie visada ieško naujų draugų, naujų mentorių ir naujų kolegų.

Dvyniai yra universalūs, smalsūs, mėgstantys linksmybes ir norintys viską atrasti, todėl jų draugijoje niekada nenuobodu.


Meilė ir seksas Dvyniams

Juokingi ir visada pasiruošę intelektualiems iššūkiams, Dvyniai yra ugningas meilužis. Dvyniams labai svarbus bendravimas, kaip ir fizinis kontaktas, o kai šie du dalykai susijungia, kliūčių nėra. Smalsūs ir visada pasiruošę flirtuoti Dvyniai praleis daug laiko su įvairiais partneriais, kol suras tą, kuris atitinka jų intelektą ir energiją.

Dvyniai turi jausti jaudulį, įvairovę ir aistrą, kad būtų visiškai patenkinti. Kai Dvyniai suras tobulą partnerį, jie bus ištikimi ir ištikimi savo širdžiai.


Dvynių draugai ir šeima

Gimę po Dvynių ženklu yra labai socialūs žmonės ir mėgsta leisti laiką su draugais ir šeima. Dvyniai turi daug draugų, mėgsta šnekučiuotis ir būti suprasti, todėl viena iš savybių, kurios jie ieško kituose, yra geras bendravimas. Be gero pokalbio srauto Dvyniai greitai praras susidomėjimą pokalbiais. Jiems svarbi šeima, ypač į juos panašūs šeimos nariai.

Draugystė su broliais ir seserimis tarp Dvynių yra labai paplitusi, o laikas, praleistas su jais, yra labai brangus. Šeimos pareigos Dvyniams yra iššūkis, tačiau jie žino, kaip su tuo susitvarkyti.


Dvynių karjera ir pinigai

Darbas, kuris labiausiai tinka Dvyniams, yra darbas, kuris skatina intelektą. Dvyniai yra sumanūs, išradingi ir dažnai labai protingi žmonės, todėl jų darbas turėtų būti dinamiškas ir kupinas iššūkių. Tačiau jie nemėgsta pasikartojančių dėmių.

Šiam zodiako ženklui geriausiai tinka mokytojo, polemisto, išradėjo, žurnalisto, rašytojo, pamokslininko ir teisininko karjera. Bet kokia karjera, suteikianti puikių galimybių bendrauti ir pakankamai užimta, yra puiki. Dvyniai taip pat gali būti labai geras prekiautojas. Naujų idėjų kūrimas ir problemų sprendimas – tai sritys, kuriose Dvyniai gali spindėti visa savo šlove.

Apsispręsti tarp praktiškumo ir linksmybių Dvyniams gali būti sunkus pasirinkimas. Nors pinigus laiko būtinu demonu, dauguma jų nesugaiš daug laiko galvodami, kaip juos užsidirbti.

Kaip suvilioti Dvynių vyrą

Dvynių vyras yra entuziastingas ir kupinas gyvybės, todėl su juo niekada nebūna nuobodu. Jis yra azartiškas ir turi humoro jausmą, todėl gali būti idealus partneris, jei esate energingas ir dinamiškas žmogus.

Liūto vyro ir Ožiaragio moters suderinamumas

Dvynių vyrai iš prigimties yra kalbūs ir mėgsta flirtuoti, todėl vieši susitikimai yra ypač blogas pasirinkimas, jei norite juos suvilioti, nes dažnai jie yra dėmesio centre.

Vienas iš blogiausių Dvynių bruožų yra jų polinkis būti paviršutiniškiems ir nepasitikėjimas savo gebėjimu priimti sprendimus. Dvynių asmenybė pasižymi dvilypumu. Dvynių ženklo vyrai yra nepastovūs, bet protingi, todėl jie tampa dar patrauklesni moterims.

Neįmanoma prisirišti prie vyro, gimusio po astrologiniu Dvynių ženklu. Jei norite jį suvilioti, turite žinoti, kad jam reikia psichinės stimuliacijos ir įvairovės. Tiesiog būkite linksmi, auklėjantys, juokkitės iš jo pokštų ir nebijokite lovoje išbandyti ką nors naujo. Įvairovė yra svarbiausia, kai reikia suvilioti Dvynių vyrą. Tačiau pokalbyje neleiskite jokių emocijų ir stenkitės nedvejodami.

Seksas su Dvynių ženklo vyru gali būti nuostabi patirtis, tačiau jei nenorite patirti naujų dalykų, jam tikriausiai bus nuobodu.

Kaip suvilioti Dvynių moterį

Jei norite suvilioti Dvynių ženklo moterį, turėsite susitvarkyti su jos dvilype prigimtimi. Dvynių ženklo moterys vieną akimirką gali būti aistringos ir malonios, o kitą – toli. Tai yra jų natūralaus polinkio būti atsargiems meilėje rezultatas.

Moteris, gimusi po Dvynių ženklu, gali būti labai entuziastinga, linksma, intelektuali ir švelni. Viena geriausių Dvynių savybių yra jų atvirumas.

Nors dažniausiai Dvynių ženklo moteris seksu užsiima greitai, užmegzti rimtus ir įsipareigojusius santykius prireiks laiko ir kantrybės. Tačiau radusi vyrą, galintį patenkinti jos seksualinius ir intelektualinius troškimus, Dvynių ženklo moteris pirmoji pasiūlys jai nustoti tik pasimatymus ir pradėti susitikinėti.

Moteris, gimusi po Dvynių ženklu, gali būti jums ideali partnerė, tik jei sugebėsite sekti jos nuolatinį poreikį atrasti naujus intelektualinius ir seksualinius iššūkius. Kita vertus, seksas su Dvynių ženklo moterimi niekada nebus nuobodus.

kaip suprasti vėžiu sergančią moterį

Moteris Dvyniai yra labai protinga, todėl jei norite išmokyti ją to, ko ji nežino, padarysite jai įspūdį ir padidinsite savo galimybes ją laimėti. Apskritai, pasimatymas su Dvynių ženklo moterimi gali būti labai įdomi ir pakili patirtis.

Su Dvyniais suderinami ženklai: Liūtas , Ram , Mergelė , Vandenis