Dešimt taurių Taro kortelė

Taro kortos reikšmė, meilė, atvirkštinė ir daugiau x Dešimt taurių Taro korta: Dešimt taurių
Planeta: Merkurijus
raktažodžiai: Pažįstamas, bendras, gentis
Patvirtinimas: Aš priklausau.
Peršokti į:
Reikšmė: Generolas - Meilė - Karjera - Sveikata
Laiko juosta: Praeitis - Pateikti - Ateities
Kita: Atvirkščiai

Dešimt taurių Reikšmė

Taurių dešimtukas – tai korta, kuri dalijasi pastangomis, emocijomis ir laime su grupe, šeima ar komanda. Tai suteikia priklausymo didesnei visumai jausmą ir rodo pasitenkinimą socialine prasme, lygiai taip pat, kaip ir mūsų asmeninėje plotmėje. Priklausomai nuo aplinkos ir konteksto, jis gali kalbėti apie asmeninio ir kolektyvo pusiausvyrą arba disbalansą ir reikalauja šiek tiek ramaus laiko bei apmąstymų, lygiai tiek pat, kiek minčių šturmo su draugais ir kolegomis, kol rasime tinkamą pusiausvyrą. Gali būti, kad radome savo gentį ir turime kuo dalytis bei džiaugtis grupėje, tačiau vienu aiškinimu tai gali parodyti, kad peržengę savo pačių ribas galime prarasti savo asmeninę vertę ir autentiškumą, kad tilptume. Atrodo, kad čia bendravimas yra pagrindinis ir teisingas ryšys tarp emocinio pasaulio ir proto. Gauti atsiliepimai bus patenkinti ir galime būti tikri, kad kai kurios bendros pastangos greitai atsipirks ir duos vertingų rezultatų.Meilė

Judant žemyn upeliu, Taurių dešimtukas dažnai parodo meilės skaitymą, kai esame pasirengę supažindinti savo šeimą ir draugus ką nors ypatingo. Tinkamas momentas sujungti asmenybę su kolektyvu su aiškiai nustatytomis ribomis. Kita vertus, vieniši asmenys gali tikėtis sutikti ką nors naujo savo socialiniame rate arba rasti tinkamą draugystės ir meilės derinį su žmogumi, kurį pažįsta ilgą laiką. Čia svarbu nenusileisti ir neužstrigti prie vieno patenkinamo rezultato, nes šios kortos gausa neleis mums atimti savo vertės dėl saugių emocinių pasirinkimų.

Karjera

Mūsų profesija remiasi komandiniu darbu, kai taurių dešimtukas atsiduria dėmesio centre, todėl turime pripažinti visų, dalyvaujančių mūsų projekte, pastangas. Jaučiamas bendrumo jausmas ir bendri idealai, dėl kurių atmosfera darbo vietoje yra sveika, palanki ir produktyvi. Tai aukštų laimėjimų korta, tačiau kartu rodo ir mūsų poreikį pereiti prie naujo nuotykio ar iššūkio, jei per ilgai buvome toje pačioje vietoje. Mūsų komanda neturėtų būti pagrindinė priežastis, kodėl pasirenkame savo profesinę kryptį, o savęs idealas, kuriuo stengiamės pasidalinti su likusiu pasauliu. Iš šio fondo rasime tinkamą grupę.

Sveikata

Emocinė harmonija randama sistemoje, kuriai priklausome, ir esame saugūs būdami tokie, kokie esame. Tai labai gera kortelė, kurią galima parodyti sveikatos skaitymo metu, nes šiuo metu atrodo teisinga susisiekti su kitais, rinkti informaciją ir prisijungti prie grupės, kuri pagerins mūsų bendrą savijautą. Bėdos bus įveiktos, kai dalinsimės jomis su kitais, ir atrodo, kad yra lengva išeitis iš bet kokios situacijos, kurioje galime atsidurti. Esant sudėtingoms aplinkybėms, ši kortelė gali rodyti skydliaukės veiklos ar kaklo problemas, taip pat kalbos defektus, turi būti gydoma emocine, o ne bet kokia racionalia parama.

Dešimt taurių apversta

Jei taurių dešimtukas randamas atvirkščiai, kai kurie talentai laikomi savaime suprantamais ir atsakomybė nėra teisingai paskirstoma mūsų socialinio ar profesinio rato nariams. Gali kilti nusivylimas, jei negalime visiškai savęs išreikšti, tačiau ši pozicija gali byloti apie mūsų baimę išeiti ir rasti tinkamą grupę, kuriai priklausyti. Kitų nuomones reikėtų vertinti kuo švelniau, kaip grįžtamąjį ryšį apie savo kelionę ir signalus, kad turėtume ar neturėtume judėti tam tikra kryptimi. Visa informacija turi būti paimta iš saugaus atstumo, kad mūsų autentiška asmenybė išliktų sveikai apsaugota nuo išorinių poveikių. Ne viskas yra skirta priimti asmeniškai.

Dešimt puodelių laiko juosta

Praeitis – Buvo pasiekti aukšti pasiekimai ir mes buvome dalis kažko daug didesnio, nei galėjo būti bet kokios vienišos pastangos. Su Taurių dešimtuku praeityje galime pamatyti laimingos šeimos įvaizdį ir tas vaikystės akimirkas, kurios mums išmokė pozityvių pamokų ir privertė jaustis kaip priklausys. Jame reikalaujama saugumo jausmo, kurį kadaise turėjome, kad ir koks retas jis būtų, ir primena, kad viskas, ko mums reikia palaikyti, jau yra mūsų širdyse.

Pateikti - Dešimt taurių, besiliečiančių su esamuoju laiku, liepia atsisėsti, mėgautis ir rinkti savo pastangų vaisius, taip pat kitų žmonių pagyrimus ir susižavėjimą. Mums nereikia skubėti siekti naujų laimėjimų ar siekti tobulumo, kai esame gerai prisitaikę prie esamos aplinkos ir turime galimybę pailsėti prieš judant į priekį. Kurį laiką mėgavimasis akimirka mūsų neįstums į vėžes, jei kiekvieną dieną seksime savo pojūčius ir atidžiai įvertinsime tinkamiausią momentą judėti toliau.

Ateities – Tai korta, kuri skelbia grupės šventes ir sėkmes, parodydama, kad mūsų aukos, kad tilptume į tam tikras normas, bus vertos pastangų. Ji skirta tam, kad nušviestų kelią link reikiamų žmonių ir genties, kuri leis mums jaustis laisvai būti tokiais, kokie esame. Nustačius mūsų ateitį, turime užduotį būti sąžiningiems ir kuo aiškiau bei kruopščiau reikšti savo viziją, kad tie, kurie supranta mūsų motyvus ir siekius, galėtų sekti paskui juos ir talentais būtų dalijamasi produktyviausiai.